Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 !

Go down 
+18
othello
Viki
Brooke
desire
Shanna
melanie
Graciella
david
ellie.
cohen
Frances
maxime
deimante
valerie
Anne
preston
Apollo
Fantine
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:07

a wracając do tematu. chodziło mi o to żeby podawać linki do stron np. z modelami, żeby było w czym wybierać,.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:09

jest w tym sens, bo tak to będziemy szukać jakieś 298349 dni.
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:10

nie wydaje mi sie żeby od razu konfigurować całe forum. tylko dodać kilka rzeczy, usunąć jakieś niepotrzebne postaci i tyle.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:13

jeżeli już zmiany, to nowe forum !
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:13

dobra. jak chcecie.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:21

Moim skromnym zdaniem, chociaż jestem tu za krotko, żeby się udzielać, ale...
Usuwanie wszystkiego i zaczynanie od początku, trochę mija się z celem, owszem można ogarnąć to wszystko do kupy, usunąć postacie, które nie pojawiają się na forum, nie grają itd.
Nie ograniczać tego RPG tylko do elity Paryża, wprowadzić też jakieś inne postacie, nie koniecznie paryskie, angielskie etc. no.
Żeby to było takie coś pomieszanie z poplątaniem, biali, czarni tudzież żółci, wiadomo nie?
Dziwnym też jest, że ludzie mają po X postaci i nie jesteś się w stanie zorientować, kto jest kim , dlaczego i po co.
Rozumiem mieć max 3 postacie, ale np. po co 5? Na Boga, nie przesadzajmy.
I z góry sorry jeśli kogoś uraziłam, ale temat chyba nie jest tabu? Więc i ja miałam prawo się wypowiedzieć, pomimo swojego krótkiego stażu.
Tak więc jestem za, a zarazem przeciw.
Za tj. za kończeniem ograniczania tego forum do śmietanki, każdy jest bogaty, wspaniały, ma pieniądze och i ach, a skąd je bierze, skoro nie pracuje? Niech to będzie trochę zróżnicowane! Są bogaci, ale są i biedni, są piękni i idealny , ale są też Ci przeciętni.
A przeciw, kasowaniu wszystkiego i usuwaniu wszystkich postaci, dlatego iż i tutaj ostrzegam, bo przeszłam już jako admin przez skasowanie całego forum i robienia go na nowo, WIELU LUDZI ODESZŁO I PRZESTAŁO GRAĆ DEFINITYWNIE.
Dziękować.


Ostatnio zmieniony przez Brooke dnia Pią 31 Paź - 22:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:24

hm. no racja. ale chodzi o to żeby dać "pole manewru" te 5 postaci. to takie maksimum. mozna sobie zrobić 3,2,1 ale w granicach 5, cnie?
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:25

editnęłam, więc prosze doczytać Wink
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:27

wiec moze jednak nie warto kasować WSZYSTKIEGO.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:39

nie warto
Powrót do góry Go down
Viki
pilnikowa królowa
Viki


Female
Liczba postów : 706
Skąd : Londyn
Nastroj : apple juice
Twarz : rihanna
Wiek postaci: : 17
Registration date : 06/05/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 22:55

zytam tę mądrości i uznałam, że to mądrości rzeczywiście są
i szczerze to ja jestem za skasowaniem wszystkiego, bo przecież jeśli coś zostanie to to coś może wszystko popsuć. jeśli zostanie jakaś dwójka postaciagów to będą wiedzieć czyje one są i one ciagle będą ze sobą grać, a potem dojdą do tego kolejne i kolejne (tylko w tej grupce) a reszta co? utworzy się kolejna grupka i potem nastepna, bo to bedzie takie przyzwyczjaenie.
pamietam jak viki była młoda i wieża, wtedy sie nia fajosko grało. pamiętam mój pierszwy dzień i ta impezę, której nie było w temacie imprezy. to był taki spontan i było fajnie.
zrobić wszystko od nowe, nowe ryjki, nowe historie i nikt nic o sobie nie wie.
to na srio jest dobry pomysł i nie zepsujmy tego, zostawieniem jakiejśż cząstki przeszłości, bo to może wszystko popsuć.
będę się musiała pożegnac z viki, ale za to co dobre trzeba płacic xd
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 23:03

troche to pokręcone i z trudem można cos zebrać do kupy alee. mówisz o nowych postaciach i historiach, nie? od tego jest usuwanie i robienie nowych. ale ja zmieniłam zdanie i możemy zacząć od nowa.
Powrót do góry Go down
Apollo
kwiatuszek.
Apollo


Male
Liczba postów : 879
Związany/a z : Anne.
Twarz : Phillip Bierbaum
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 23:12

i tak juz jest chyba postanowione ze powstaje nowe forum,wieeeeec xd
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimePią 31 Paź - 23:15

wiekszosc głosów jest za, wiec w zasadzie nie ma nic do gadania.
Powrót do góry Go down
othello
rodzynek.
othello


Liczba postów : 268
Skąd : stond.
Związany/a z : nikim proszę pani
Twarz : nick snider
Wiek postaci: : 20
Registration date : 11/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 13:53

a ja mam inny pomysł.
mnie już całkowicie przejadła się tak cała paryska elita, imprezy, na których wszyscy śpią i jednym słowem - totalna nuda i dno.
może stwórzmy erpegie, które ma troszkę inną tematykę, ale nigdy nie było by nudno, wiele napięć i akcji.
biega mi tu o coś w stylu losta.
zrobimy nowe forum, rozbitków i będzie akszyn, a o to w tym wszystkim chodzi, bo wiadomo, że jeśli nikt nie będzie próbował czegoś nowego, stał w miejscu i już na to nawet nie chuchać ani dmuchać, to wiadomo, że po pewnym czasie już w ogóle straci chęci.
a dlaczego nie można by spróbować?
może wyjść albo nie wyjść, ale tak jak mówię:
lepiej spróbować czegoś nowego, a nóż to będzie lepsze od całej elity paryskiej, albo stać w miejscu i nie mieć żadnego pomysłu na przyszłość, lepszą przyszłość, bo to forum tworzymy MY, ludzie, którzy się lubią, kochają, nienawidzą.
koniec.
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 14:52

Ale na tym erpegie chodzi o to żeby urzeczywistnić życie elity paryskiej. może, jeśli zaczniemy od nowa, kiedy nic nie będzie się powtarzało będzie... lepiej, no. I żeby to była PRAWDZIWA elita. Nie jakieś jeżdżenie autobusem i chodzenie w dresie. chodzi mi o to, że: w prawdziwym świecie elity wszyscy są nieufni, sukowaci i fałszywi. a to forum zmieniło się w 'pokój, miłość, wloność'. grajmy prawdziwą elitę. chodzi mi o nienawiść, znajomości na jedną noc, drogie samochody. o elitę. wtedy będzie o wiele ciekawiej, jeśli będziemy mogli np. obserwować bijatyki na eleganckich przyjęciach. tysiąc razy lepsza jest elita pełna narkotyków, imprez do rana, nienawiśći i fałszywego stosunku do siebie. no to tyle.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 15:02

Jestem za!
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 15:07

więc nie róbmy żadnych lostów., zróbmy prawdziwą elitę. dziękuje za wypowiedź.
Powrót do góry Go down
valerie
crazy frog.
valerie


Liczba postów : 142
Skąd : paryż
Twarz : lara stone
Wiek postaci: : 17.
Registration date : 24/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 15:40

no nie....PIZGAM! :d to jakiś żart z tymi lostami? bez przesady chyba nikt z nas nie ma ochoty wcielać się w milion ludzi biegających po lesie czy cokolwiek takiego, no bez kitu. no, ale własnie elita, to elita, zdrady :3 taki olek i cintia wciąż się zdradzali, hihi.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 16:23

to tak.

Cytat :
wydaje mi się, że pięć postaci każdemu wystarczy. po co robić chuj wie ile postaci napisać nią 10 postów i skończyć grę?

a wytlumaczysz to ludziom? kilka razy juz tak mialo byc i generalnie wszyscy sie trzymali hardo.. do czasu. a jak dawalam osty za robienie nowych postaci to byl wielki kurwa foch.

Cytat :
chyba że..... jeśli będziemy zrobić 6; 7; 8 itak dalej to z każdą postacią powyżej 5 piszemy do admina. coś w rodzaju zezwolenia na zrobinie "dodatkowej" postaci.

NIE. tu tez sie zacznie tak zwane fochowanie, bo wiekszosc nie potrafi odroznic realnego zycia od forum i tez sie po prostu OBRAZA, gdybym nie wiem co zrobila ich rodzinie. dziekuje bardzo, albo jest ograniczenie, albo nie ma, zadnych zezwoleń ani kwitkow mac kurde.

Cytat :
nie wiem. od nich zależy. a co do robienia postaciągów od nowa to jestem przeciw. nie lepiej usunać tych nieaktuwnych i tych takich?

gdybys czytala dokladnie, to wiedzialabys, ze robimy nowe forum, a te bedzie sobie dalej egzystowalo gdzies tam w czasoprzestrzeni nienaruszone. wiec postaci tak czy inaczej bedziesz musiala robic nowe.

Cytat :
a chce ci się poznawać wszystkich od nowa? w sumie. to może być. ale sporo zamieszania z tym. mi sie wydaje.

to sie potnij. a tak powaznie to nowe forum jest bardziej wizjonerskie i generalnie elitarne, a w elicie wiekszosc sie zna. tzn wytlumacze caly wizerunek forum pozniej.

Cytat :
Ludzie prędzej robią strony o topmodelkach za facetami trzeba się naganiac.

modelhommes.com, style.com, ewentualnie strony agencji modelow. i google.pl

Cytat :
Nie ograniczać tego RPG tylko do elity Paryża, wprowadzić też jakieś inne postacie, nie koniecznie paryskie, angielskie etc. no.

nikt nie mowi, ze tego nie bedzie. po prostu kazdy nowy musi sie liczyc z tym, ze jezeli sie nie wybije z roznych powodow gdzies do bohemy, to nie beda pisac o nim w celebre. i tyle. a z elita kazdy sie liczy, wiec elita ma po prostu lepsze warunki do bytowania. czyli jak w normalnym zyciu. troche naplatalam.

Cytat :
Dziwnym też jest, że ludzie mają po X postaci i nie jesteś się w stanie zorientować, kto jest kim , dlaczego i po co.
Rozumiem mieć max 3 postacie, ale np. po co 5? Na Boga, nie przesadzajmy.

jak wyzej. niektorym nie przetlumaczysz. a nawet jezeli jest ograniczenie, to zaraz ludzie bawia sie w kasowanie i znowu przewija sie milion roznych postaci.

Cytat :
Za tj. za kończeniem ograniczania tego forum do śmietanki, każdy jest bogaty, wspaniały, ma pieniądze och i ach, a skąd je bierze, skoro nie pracuje? Niech to będzie trochę zróżnicowane! Są bogaci, ale są i biedni, są piękni i idealny , ale są też Ci przeciętni.

tez jak wyzej. plotkara bedzie miala ciekawe zajecie, kiedy taki przecietny chlopiec, ktorego nikt nie zna i nigdy o nim nie slyszal nagle sie wybije do smietanki poprzez na przyklad randkowanie z ktoras z pan z elity.

Cytat :
zrobić wszystko od nowe, nowe ryjki, nowe historie i nikt nic o sobie nie wie.

w sumie fajnie by bylo tez nie mowic, kto jest czyj, to znaczy generalnie po kilku dniach i tak bysmy sie zorientowali po stylu, ale na poczaku chociazby moglo byc fajnie. i osobiscie zrezygnowalabym tez z umawiania sie na gre [znowu]. teraz nie gram z polowa ludzi, bo nie wypowiadaja sie na cboxie, a gdy kogos gdzies wepcham, to nikt nie przychodzi i tak. no wiecie.

Cytat :
a ja mam inny pomysł.
mnie już całkowicie przejadła się tak cała paryska elita, imprezy, na których wszyscy śpią i jednym słowem - totalna nuda i dno.
może stwórzmy erpegie, które ma troszkę inną tematykę, ale nigdy nie było by nudno, wiele napięć i akcji.
biega mi tu o coś w stylu losta.
zrobimy nowe forum, rozbitków i będzie akszyn, a o to w tym wszystkim chodzi, bo wiadomo, że jeśli nikt nie będzie próbował czegoś nowego, stał w miejscu i już na to nawet nie chuchać ani dmuchać, to wiadomo, że po pewnym czasie już w ogóle straci chęci.
a dlaczego nie można by spróbować?

nie.



aha i kochana szano i graciello, jezeli macie cos do powiedzenia to prosze napiszcie to w jednym dlugim poscie, a nie rozbijajcie na milion po jednej linijce.
Powrót do góry Go down
Apollo
kwiatuszek.
Apollo


Male
Liczba postów : 879
Związany/a z : Anne.
Twarz : Phillip Bierbaum
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 16:38

generalnie to tak.
1) nieumawianie sie na gre bylo dobrym pomyslem, przynajmniej do czasu, bo potem oczywiscie wszyscy sobie to olali i co bylo dalej wszyscy wiemy. (znaczy, nie zebym byla na nie, bo jestem bardzo na tak, tylko stwierdzam fakty.)
2) ograniczenie postaci, okej, w porzadku, ale mysle sobie, ze lepiej byloby, gdyby byla to liczba parzysta, czemu nie chce mi sie tlumaczyc bo i tak nikt nie zrozumie co mialam na mysli :3
3) co do tych lostow, czy czegos. takich for rpg jest dwa miliony, wejdz sobie na ktorakolwiek z toplist. i na wiekszosci, sorry bardzo, ale poziom intelektualny uzytkownikow jest bardzo niski, nie urazajac nikogo.
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 16:45

zjedzmy sie nawzajem, mjenso, mienso.
Powrót do góry Go down
melanie
krakersik.
melanie


Liczba postów : 343
Skąd : szikago
Twarz : viviane orth
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 16:49

nie jem mjensa, zróbmy pokemon rpg
Powrót do góry Go down
piotr
królowa jest tylko jedna
piotr


Male
Liczba postów : 34
Age : 123
Skąd : z polandu
Związany/a z : roberto
Registration date : 06/06/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 18:05

okej ale ja będę dżiglipafem
Powrót do góry Go down
gauvain
dres.
gauvain


Liczba postów : 232
Twarz : Stephan Haurholm
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 10/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 18:09

ZAKLEPUJE ASZA
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 18:22

okej, no więc myśle, że założenie nowego forum to dobry pomysł. nie zrozumcie mnie źle, mam tu krótszy staż niż niektóre z was, więc może nie powinna się wypowiadać, ale.. no właśnie zawsze jest jakieś ale. o tym forum dowiedziałam się właśnie przez spam na mylogu, więc spamowanie ma też swoje dobre strony. w każdym bądź razie, zaczełam tu pisać, ale po szybkim czasie przekonałam się, że gram z co najwyżej dwiema, trzema postaciami. bo są tu już zamknięte grupy i ludzie, którzy grają tylko ze sobą i np. pięć par należy do dwóch osób. nie wiem jak wam się to nie nudzi, granie ciągle z tą samą osobą, ale myśle, że nie trzeba się zamykać tylko z osobami, które się lubi?, które się zna. gram od 3 miesięcy i cały czas widzę, że tak jest.

hej, może trochę poplątałam i wogóle zamieszałam, albo to nie na temat, albo zaraz ktoś będzie miał do mnie jakieś wąty, ale wyraziłam moje zdanie, o!
Powrót do góry Go down
piotr
królowa jest tylko jedna
piotr


Male
Liczba postów : 34
Age : 123
Skąd : z polandu
Związany/a z : roberto
Registration date : 06/06/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 18:23

powiem wam w sekrecie że nowe forko prezentuje sie czadersko ale nie można nikomu dawac adresu bo delajla bije hokejką...
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitimeSob 1 Lis - 18:34

dobra. może to i jest dobry pomysł, może i nie. każdy ma swoje za i przeciw. i chyba tutaj jest więcej postaci nieaktywnych niż tych którzy grają/zaglądając chociaż i srutkiprutki.
fakt, może gra zamyka się tylko do miliona postaci na jedną osobę i jakieś ograniczenia by się przydały, ale pewnie i tak każdy będzie miał to głęboko w poważaniu i robił co chce, zakładając kolejne pięć postaci na których gra kończy się przy wizytówce i akceptacji. pewnie się powtórzę, że każdy gra chyba z max. trzema osobami i fajnie jest. mniejsza o to i tak decyzja zapadła, zobaczy się w najbliższym czasie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: !   ! - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
!
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forumowy biznes. :: AHA.-
Skocz do: