Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ivy rigby. [eva green!]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ivy.
maluszek
ivy.


Liczba postów : 18
Skąd : z z z z z z z z z z z z z.
Związany/a z : IUEIEIE.
Twarz : iwa grin.
Wiek postaci: : 18.
Registration date : 26/09/2008

ivy rigby. [eva green!] Empty
PisanieTemat: ivy rigby. [eva green!]   ivy rigby. [eva green!] Icon_minitimePon 6 Paź - 22:57

a) osobowość,
hmhm, nieokiełznana, czasami aż buchająca swoją seksualnością, otóż to, ale w rzeczywistości wyjątkowo naiwna i wrażliwa, czasem infantylna, jednak raczej w tym pozytywnym znaczeniu, jeśli znacie jakies pozytywne znaczenie słowa 'infantylna'. jak nie, to pozostawiam to waszej sile wyobraźni tudzież tak wam mówię: wyobraźcie sobie co mam na myśli, o bracia! miłe z niej dziecko, przywiązana do tolerancyjnych i wyrozumiałych rodziców jest także.
b) rodzina,
rodzice, wyjątkowo kochani, bo ostanio wszyscy tu albo nie żyją albo są patologiczni. i nie wiem, czy ma rodzeństwo, jak się jakieś znajdzie, to ma.
c) wiek postaci,
17? tylko starzej wyglondta!
d) orientacja seksualna,
raczej hetero, tak myślę.
e) historia,
w sensie, że jej? no, tak więc ivy urodziła się w berlinie, jej ojciec jest anglikiem, matka francuzką, nic poza tym ciekawego, od piętnastu lat mieszka w paryżu.
f) dwa zdjęcia.

ivy rigby. [eva green!] 724274_bigthumb
ivy rigby. [eva green!] 724267_bigthumb
Powrót do góry Go down
Fantine
patrycjusz.
Fantine


Liczba postów : 402
Twarz : Terese Teglgaard
Wiek postaci: : 17
Registration date : 19/09/2008

ivy rigby. [eva green!] Empty
PisanieTemat: Re: ivy rigby. [eva green!]   ivy rigby. [eva green!] Icon_minitimePon 6 Paź - 23:15

akceptuje
Powrót do góry Go down
 
ivy rigby. [eva green!]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sprawy postaciowe. :: Karty postaci.-
Skocz do: