Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 kejna.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: kejna.   kejna. Icon_minitimeNie 13 Lip - 22:47

kejna i gabi;c .
Powrót do góry Go down
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 20:57

włóczył się po domu w samych gaciach i podniecał,że było tak czysto i wszystko poukładane,to dlatego pewnie,że poukładał to rano.
i czekał na marijete.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:05

zjawiła się w swoich spodniach i w swojej bluze i w swoim płaszczu i w swoich okularach przeciwsłonecznych, które po gówno jej były potrzebne, ale ten fakt pomińmy, bo po prostu marjeta wyglądała ładnie w przeciwsłonecznych! zapukała i oparła się o ścianę, obserwując bacznie pająka na suficie. nie lubiła takich pustych korytarzy, nawet jeśli codziennie były sprzątane, szorowane, czyszczone, odkurzane i w ogóle.
Powrót do góry Go down
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:10

wyczuł szóstym zmysłem,że jest pod drzwiami i w sposob bardzo maczo otworzył drzwi,okej zartuje z tym maczo bo on taki nie był przecież hyyyy. - hej. - i zaprosił gestem do środka.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:14

- cześć, cześć! - powiedziała, wchodząc. ściągnęła butki, konkretniej to szpilki, bo marjeta chyba jednie szpilki trzymała w szafie, po czym ustawiła je nie do końca równo i na pewno niesymterycznie pod lustrem, w którym zaraz poprawiła włoski, tak z przyzwyczajenia. rozglądnęła się po mieszkaniu, a przynajmniej rozglądnęła sie tam, gdzie sięgała wzrokiem, nie będzie przecież po kolei obskakiwać wszystkich pomieszczeń, bo może jeszcze trafi na jakieś takie, w którym kejn trzymał pod łóżkiem dwóch gejów, żeby potem zrobić z nimi trójkącik.
Powrót do góry Go down
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:22

napewno chcialby miec takich dwóch seksów pod łóżkiem ale niestety musi sie zadowolic kurzem pod łózkiem. sori,że nie ma zadnego zdjecia mieszkanka ale podpowiem ci,ze bylo przestronne i nowoczesne,wszystko tak sprytnie skonstruowane,zeby nie bylo widac bałaganu,czyli generalnie duzo szuflad,przesuwanych drzwi robiacych za lustro i inne takie. - jeszcze nie wszystko gotowe. - bo nie było takich szczegółów jak obrazy czy świeczniki,wiesz o co chodzi. tylko plakat matta pokory w jego pokoju haha.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:25

- e tam, i tak jest fajnie - tak gejowsko, chciałoby się dodać, ale marjeta tego już nie powiedziała, bo jeszcze poczułby się urażony i co wtedy! a może by się ucieszył, tego nie wiemy, ale ona wolała nie ryzykować. - podoba mi sie to, jak komponuje sie kolor kanapy z kolorem ścian - powiedziała, wchodząc do salonu, bo ja wyobraziłam sobie właśnie, że kanapa była żółta, a ściany w kolorze łososia i tak jakoś jak w salonie fryzjerskim na bielanach!
Powrót do góry Go down
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:30

uu tak to było bardzo tak zrobione ze smakiem i gustem w koncu gej okej. - moze sie czegos napijesz? - miał nawet wszystkie malibu'owe składniki,bo ona to piła w koncu wczoraj si. z reszta miał duzo roznych alko bo musiał cos wstawic do barku. - i dzieki,miło ze ci sie podoba! - ucieszył sie bardzo szczerze i od razu przeprosił,ze jest w samych gatkach,ale one były ładne,bokserksy od kelwina klajna.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:36

- spoko, dla mnie to właściwie bez różnicy - bo przecież jej nie podniecał, chociaż jakby się postarał... ale nieważne, był gejem, nie wchodził w grę ani zabawę. - kawy, mam ochotę na kawę, zaraz jebnę na dywan tak jak tu stoję - stwierdziła, bo rzeczywiście zamykały jej się oczy wbrew jej woli, tak tu było ciepło i przytulnie!
Powrót do góry Go down
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:41

- okej... - to było bardzo miłe z jej strony,bo w majtkach czuł się najbardziej komfortowo. podreptał do kuchni zaparzyc kawusie dla niej a sobie wzial sprajta z cytryną. powiedział jej zeby sie rozgoscila,usiadła na kanapie czy cos takiego,w czasie kiedy sie kofi sie przygotuje. - wiec,nic nie wiem o tobie. paryżanka? - zapytał.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:45

- nie, a wyglądam? jestem z waszyngtonu - powiedziała, uśmiechając się aż, bo przecież serio nie wyglądała na francuskę i uważała, że akcent jej się nie do końca wyrobił. - a ty? chyba też nietutejszy? - bo tylko nietutejsi jej zdaniem mogli się czuć tak obco i być tak nieśmiali, a przy tym być jeszcze gejami.
Powrót do góry Go down
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:53

- ja z nowego jorku,nudy. - powiedział,bo nie mógł sie pochwalic jakimis wietnamskimi korzeniami czy cos,tylko zwykły nowy jork,jesli on moze byc zwykly,bo dla mnie zajebisty dla niego oklepany wiadomo o co chodzi conie. ucieszyl sie ze oboje to amerykance no bo moga sobie pogadac o wyborach prezedenckich czy fajnych juesejskich sklepach rajt. - to superrr. - niósł kawę na mały stoliczek,okej wcale nie mały i postawił nawet nie rozlewając.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 21:56

brawo dla niego!
- jak to: nudy? - zdziwiła się, bo myślała, że nowy jork jest fajny, chociaż nigdy nie była, ale zawsze chciała odwiedzić. właściwie, to jej własnie waszyngton wydał się nudny, ale sądziła, że niu jork jest fajowski, fascynujący, piękny, śliczny, duży, nie-wiadomo-jaki-jeszcze! sięgnęła po kawę i napiła się łyczka, małego, bo trochę ją bolało gardło, pewnie się wczoraj przeziębiła.
Powrót do góry Go down
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 22:03

- byłem w waszyngtonie na wycieczce w szkole. - i zwiedzali biały dom i inne takie bajery waszyngtowskie i duzo cmentarzy,jak sobie przypomne jak byłam na wycieczce to tylko cmentarze i cmentarze,bez kitu,ale takie ładne z zieloną trawką. - to czemu sie przeprowadzilas? - to chyba nie bylo zbytnio wscibskie czy cos no nie.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 22:06

- w poszukiwaniu nowych wrażeń, poza tym rodzice koniecznie chcieli wykopać mnie z domu, a przynajmniej takie odniosłam wrażenie - powiedziała ze smutkiem w oczach, bo tego w oczach kontrolować nie mogła, na twarzy wciąż starała się utrzymywać jakiś pogodny wyraz. w gardle cholernie ją drapało, będzie musiała od niego zaraz wyprosić jakieś neo-angin. ej, żeby było fajnie, to w tym momencie dostała ataku kaszlu i rozlała kawę na super nowy dywan. - och, kejn, przepraszam! - mruknęła, serio szczerze, wstając aż, przedtem jeszcze odłożyła kawę na ławę.
Powrót do góry Go down
kayne
groszek
kayne


Liczba postów : 24
Age : 35
Skąd : ny.
Nastroj : spokaczento.
Registration date : 13/07/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 22:19

- spoczko,nic sie nie stało! - troche wylała na niego wiec poszedł sie umyc,bo ja zw.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitimePon 14 Lip - 22:30

ta, dokładniej to pewnie na jego bokserki w różowo-czarne paski z napisem "hay guys, am i seksy?", co marjeta postanowiła pominąć, kiedy już będzie pisać swój życiorys, jak już będzie sławna! siedziała więc na kanapie, kalsząc sobie, popijając kawę, przejmując się non stop tą plamą na dywanie. miała jednak nadzieję, że kajn ma jakieś sprzątaczki albo chociaż prywatnego sprzątacza.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kejna. Empty
PisanieTemat: Re: kejna.   kejna. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kejna.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» od marjety do kejna!!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Nasze progi nieskromne. :: Apartamenty. :: La Défense.-
Skocz do: