Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 walerja i tata.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeWto 21 Paź - 13:40

łał.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 19:00

walerja leżała na kanapie w salonie, wpatrując się w sufit. bolały ją okolice kości biodrowej, choć czuła jakby zaraz miała umrzeć, bo ona wszystko strasznie przeżywa. czekała na gowena mając nadzieję, że jakoś jej pomoże :c.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 19:04

przyszedł więc, zapukał do drzwi, oparł się o ścianę obok, westchnął ciężko i czekał, bo umierał prawie. co za pogoda.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 19:10

valerie podniosła się z kanapy, ale w zasadzie przychodziło jej to z trudem. powiedziała tacie, że dostała okres i dlatego ją tak wszystko boli, bo rzecz jasna zauwazył, ze coś jest nie tak jak powinno. teraz był w pracy, całe szczęście.
- czeeeeść, wejdź - uśmiechnęła się delikatnie i przesunęła na bok, by zamknąć za gowenem drzwi, kiedy już wszedł - strasznie zimno? - bo przecież nie była dziś na świeżym powietrzu.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 21:22

-no czesc. nie widac? mam pierdzielony snieg we wlosach i za kolnierzem. - sciagnal kurtke i zostawil ja na oparciu jakiegos krzesla, i zaraz zdjal tez kardigan i polozyl obok kurtki, a sam wlozyl dlonie pod koszulke na plecach, ale potem jednak sie tak dziwnie powyginal i powypinal i wlozyl z tylu na kark, bo ten snieg potrafi byc irytujacy. i chwilowo tyle, to pracochlonne, a sniegu bylo duzo na jego karczyhoo.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 21:50

valerie opierała się plecami o futrynę i ze skrzyżowanymi rękami na piersiach, obserwowała gowena.
- więc, napijesz się czegoś? - zapytała, jakoś koślawo poruszając w stronę kuchni, bo im wiecej ruchow wykonywala miednicą, tym bardziej bolało. pociągnęła chyba też za sobą gowena, bo stanie w przedpokoju jest głupie, choć walerja i tata mieli miły przedpokoj.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:02

-nie przejmuj sie. co z twoja koscia? czy czyms tam. - skrzyzowal rece na piersiach, mial mokra reke prawa, a val miala snieg na dywanie. ciagle jej imie kojarzy mi sie z val kilmerem : D
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:05

dałaby mu ręczniczek, ale to oznaczałoby kolejną walkę z miednicą w drodze do łazienki, a wolała nie ryzykować. oparła się więc o stół, uprzednio dając gowenowi tylko ręcznik papierowy :d.
- hm, boli, nie chcę nawet na to patrzeć - pokręciła głową - i w ogóle sory, że cię tu ściągałam i tak dalej, ale ojcu nie pokażę, bo po pierwsze on jeszcze nic o tym nie wie, po drugie pewnie nie wróci wcześniej niż jutro rano.....
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:10

-pokaaaz. to moze byc niebezpieczne dla ciebie i najblizszego otoczenia :c - opwiedzial troche zmartwiony, ale tylko troche, w koncu nie znali sie zbyt dlugo. oblizal wargi i dotknal jej ramienia. - zaufaj mi xd
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:15

omg, jak jakiś lekarz :d. valerie bała się lekarzy również, ale w porządku, pokiwała głową i ruszyła do salonu, dosyć przestronnego. stanęla gdześ nie wiem koło stołu i rozsunęła rozporek spodni, bo jakoś trzeba się dostać do kości biodrowej i w ogóle. chyba nawet się trochę krępowała!!!!!! ale to nic, odchyliła materiał majtek ck i pokazała mu swój opatrunek. a sama odwróciła głowę do tyłu. fuj, nie lubię tatuaży.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:21

w stadium poczatkowym tez nie przepadam... - uu, niezbyt ladnie to wyglada.- skrzywil sie, ale chyba nie widziala. oblizal tez usta znowu, bo mu wysychaly od oblizywania jeszcze bardziej i zlapal opatrunek, a raczej brzeg w dwa palce i nieco odsunal. - ty, a nie kazali ci przyjsc na jakas, ee, kontrole? czy cos? =d
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:24

- nie wiem, nie słuchałam ich, bardziej byłam zajęta w ogóle przezywaniem tego wszystkiego!!!!! - rzuciła drżącym głosem, bo jeszcze ją wystraszył, pewnie teraz umrze, a potem jej tata za nią i wszyscy inni również. okej, nie mieli innej rodziny, a przynajmniej nie utrzymywali z nimi kontaktów. spoglądała gdzieś daleko za okno na oświetlone latarniami ulice.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:28

-no dobra, masz jakas wode utleniona? wiesz, to jest strasznie usyfione. moge oderwac opatrunek? to w ogole nie ma zadnego dostepu powietrza, tak mysle. - patrz, ale sie madrze<3, chociaz mam z biologii 3. ale moge sobie przez chwile powkrecac, ze jestem fajna.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:31

ja poki co z biologii mam gołą jedynkę, którą od trzech tygodni planukę poprawić. no, nieważne, biologia nie interesuje mnie wcale, akurat. pokiwała delikatnie głową, co znaczyło, ze może zerwać opatrunek. z nerwów zrobiło jej się już strasznie zimno, pewnie zaraz umrze na serce.
- mhm, woooda też gdzieś jest, zaraz przyniosę - i zasłoniła sobie oczy dłonią, pewnie zaraz uderzy w jakieś do połowy otwarte drzwi czy coś takiego : D
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:33

-ja przyniosee. mozesz sie czuc jak kleopatra, czy cos, ale wachlowac cie ne bede, mam delikatne dlonie i moge poranic o bambusowe liscie. - wyszczerzyl sie i wstal. - gdzie wiec?
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:38

zachichotała i wróciła do poprzedniej pozycji, chyba nawet opadła na kanapę w pozycji półleżącej i zamknęła oczy. co nie oznaczało, ze ktoś m ją wachlować.
- hm w kuchni, po prawej stronie, trzecia szafka na górze jest takiii koszyk i tam są leki i woda utleniona też - wyjaśniła gowenowi, myślę, że całkiem umiejętnie, ja nienawidzę czegoś komus tłumaczyć.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:44

-spokaczento. zaraz wracam, nie umieraj. - poszedl wiec, i grzebiac w jej szafce zapytal tez, unoszac glos, jak wskazywaly rozne znaki na niebie i ziemii - w ogole to sama mieszkasz? - przypuszczal, ze tak. nie widzial zadnych meskich gadzetow. wrocil z woda utleniona i jakimis kuwa wacikami i znowu usiadl obok niej.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 22:50

- to znaczy to jest mieszkanie moje i taty, ale on mieszka chwilowo ze swoją...kobietą - nie wiedziała czy powinna nazywac dziewczyną o cztery lata od siebie starszą kobietą, ale skoro jednak starsza była, to nawet wypadało - a ty? w ogóle daleko stąd mieszkasz? - otworzyla nawet oczy, bo czuła się mało komfortowo, nie patrząc na kogoś w trakcie rozmowy.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:06

-aha, to chyba dobrze. masz spokoj i tak dalej. nie przejmowalbym sie kobietami ojca, to jest zarezerwowane dla mlodych blizniaczek olsen w tych ich glupiutkich filmach. - powiedzial zgodnie z prawda i przemilczal jej pytanie, bo to taki typ. a potem raz a dobrze oderwal zakrwawiony : D opatrunek. ała?
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:14

zasinęła dłonie na oparciu kanapy, bo akurat w tamtym miejscu się znalazły i ugryzła się w język, bo to szybko było tak szybko, ze nie zdążyla na nic więcej.
- o cholera - syknęła i odetchnęła głośno - dlaczego...ja...się...na...to...zgodziłam...- wydukała, mrugając energicznie powiekami, bo generalnie wiedziała, ze jeszcze dlugo i bardzo będzie wszystko co z jednym, głupim tatuażem przeżywać.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:19

-nie sadze zebys umarla. - pocieszyl ja, nadal sie usmiechajac, taki sadystyczny doktorek. a potem polal woda utleniona na jej ranie, pienilo sie ze hoho:)Very Happy
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:23

- nie chcę juuuż - jęknęła głośno i zacisnęła usta, powieki, nogi, ręce, wszystko co się dało, cała była zaciśnięta, bo woda utleniona jest straszna, toteż strasznie bolało. nienawidziła siebie bardzo w tym momencie, chyba z powodu tego, że nie słuchała wcześniej tych wszystkich mądrych ludzi dookoła, którzy mówili 'vaaal daj sobie spokój, z tatuażem...'
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:28

-skończyłem już. - powiedzmy że może nawet założył jej nowy opatrunek i tak dalej i generalnie on też udawał że jest fajny. - w porządku? będziezs umierać, mdleć? musisz iść do lekarza, tak swoją drogą, ja nie jestem profesjonalistą. - nachylił się tez i odgarnął jej włosy z czoła, uśmiechajac się ładnie.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:34

- to jest jakiś koszmar - stwierdziła, nabierając powietrza w płuca, ale zaraz wypuściła. patrzyła na gowena z wdzięcznością, bo pewnie gdyby nie on to za kilka dni by umarła - hm, dzięki i w ogóle, umarłabym bez ciebie. teraz już nie umrę, tak? - skąd ona mogła wiedzieć, nigdy nie miała dobrych ocen z biologii. nie lubiła szkoły, jeśli w ogóle już jesteśmy w tym temacie.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:37

-pewnie, ze umrzesz. mimo wszystko woda utleniona to n ie jest lekarstwo niesmiertelnosci : D - poglaskal ja czule po policzku i zgarnal wszystkie smieci na bok,a sam objal ja ramieniem, w sensie podtrzymywal, poza tym sie wczul w przytulna atmosfere jej mieszkania.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:50

z racji takiej, a nie innej, valerji było całkiem miło, że ktoś się nią zaopiekował i tak dalej, bo to jest fajne, jeśli nie staje się namolne.
- okej, może zmieńmy temat mojej śmierci. nie lubię w ogóle rozmawiać o śmierci, więc nie wiem....opowiedz mi co dziś robiłeś - bo ona cały dzień leżała i ma kolejne godziny nieusprawiedliwione, a to raczej źle.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimePią 24 Paź - 23:54

-chodzilem po miescie, patrzylem na tecze i rozmawialem ze wszystkimi sprzedawcami hotdogow, ile dalem rady, pisze felieton. cos musze robic, mimo wszystko. a ty? boli jeszcze? - zmartwil sie, znaczy ciagle sie martwil, przesuwajac delikatnie dlonia po jej opatrunku. =o
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeSob 25 Paź - 0:04

valerie generalnie była troszkę rozproszona samą obecnością gowena, zdarzeniami z kilku poprzednich godzin i tym, że jednak nadal ją bolało. uśmiechnęła się, ale nie jakoś wybitnie szeroko, na szczęście, bo pamiętajmy, że miała szparkę, której nienawidziła.
- mhm, trochęę - odpowiedziała spokojnie, zastanawiając się, czy gowen jej mówił co studiuje/czy studiuje, czy nie. wolała nie pytać, żeby jej nie wyśmiał.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeSob 25 Paź - 0:11

-okej. pojde juz, hm. mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia. - tajemniczych............. wstal z kanapy i sie przecagnal, bo ide zaraz na 'chce ci cos powiedziec' .
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeSob 25 Paź - 0:14

- hm, jasne - przytaknęła i wstała również, choć nadal ją bolało, chyba już nie tak bardzo. zapięła rozporek, xd i poprawiła włosy, bo chyba z tego wszystkiego to jej się roztrzepały.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeSob 25 Paź - 0:16

no i poszet ;o mowiac ze jutro sie odezwiee.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeSob 25 Paź - 0:19

a walerja spaciu ; d
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeNie 26 Paź - 18:31

ojaa wbił. to znaczy stanął przed drzwiami i walczył z kołnierzykiem, a raczej kołnierzykami, bo się poplątały razem z szalikiem, a potem zapukał parasolką.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeNie 26 Paź - 18:37

valerie poruszyła się niespokojnie na swoim łóżku, bo własnie leżała i oglądała jakąś gazetę. w zasadzie otworzenie drzwi, było jedyną motywacją do tego, by się podnieść. nie włożyła nawet do zmywarki naczyń, które wczoraj wybrudziły z koleżanką. poprawiła jeszcze włosy, przyglądając się sobie w lusterku, podciągnęła rurki, które spadały z jej tyłka i otworzyla drzwi, uśmiechając się delikatnie.
- cześć, wchooodź - tym razem nie miał we włosach śniegu, choć tak sobie myślę, że musiał wyglądać wtedy uroczo. w każdym razie val pociągnęła gowena za nadgarstek i zamknęła drzwi.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeNie 26 Paź - 18:40

wydala sie mroczna tajemnica, valerie nie czyta gazet, tylko je oglada :c val kilmer xddd no nie moge xd walerja i tata. 000002-val_kilmer xddd niewazne :c xd - wchoodze - odpowiedzial wcale nie zlosliwie tylko raczej on taki byl i rzeczywiscie wszedl, calujac ja przelotnie w policzek, znaczy tak na ekhm xd wpol przelotnie, bo musial sie schylic. cale szczescie nic mu nie strzyknelo w kregoslupie ani nie wypadl dysk. podal jej swoj pol plaszcz xd i wlazl do salonu.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeNie 26 Paź - 18:46

bo nie umie czytać może, :c. val klimer lowe, xddd
valerie wzięła więc pół płaszcz gowena i ruszyła z nim do sypialni. rzuciła na fotelu, bo przecież nie na kołdrę, jeszcze by jej się pobrudziła!!!! i z głośnym westchnieniem wróciła do salonu, siadając teraz w fotelu. chyba nawet zglodniała, bo przypomniało jej się, ze cały dzień nic nie tknęła. ale nie burczało jej w brzuchu, jak soplowi <3.
- jezu, oparzyłam się dzisiaj jakąś głupią herbatą i nie czuję języka - okej, herbata wcale nie była głupia, bo cytrynowa-jej ulubiona, ale sam fakt!!!
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeNie 26 Paź - 18:49

-to zle. jezyka tez nie bedziesz miala :c- posmutnial z tej okazji bo to mogloby byc zle gdyby na przyklad mieli byc malzenstwem. tez jestem glodna </3 - pokaz jezyk.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeNie 26 Paź - 19:01

chodź na mocce, xd
wysunęła lekko język, spoglądając na niego w dół, ale nie dostrzegła, bo nos jej zasłaniał, choć w gruncie rzeczy nie miała dużego nosa. no cóż. podrapała się po kolanku.
- niedługo pewnie całkiem się rozpadnę i będzie trzeba mnie pochować na części :c - ostatnio zbyt często mówiła o swojej śmierci/pogrzebie, a to był najgorszy temat, bo śmierci w zasadzie się bała, pogrzebów nie lubiła, cmentarza również.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:10

generalnie to siedziała i udawała, że ogląda telewizję, choć była wkurwiona na ojca, bo powiedział, ze nie może pojechac na ee tydzien mody do nowego jorku i wylaczyla telefon, bo sie na niego obrazila. czekala na gowena, w sumie.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:14

to przyszedl co nie, po drodze zakupil sobie kole w puszcze zwykla kole lajt i zapukal w drzwi i ee to byloby tyle.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:18

w zasadzie to nie chciało jej się podnosić tyłka, ale motywacją był gowen, toteż owinęła się szczelnie kołderką i pomaszerowała do przedpokoju. otworzyła mu drzwi i uśmiechnęła się sennie, bo dziś rano dostała okres i czuła się w związku z tym źle.
- tak zimno, a ty jeszcze kolę pijesz!!!! - nakrzyczała na niego, wtulając policzek w kołderkę, koloru różowego, tak wyszło.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:25

-co za roznica? - wszedl wiec do srodka na samym wejsciu zrzucajac buty i kurtke na nie tak wybitnie niedbale i wepchal sie zaraz do pokoju glownego zwanego tez salonem, gdzie rozwalil sie ze tak powiem na kanapie i przygladal sie jej.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:30

- no jest różnica, ale....dobra niewazne. co tam? - zapytała i usiadła po turecku na stole, poprawiając przy tym kołdrę, która ciągle w jakimś miejscu się osuwała. masowała się po brzuszku, choć to wcale nie pomaga, najlepiej by było gdyby zrobiła jakieś brzuszki, czy coś, ale teraz to juz jej sie odechciało.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:33

-nic konkretnego. robilas ciasto? - zmarszczyl czolo i weszyl. chbya jednak tylko mu sie wydawalo, biedny. - jestem nudziarzem. u ciebie jak?
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:36

on wcale nie ma zgrabnego nosa jak tak patrzę.
- to zrob cos szalonego, nie wiem skocz z wiezy, czy co tam robią szaleńscy - wzruszyła ramionami, wzdychając głosno, bo gowen zachowywal sie tak, jakby wcale nic ostatnio sie nie stało i juz slyszala glos swojej kole z ławki na angielskim 'a nie mowilam.....'. - no co ty, nie umiem gotować w zasadzie, a co dopiero piec. może kupie sobie ksiazke kucharska. a moze nie jednak. nic, nie byłam w szkole drugi dzien i tak dalej i jutro też nie ide, ale moze w koncu spotkam sie z fan.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:38

no bo pewnie duzo sie bil.
-skoczysz ze mna? pytam powaznie - naprawde powaznie, dla niej mogl w sumie umrzec na zgon. okej moze troche przesadzam i wcale nie dla niej, tylko dla zasady, bo sam uwazal ze jest archetypem odwaznosci. jeje - ja umiem gotowac. jestem fajny?
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:41

- a wygladam na psychicznie chorą? - miała nadzieję, że nie wygląda, choć dziś tylko trochę się pomalowała, w sensie ze masakrą, bo na więcej jakoś niespecjalnie miała energię - tak jesteś fajny, ale juz chyba o to pytałeś. albo to nie ty - bo te głuptaki z jej klasy też ciagle chcieli zeby mowic im ze sa fajni. oskar na przyklad pyta mnie codziennie czy go kocham, ale ja na niego patrze/
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:47

ale ty na niego patrzysz. - aha, no dobra. jestse niesympatyczna. cos nie tak? - zainteresowal sie. moze bedzie mogl opracowac na podstawie jej psychiki swoja prace magisterska.. czy cos.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:52

hm zastanawiam sie o co mi chodzilo, chyba o to, ze tylko na niego patrze. no nieważne.
- jestem niesympatyczna? - zapytała zaskoczona,, wzdychając ciężko. chciało jej sie plakać przez to wszystko, bo ja też mam stany nerwicowe w okres, jak bruk z mody na sukces : D - przepraszam, mam dzisiaj humor do dupy i wszystko jest do dupy - schowała się w kołdrze.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitimeCzw 30 Paź - 0:58

powiedzial ze jest i poszli spac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





walerja i tata. Empty
PisanieTemat: Re: walerja i tata.   walerja i tata. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
walerja i tata.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Nasze progi nieskromne. :: Apartamenty. :: Place de la Bastille.-
Skocz do: