Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 bernard steinitz

Go down 
+2
lucille
adm
6 posters
AutorWiadomość
adm
wyliżesz mi stopy?
wyliżesz mi stopy?
adm


Male
Liczba postów : 459
Age : 36
Skąd : afaf
Nastroj : zawsze zajebisty!
Związany/a z : edem łestłikieeem .
Registration date : 05/05/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 5 Maj - 23:19

renomowany i poważany sklep z antycznymi francuskimi i europejskimi ogółem meblami. także z obrazami.
bernard steinitz 2006-05-23-10-06-21Image6
bernard steinitz P1140075
bernard steinitz P1200557
Powrót do góry Go down
https://cthulhu.forumpolish.com
lucille
ko-rek.
lucille


Liczba postów : 93
Age : 35
Skąd : dubaj
Związany/a z : .
Registration date : 05/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 0:03

Stała przed, ze skrętem w ustach, a była tak najarana, że cytuję, by ruda pała mała. Oczywiście nie narzekała na brak dobrego humoru i tak dalej, chociaż miała ochotę przelecieć każdego przechodzącego faceta. No może nie licząc tego żula, bo ich nie lubimy.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 0:08

a teraz możesz zjeść mnie żywcem za tego posta....... otóż sidney przechodził tędy i usiłował przypomnieć sobie cokolwiek z wczorajszego wieczoru, nie pamiętał prawie, kim jest ta dziewczyna, co rano pisała do niego smsy i w czyjej mieszkaniu się obudził, widoczni ktoś mu dorzucił wczoraj do drinka tabletkę gwałtu. tymczasem stanął obok lucille i westchnął w głos.
-daj papierosa, mała.
;x
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 0:09

/ w czyjej mieszkaniu, xdddddd.
Powrót do góry Go down
lucille
ko-rek.
lucille


Liczba postów : 93
Age : 35
Skąd : dubaj
Związany/a z : .
Registration date : 05/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 0:14

/a ja tak myślę, że mogę zrobić z te idiotkę i ona będzie do niego pisac xd

okej, więc lucille spojrzała na niego, może nawet nie był aż tak wysoki, bo miała dwunastocentymetrowe szpilki. miała raczej rozanielony wzrok, nie wiedziała co się dzieje, o jakich do chuja papierosach mówi. aha, tak. rzuciła w niego paczką, na razie nic nie mówiąc, tylko stwierdzając, że jest fajny, bo mnie wkurwia robert na padu ;x
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 0:24

w której mieszkaniu, matko, cin, jakbym miała poprawiać wszystkie twoje błędy to byś dostała pałę.. -.-''''''''''''

-hej, chyba wreszcię nauczę się migać. to znaczy jesteś głuchoniema? - zapytał, nie oczekując wcale odpowiedzi, bo najwyraźniej lucille była jedną z tych panienek wychowanych na kawiorze i diorze, [ale rym] które nie zwracając uwagi na takich sidów.... ale wkrecam, sid raczej, sam siebie oszukiwał, bo jak wiemy, on sam jest bogaty i tak dalej, też nie patrzy na grube i pryszczate i brzydkie i w ogóle. wsunął papierosa w kącik ust i tyle.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 0:26

/ okej przepraszam...............................................xd
Powrót do góry Go down
lucille
ko-rek.
lucille


Liczba postów : 93
Age : 35
Skąd : dubaj
Związany/a z : .
Registration date : 05/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 0:48

- zaskoczę cię jeśli powiem, że umiem mówić? - zapytała, rozbawiona nawet, ale nie do łez, jego pytaniem. wyrzuciła skręta w pobliskie krzaki, zastanawiając się nad tym, co się stanie jeśli go pocałuje. a właśnie taki miała zamiar, to wszystko wina skręta jakby co i rzuciła się na niego silnie, bo chyba pisałam, że miała podejrzenie adehade, by wsadzić mu język do buzi. i serio możesz odp na sms.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 1:06

za chwilę. sid w pierwszej sekundzie przestraszył się, że lusille odgryzie mu język tudzież jakąś inną czynność, którą charakteryzują się nie do końca zdrowi psychicznie byli więziowie, ale skoro nic takiego się nie stało, to odwzajemnił pocałunek, tym bardziej, że miała niesłychanie miękkie usta i gładki policzek, na którym położył dłoń.
Powrót do góry Go down
lucille
ko-rek.
lucille


Liczba postów : 93
Age : 35
Skąd : dubaj
Związany/a z : .
Registration date : 05/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 1:16

ona natomiast położyła dłoń na jego prawy pośladku, który po chwili też uszczypnęła, a miała długie paznokcie, więc to mogło być bolesne. ale lepiej byłoby dla sida, gdyby nie piszczał jak dziewczyna, z tego powodu. nawet nie chciała pytać jak się nazywa, bo właśnie przydeptała obcasem papieros, który wypadł mu z ust i pachniał lepiej niż podniecająco.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 1:23

pomyślał, że musi częściej używać tych nowych perfum i przyparł nieco lucy do ściany sklepu, która niestety była lekko chropowata, ale raczej nie wbijała jej się jakoś wyjątkowo mocno w plecy. w każdym razie śladów nie będzie. i całował już całkiem mocno i gwałtownie, heej, chyba o to chodzi,nie?
Powrót do góry Go down
lucille
ko-rek.
lucille


Liczba postów : 93
Age : 35
Skąd : dubaj
Związany/a z : .
Registration date : 05/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 1:32

tak! lucille strasznie się podnieciła faktem, iż drugi dzień z rzędu pieprzy się z nieznanym chłopakiem, może niedługo zacznie się nawet puszczać za pieniądze. zachichotała, nawet, w związku z tym odsunęła od niego twarz, kładąc dłoń na ustach.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 1:37

Sid, z racji, że był nienormalny nieco i szalonyyyyyyyyy.com to też zaczął się śmiać, puścił ją też, co wcale nie znaczyło, że nadal nie miał na nią ochoty.
Powrót do góry Go down
lucille
ko-rek.
lucille


Liczba postów : 93
Age : 35
Skąd : dubaj
Związany/a z : .
Registration date : 05/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 1:40

odchrząknęła, przeczesując smukłymi palcami jasne kosmyki. przyglądała mu się badawczo.
- ale wiesz, to kosztuje - przygryzła dolną wargę, z której zdążył sid już zlizac błyszczyk, nieładnie.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 2:08

uniósł brwi, przyglądając jej sie uważnie. - hę? - może się przesłyszał. poza tym podobno prostytutki nie całują w usta...
Powrót do góry Go down
lucille
ko-rek.
lucille


Liczba postów : 93
Age : 35
Skąd : dubaj
Związany/a z : .
Registration date : 05/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 2:16

Odgarnęła włosy za plecy, z zamechem nawet, ale nie rzucała się po całej ulicy. Uśmiechnęła łobuzersko, w dodatku, mierzwiąc mu włosy.
- Tylko żartowałam, chociaż chciałabym być prostytutką, wyobrażasz to sobie? Seks milion razy dziennie. Ale tylko taką, od bogatych i przystojnych - miała swoje wymagania i warunki, ale nie chciało jej się już rozmawiać, więc oparła głowę o szybę sklepu chyba i zamknęła oczy, by zacząć się śmiać. To po jaraniu.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 2:20

-jestem bogaty i przystojny, możesz się kiedyś odezwać - zamachał karteczką ze swoim numerem, zgiętą wpół i wsuniętą między palec wskazujący i środkowy, po to tylko, żeby zaraz wsunąć go w jej kieszeń. - ja muszę iść, do zobaczenia - i poszedł.
Powrót do góry Go down
lucille
ko-rek.
lucille


Liczba postów : 93
Age : 35
Skąd : dubaj
Związany/a z : .
Registration date : 05/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimePon 7 Lip - 2:26

I ona poszła. Do domciu, spać, bo była zła na Sida, to już moja druga postać zła na Sida.
Powrót do góry Go down
ELVIS
super ziomal elo yo.
ELVIS


Male
Liczba postów : 730
Skąd : skąd.
Związany/a z : petitki lubisieee&zołi
Twarz : bastien bonizec
Wiek postaci: : 18
Registration date : 18/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimeWto 22 Lip - 22:53

naprawdę nie wiem, co elvis robił pod sklepem z meblami. to znaczy, owszem, wiem, palił i siedział na jakowymś murku, czy schodach, starając się nie wadzić nikomu. tak poza tym, to początkowo chciał tu wejść, by poszukać czegoś dla ciotki na sto pięćdziesiąte ósme urodziny. to znaczy, on nie wiedział, ile ta cała ciotka ma lat, strzelał. nieważne, to wszystko nie zmienia faktu, że siedział i palił.
Powrót do góry Go down
toulouse
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
toulouse


Female
Liczba postów : 2026
Skąd : lille
Związany/a z : majlsem ponoć.
Twarz : josefin hedstrom
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 02/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimeWto 22 Lip - 22:57

toulouse właśnie wracała nie mam pojęcia skąd, ale miała rozwiane włosy, rumieńce na policzkach i było generalnie niewesoło, bo hej miała za sobą okropny dzień - matka plus ojciec. i zdeptała prawie e, mówiąc 'jezu, przepraszam'.
Powrót do góry Go down
ELVIS
super ziomal elo yo.
ELVIS


Male
Liczba postów : 730
Skąd : skąd.
Związany/a z : petitki lubisieee&zołi
Twarz : bastien bonizec
Wiek postaci: : 18
Registration date : 18/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimeWto 22 Lip - 23:00

- żadne jezu, jestem elvis! - zaśmiał się, by zaraz dodać coś tam, że nic się nie stało, czy coś w ten deseń. w każdym razie, kojarzył toulouse z twarzy, bo chodzili wbrew pozorom do tej samej szkoły, nie wiem jak z klasą, w każdym razie, elvis uśmiechnął się miło, zgasił papierosa o to, na czym siedział, i wstał, by kulturalnie podać jej rękę.
Powrót do góry Go down
toulouse
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
toulouse


Female
Liczba postów : 2026
Skąd : lille
Związany/a z : majlsem ponoć.
Twarz : josefin hedstrom
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 02/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimeWto 22 Lip - 23:04

uśmiechnęła się do niego mgliście, przewracając komórkę z prawej do lewej dłoni, by zaraz wcisnąć ją do dużej torebki, fioletowej jak tak sobie myślę, pasującej do butów jimmy'ego choo.
- hej, kojarzę cię ze szkoły - powiedziała w końcu i uścisnęła jego dłoń - jestem toulouse, miło mi cię poznać. naprawdę nie chciałam, no wiesz, ale jestem dzisiaj jakaś hm - zastanowiła się nad dobraniem właściwego słowa - rozkojarzona!
jasne, każdy by był, gdyby się dowiedział, że matka nigdy go nie chciała, a ojciec zrobił dziecko jakiejś emerytowanej modelce.
Powrót do góry Go down
ELVIS
super ziomal elo yo.
ELVIS


Male
Liczba postów : 730
Skąd : skąd.
Związany/a z : petitki lubisieee&zołi
Twarz : bastien bonizec
Wiek postaci: : 18
Registration date : 18/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimeWto 22 Lip - 23:08

potarł kciukiem o prawy policzek, niemniej piegowaty niż lewy.
- ja ciebie też kojarzę. - uhuuu, kto nie kojarzył tych nóg do samego nieba i przyjemnego uśmiechu, który prawie zawsze jej towarzyszył. okej, dzisiaj może niespecjalnie. - coś się stało? chodź, usiądźmy.. chociaż może lepiej nie tutaj, nie miałabyś ochoty na coś ciepłego? albo na drinka? sprzedawca ze sklepu już dwa razy wychodził, by zwrócić mi uwagę.
Powrót do góry Go down
toulouse
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
toulouse


Female
Liczba postów : 2026
Skąd : lille
Związany/a z : majlsem ponoć.
Twarz : josefin hedstrom
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 02/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimeWto 22 Lip - 23:24

spojrzała wyczekująco na ekran komórki. zero wiadomości od sida, jak i od del. westchnęła głośno, odchylając głowę w bok i uśmiechnęła się do elvisa.
- chętnie bym się napiła drinka. abstynencja mi nie służy, alkoholizm pewnie też, ale co ja mogę na to poradzić, och nie słuchaj mnie elvis, serio. ale możesz mnie zaprowadzić do jakiegoś miłego klubu - przygryzła wcale nie nerwowo dolną wargę, smakując przy tym błyszczyka.
Powrót do góry Go down
ELVIS
super ziomal elo yo.
ELVIS


Male
Liczba postów : 730
Skąd : skąd.
Związany/a z : petitki lubisieee&zołi
Twarz : bastien bonizec
Wiek postaci: : 18
Registration date : 18/07/2008

bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitimeWto 22 Lip - 23:26

- w porządku, wieeeki nie byłem w żadnym klubie, ale to chyba głównie dlatego, że przepadam za upijaniem się w domu. picie w samotności podobno prowadzi do depresji, uch, trudno. chodźmy, toulouse - pozwolił sobie wziąć ją pod ramię, żentelmeńsko, przy okazji wąchając jej wlosy, ale zupełnie niewinnie i tak dalej, i w zasadzie to możesz zacząć, bo ja idę się kąpać rajt nał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





bernard steinitz Empty
PisanieTemat: Re: bernard steinitz   bernard steinitz Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
bernard steinitz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Sklepy & butiki.-
Skocz do: