Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Francuskie biuro "Winter's Wine"

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 12:59

Siedziba firmy "Winter's Wine" we Francji. Poprzednio centrum dowodzenia firma, teraz tylko jedna z wielu jednostek tej firmy.Francuskie biuro "Winter's Wine" Biura4
Francuskie biuro "Winter's Wine" T_biurowce_projetkowane_we_wrocawiu_268


Ostatnio zmieniony przez Charlie dnia Wto 5 Sie - 18:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:00

Siedział w swoim gabinecie pisząc prospekt o kontrakcie z firmą restauratorską
Powrót do góry Go down
Vi
crazy frog.
Vi


Female
Liczba postów : 144
Skąd : NYC
Związany/a z : -
Twarz : Anne Hathaway
Wiek postaci: : 21
Registration date : 07/05/2008

Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:15

Przechodziła obok wieżowca i zauważyła wielki szyld firmy "Winter's Wine" i przypomniała sobie, ze Marc zawsze kupuje ich wino. Całkiem niezłe, swoją drogą, a że robiła imprezę to przyda jej się dużo dobrego wina. Przypomniała sobie, że cały ten Winter to w sumie całkiem młody i do rzeczy facet więc wjechała windą na górę. W tejże przypięła sobie legitymacje prasową, ze niby chce z nim wywiady robić, założyła swoje czerwone okulary i tak weszła do biura. Przy biurku sekretarki nie było nikogo. Zdziwiło ją to trochę, ale pewnym krokiem podeszła i zapukała do drzwi właściwego gabinetu gdzie wisiała tabliczka z napisem "Charlie Winter". Czekała na jakieś prosze albo inne won..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:29

Wbiegła spóźniona i myslała, że zaraz dostanie karę. Zauważyła Vi i zapytała jak typowa sekretarka: - Pani do kogo? - i zajęła swoje miejsce przy biurku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:32

Otworzył drzwi gabinetu słysząc, że ktoś przyszedł i że Claire coś mówi - Dzień dobry - powiedział do Vi - Pani do mnie?
Powrót do góry Go down
Vi
crazy frog.
Vi


Female
Liczba postów : 144
Skąd : NYC
Związany/a z : -
Twarz : Anne Hathaway
Wiek postaci: : 21
Registration date : 07/05/2008

Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:35

Przyjęła "zawodową" minę.
-Violett de Cervand.- przedstawiła się grzecznie, pokazując legitymację prasową z Vouge, w który nadal mniej lub bardziej tak jakby pracowała - Powinnam być umówiona z panem Winterem na wywiad do mojej gazety- podkreśliła słowa "mojej gazety", bo jej gazeta zawsze robiła wrażenie na sekretarkach i kelnerach - Czekam już 15 minut. Gdzie pani była? - spytała troszkę sukowato nachylając się nad jej biurkiem.
Uśmiechnęła sie do Charliego.
- Tak, jestem z redakcji Vouge, robię serię artykułów o najlepszych partiach Paryża.- powiedziała - Violett de Cervand.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:37

"W dupie byłam" - pomyślała, ale nic nie powiedziała - Zaraz sprawdzę w kalendarzu, czy jest pani umówiona. - przerzuciła kilka kartek. Podkreślenie "mojej gazety" nie zrobiło na niej wrażenia. Starała się być rasową sekretarką


Ostatnio zmieniony przez Claire dnia Czw 17 Lip - 13:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:38

Widząc, że Claire sobie radzi zniknął w gabinecie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:42

- Nie, nie jest pani umówiona. Przykro mi - zabrzmiało to trochę sztucznie - Najbliższy wolny termin to jutro po południu. Ma pani jakąś jeszcze sprawę?
Powrót do góry Go down
Vi
crazy frog.
Vi


Female
Liczba postów : 144
Skąd : NYC
Związany/a z : -
Twarz : Anne Hathaway
Wiek postaci: : 21
Registration date : 07/05/2008

Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:46

-Tak, mam - nachyliła się nad jej biurkiem - Przepraszam, nie wiedziałam, ze pani szef słucha. Mam nadzieję, że nie będzie miała pani nieprzyjemności z mojego powodu. -uśmiechnęła się 9i położyła jej na stole wizytówkę z adresem domowym, mam nadzieję, że zobaczymy się jutro o 20 pod tym adresem- spojrzała na nią porozumiewawczo, bo nigdy nie wiadomo dla kogo warto być miłym. Odsunęła się od biurka i rozejrzała się po biurze. Czekała na reakcje sekretarki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:49

- Ja też mam taką nadzieję. Zadzwonię jeśli będzie wolny termin. Prawdopodobnie wcześniej niż o 20. Do widzenia - wsunęła wizytówkę do kalendarza i zajęła się pracą
Powrót do góry Go down
Vi
crazy frog.
Vi


Female
Liczba postów : 144
Skąd : NYC
Związany/a z : -
Twarz : Anne Hathaway
Wiek postaci: : 21
Registration date : 07/05/2008

Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 13:56

"Rasowość" sekretarki nie robiła na niej wrażenia, tym bardziej, ze jeszcze nie skończyła. "Jak bedę chciała to wyjdę" pomyslała.
-Prosiłabym panią jeszcze o jedno.- powiedziała siadając w fotelu ustawionym przy jej biurku - Spyta pani szefa, czy znajdzie dla mnie 2 minutki TERAZ. - popatrzyła na nią wzrokiem "biednego Misia" - Musze wiedzieć ile redakcję będzie kosztował ten wywiad, oczywiście oprócz zwolnienia sekretarki, bo mnie okłamała- powiedział z udawaną złością, choć wiedziała, że Claire nie jest głupia i wie, że to wszystko jest grubymi nićmi szyte.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 14:04

- Szef jest dzisiaj zajęty i wczoraj wyraźnie mówił żeby nie wpuszczać dziennikarzy. Jutro i nie wcześniej - powiedziała chłodno
Powrót do góry Go down
Vi
crazy frog.
Vi


Female
Liczba postów : 144
Skąd : NYC
Związany/a z : -
Twarz : Anne Hathaway
Wiek postaci: : 21
Registration date : 07/05/2008

Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 14:07

-Dwie minutki, dwa pytanka- powiedziała - Nawet bardziej prywatne niż zawodowe i sobie pójdę. Chyba reklama firmy, za którą wam jeszcze zapłacimy jest tego warta?- zadała bardzo podchwytliwe pytanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 14:15

- O co chodzi? - zapytał wychodząc z gabinetu
Powrót do góry Go down
Vi
crazy frog.
Vi


Female
Liczba postów : 144
Skąd : NYC
Związany/a z : -
Twarz : Anne Hathaway
Wiek postaci: : 21
Registration date : 07/05/2008

Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 14:20

- Dzień dobry, raz jeszcze.-uśmiechnęła się - Chodzi pokrótce o to, że chce się umówić, co do ceny za jaką pan udzieli nam wywiadu. Rozumie pan, szefowa nalega- puściła mu oko. - po za tym chciałabym wiedzieć, czy zgodzi sie pan na publikacje zdjęć swoich prywatnych, na przykład z dzieciństwa, oczywiście wybór pozostawiam panu, oraz w scenerii, że tak powiem roboczej, które oczywiście zrobi nasz fotograf lub ja? No i kiedy można się z panem umówic na ewentualną sesję? - Uśmiechnęła się. - oczywiście, jeśli woli pan mniej zobowiązujące klimaty wywiadów, to mogę zaproponować wywiad u mnie w domu, na imprezie, dałam sekretarce namiary.-powiedziała to wszystko jednym tchem.. Wstała, złapała drugi oddech - Proszę się spokojnie zastanowić i odpowiedzieć mi mailem. - powiedziała i juz jej nie było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeCzw 17 Lip - 14:31

Wzruszył ramionami i pomyślał, że zastanowi się nad tym. Potem powiedział Claire, że już wychodzi i wyszedł, żeby przygotować się na spotkanie. Cholera, miał jeszcze mnóstwo pracy!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimePon 21 Lip - 16:15

Przyszła, bo akurat dzisiaj tak na nią wypadło. Zajęła więc swój gabinet i zaczęła pracować nad projektem butelki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimePon 28 Lip - 11:44

Pracował i tyranizował pracowników nad nowym winem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitimeSro 6 Sie - 13:21

W świetnym humorze weszła do dawnego gabinetu brata, na którego drzwiach wisiała tabliczka z napisem już nie "Charlie Winter" tylko "Marion Winter". Rozejrzała się po gabinecie, przestawiła to i owo i pomyślała, że wreszcie zasiadła na francuskim tronie firmy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Francuskie biuro "Winter's Wine" Empty
PisanieTemat: Re: Francuskie biuro "Winter's Wine"   Francuskie biuro "Winter's Wine" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Francuskie biuro "Winter's Wine"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» winoteka "winter's wine"
» Winoteka "Winter's Wine"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Inne.-
Skocz do: