Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 american apparel

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
adm
wyliżesz mi stopy?
wyliżesz mi stopy?
adm


Male
Liczba postów : 459
Age : 36
Skąd : afaf
Nastroj : zawsze zajebisty!
Związany/a z : edem łestłikieeem .
Registration date : 05/05/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: american apparel   american apparel Icon_minitimeWto 24 Cze - 22:17

american apparel AA
Powrót do góry Go down
https://cthulhu.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:03

Przyszła tu razem z Viki na zakupy.
Powrót do góry Go down
Viki
pilnikowa królowa
Viki


Female
Liczba postów : 706
Skąd : Londyn
Nastroj : apple juice
Twarz : rihanna
Wiek postaci: : 17
Registration date : 06/05/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:05

A ona zaczęła buszować pośród sukienek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:09

A hil szukała i sukienek i spódnic i bluzek wszstkiego
Powrót do góry Go down
Viki
pilnikowa królowa
Viki


Female
Liczba postów : 706
Skąd : Londyn
Nastroj : apple juice
Twarz : rihanna
Wiek postaci: : 17
Registration date : 06/05/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:11

- Czego szukasz - zapytała.
- Jeśli szukasz ładnej sukienki, to mam dla ciebie coś - wskazała ładną długą niebieską sukienkę. Był śliczna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:13

- Ochh...ona jest przepiekna... okej biorę ja....- rzekła po chwili. Później wzieła kilka t-shirtów, topów i kilkanaście par bótów. Były rózne od japonek az po szpilki.

___________________________________________________________
http://republika.pl/blog_qu_585661/4759732/tr/sukienka_53_90_house.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img510/4463/338643273si2.jpg
http://allegro.pl/item376984805.html#photo
http://republika.pl/blog_xh_3772420/4772539/tr/sukienka_marioli.jpg


Ostatnio zmieniony przez Hilcia_18 dnia Czw 26 Cze - 19:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Viki
pilnikowa królowa
Viki


Female
Liczba postów : 706
Skąd : Londyn
Nastroj : apple juice
Twarz : rihanna
Wiek postaci: : 17
Registration date : 06/05/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:16

Patrzyła dziwnie na Hilcię "czy ona zamierza to wszystko kupić?" zapytała samą siebie w myślach. Po czym udała się na poszukiwanie nowej pary butów, sukienki i spódnicy jakiejś. Oczywiście zaraz spostrzegła bardzo ładny top, więc jej lista wydłużyła się o jedna rzecz. Po chwili zobaczyła też fajoską spódnicę. Postanowiła ja przymierzyć. Weszła do przebierali i ...pasowała idealnioe.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:20

Kupiła jeszcze kilka dodatków, które poradziła jej ekspedientka i obładowana kilunastoma torbami czekła na Viki. POmyślałą sobie " przeciez mam dużo kasy, więc moge sobie pozwolić na tylę ciuchów. W koncu musze wyglądac ślicznie"
Powrót do góry Go down
Viki
pilnikowa królowa
Viki


Female
Liczba postów : 706
Skąd : Londyn
Nastroj : apple juice
Twarz : rihanna
Wiek postaci: : 17
Registration date : 06/05/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:22

Znalazła sukienke i buty i poszła do ekspedientki i zapłaciła za wszytko i popatrzyła na Hilcię obładowaną torbami.
- Gdybyum była miła pomogłabym ci, ale, że akurat dzisiaj nie jestm miła to ci nie pomogę - uśmiechnęła sie miło
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:24

- Ej mam pomysł...za to, że mi pomożesz kupie ci jeszcze kilka ciuchów co ty na to?- spytała, bo chciała sie jakoś za to odwdzięczyć, poniewaz ona marnować bedzie swój cenny czas by załatwic jej sprawy.
Powrót do góry Go down
Viki
pilnikowa królowa
Viki


Female
Liczba postów : 706
Skąd : Londyn
Nastroj : apple juice
Twarz : rihanna
Wiek postaci: : 17
Registration date : 06/05/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:27

- Nie chce ciuchów, mam pieniądze na moim koncie - zaśmiała się "oj dużo mam, dużo" pomyślała. - Wolę mieć puste ręce i zajsć do domu nie zmęczona, a ty moja biedulko chyba musisz sobie załatwić lokaja - zachichotała.
- Gdybym tylko chciała mogłabym kupić z tego sklepu co tylko chce, ale ja nie jestem rozrzutna i w ogóle ładne mam paznokcie i nie chce ich zniszczyć noszeniem toreb - uśmiechnęła się i wystawiła Hilci język.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:32

- Rozumiem, nie to nie...- rzekła wyduszając z siebie usmiech.
Powrót do góry Go down
Viki
pilnikowa królowa
Viki


Female
Liczba postów : 706
Skąd : Londyn
Nastroj : apple juice
Twarz : rihanna
Wiek postaci: : 17
Registration date : 06/05/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 26 Cze - 19:32

- No to chodź do domu obładowana dziewczyno - i wyszły
Powrót do góry Go down
Eliza
1 ostrzeżenie - gra sama ze sobą.
Eliza


Female
Liczba postów : 287
Age : 33
Skąd : Paris
Związany/a z : byciem samą
Twarz : Avril Lavigne
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 15:57

Stanęła przed sklepem i przejrzała się w szybie wystawowej. No, wyglądała nieźle w czarnym jesiennym płaszczyku, spod którego wystawały czarne legginsy, eleganckim czarnym kapelusiku i czarnych butach na niebotycznie wysokich obcasach. Cała na czarno - też oryginalne
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 16:59

Dostrzegła Elizę, więc szybko do niej podbiegła. - Ej, cześć! Wybacz, że nie mogłam o piętnastej... - Zaczęła się tłumaczyć, jednocześnie mierząc dziewczynę wzrokiem. - Fajnie wyglądasz. - Stwierdziła.
Powrót do góry Go down
Eliza
1 ostrzeżenie - gra sama ze sobą.
Eliza


Female
Liczba postów : 287
Age : 33
Skąd : Paris
Związany/a z : byciem samą
Twarz : Avril Lavigne
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:00

- Ja i tak popołudnie mam wolne. Dzięki, starałam się dobrze dobrać ubranie. Wchodzimy?
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:02

- A pewnie. - Pchnęła drzwi, i zaraz znalazły się w środku. - Kupiłaś już coś, czy...? - Podeszła do byle jakich półek.
Powrót do góry Go down
Eliza
1 ostrzeżenie - gra sama ze sobą.
Eliza


Female
Liczba postów : 287
Age : 33
Skąd : Paris
Związany/a z : byciem samą
Twarz : Avril Lavigne
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:03

- Nie, jeszcze nic nie kupowałam. Twardo czekałam - uśmiechnęła się - A rano jak zawsze dopadło mnie artystyczne wariactwo
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:04

- Artystyczne wariactwo? To jest...? - Uniosła zaciekawiona jedną brew, jednocześnie przyglądając jakiemuś swetrowi.
Powrót do góry Go down
Eliza
1 ostrzeżenie - gra sama ze sobą.
Eliza


Female
Liczba postów : 287
Age : 33
Skąd : Paris
Związany/a z : byciem samą
Twarz : Avril Lavigne
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:09

Rozesmiała się na myśl o dzisiejszym poranku - Jakiś impuls, który każe mi robić dziwne rzeczy. Np. dzisiaj rano ubrałam się w powiewną białą tunikę, czarne rajstopy z lycry i owinęłam się białą muślinową firanką. Potem zadzwoniłam po kumpla - fotografa i kazałam sobie zrrobić kilka fotek w różnych pozycjach na tle tej ściany w kratkę - obejrzała sukienkę w kolorze fuksji
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:12

- O, rety! - Zdumiała się wybitnie. - To naprawdę oryginalne! I ciekawe. Cholera, aż mi głupio, że taka artystka zadaje się z kimś podobnym do mnie... - Zaśmiała się w głos, odkładając na miejsce parę jeansów. - Często miewasz podobne... ym, natchnienie?
Powrót do góry Go down
Eliza
1 ostrzeżenie - gra sama ze sobą.
Eliza


Female
Liczba postów : 287
Age : 33
Skąd : Paris
Związany/a z : byciem samą
Twarz : Avril Lavigne
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:24

- Mniej więcej codziennie, tylko nie zawsze daję mu upust. Ale nie jestem żadną wielką artystką... Byłaś już w American Apparel? - zerknęła na metkę białej sukienki
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:27

- No, nie bądź taka skromna! - zachichotała. - Nie, jeszcze nie. - Pokręciła głową, spoglądając na jedną z garsonek. - Pierwszy raz tutaj jestem. I chyba ograniczę się jedynie do dodatków.
Powrót do góry Go down
Eliza
1 ostrzeżenie - gra sama ze sobą.
Eliza


Female
Liczba postów : 287
Age : 33
Skąd : Paris
Związany/a z : byciem samą
Twarz : Avril Lavigne
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:29

- Ja chyba tu nic nie kupię. Rzadko na cośtrafiam. Tak rzuciłam American na wejście. Może pójdziemy do H&M? Tam jest zawsze coś fajnego. Czasem sama siebie uznaje za wariatkę, nie artystkę
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitimeCzw 10 Lip - 17:31

- O, H&M, dobry pomysł! Zawsze się tam zaopatruję na dziale dziecięcym. Chodźmy! - Złapała ją za rękę. - Podobno każdy artysta ma w sobie coś z szaleńca.

/i zaczniesz w H&M.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





american apparel Empty
PisanieTemat: Re: american apparel   american apparel Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
american apparel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» american apparel.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Sklepy & butiki.-
Skocz do: