Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Carmen (kawiarnia)

Go down 
+40
sidney
desire
Shanna
clarise
jesus.
damon
Graciella
manette
adrien
dominique
noah.
Frances
nathan.
michelle
mathilde
cecilie
delano
Moira
Sophie
Anne
Apollo
Viki
marseille
matthew.
TIIU
ELVIS
zooey
rosie
Daniel
LittleNymphet
delilah
sebastien
Amy
william
veronique
sophie.
martin
miles.
maxime
adm
44 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
adm
wyliżesz mi stopy?
wyliżesz mi stopy?
adm


Male
Liczba postów : 459
Age : 36
Skąd : afaf
Nastroj : zawsze zajebisty!
Związany/a z : edem łestłikieeem .
Registration date : 05/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 24 Cze - 19:57

Carmen (kawiarnia) 97084698py1
czynne całą dobę.
Powrót do góry Go down
https://cthulhu.forumpolish.com
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:34

przyszła tutaj z milesem na obiecaną kawę i ciastko, które sam powiedział że zafunduje. usiedli gdzieś, powiedzmy niedaleko baru.
Powrót do góry Go down
miles.
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
miles.


Male
Liczba postów : 332
Skąd : juesej
Związany/a z : tuluzą!
Wiek postaci: : 10+9
Registration date : 23/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:36

przysiadł na stołku barowym obok maxime i zamówił im dwie mrożone latte z syropem karmelowym, bo to pierwsze co przyszło im do głowy. albo nie, wróć. zwykłe latte, w końcu był wrzesień.
-więc, maxime - zaczął, patrząc na nią znad kubka parującej kawy - powiedz mi coś o sobie.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:38

maxime postukała lekko paznokciami o blat i chwilkę się zastanowiła. - a co chcesz konkretnie wiedzieć ? zapytała, bo nie wiedziała, co może mu powiedzieć o sobie.
Powrót do góry Go down
miles.
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
miles.


Male
Liczba postów : 332
Skąd : juesej
Związany/a z : tuluzą!
Wiek postaci: : 10+9
Registration date : 23/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:40

-podaj mi swój adres, numer konta bankowego i rozmiar buta, hrr - zażartował, przeciągając się dyskretnie, bo właściwie nie licząc joggingu, dopiero co wstał. zastanowił się przy okazji czy capri już wstała i, jeśli tak, czy jest na niego paranoicznie wściekła. upił łyk kawy i uśmiechnął się, bo zawsze lubił przyjemne ciepło rozchdzące się po jego ocholera yy wnętrznościach? xd
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:43

upiła trochę kawy i się uśmiechnęła. oblizała usta z pianki. - taaaak. może lepiej sama zacznę. maxime henry, lat 18. interesuję się sztuką, dokładnie malarstwem. jestem współwłaścicielką butiku z drogimi ciuchami. wolna. coś jeszcze ? na koniec uśmiechnęła się znad kubka kawy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:47

vodka wbiła, z okularami chanel na nosie, rozglądając się dookoła. w gruncie rzeczy cały ranek się nudziła, a dzis tam impreza, więc musiała poprawić sobie humor. podniosła okulary na głowę lustrując wszystkich spojrzeniem. aha, tamtych znała, a przynajmniej tak jej się wydawało. podeszła więc do majlsa i maksim, uśmiechając się promiennie.
- znam cię, chłopcze - powiedziała do majlsa, poprawiając torebkę dżejkobsową na ramieniu. pozwoliła sobie nawet usiąść i skinąć na kelnera.
Powrót do góry Go down
miles.
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
miles.


Male
Liczba postów : 332
Skąd : juesej
Związany/a z : tuluzą!
Wiek postaci: : 10+9
Registration date : 23/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:49

zaśmiał się mimowolnie, bo jej wypowiedź brzmiała jak podanie do jakiejś cholernie dystyngowanej pracy. i to też jej powiedział, a w kącikach jego oczu pojawiły się urocze kurze łapki, wiesz.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:52

- ładnie Ci z tymi kurzymi łapkami. uśmiechnęła się i upiła trochę kawy. no i oczywiście przywitała się z vodką. - czeeść. powiedział do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
miles.
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
miles.


Male
Liczba postów : 332
Skąd : juesej
Związany/a z : tuluzą!
Wiek postaci: : 10+9
Registration date : 23/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:54

-vodka, cholero - wyszczerzył się, wstając żeby pocałować ją w policzek - co ty tutaj robisz? to znaczy, nie żebym miał coś przeciwko temu, absolutnie. zamówić ci coś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:57

zastanowiła się nad tym chwilę. kilka ostatnich tygodni wakacji spędziła na dietach i tak dalej, nie po to żeby się obiadać, a to byłoby raczej niefajnie, biorąc pod uwagę, że musi dziś się pokazać w stroju na basenie.
- huh, latte - powiedziała w końcu i wyszczerzyła zęby w uśmiechu, wiedziała, że majls ją pamięta, okej, kto by jej nie zapamiętał - jestem vodka - przedstawiła się maksim, bo chyba się jeszcze nie znały.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 13:59

- maksim. miło mi. uśmiechnęła się do dziewczyny i wypiła trochę kawy. - widzę że się znacie. powiedziała poprawiając bransoletkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:01

- jasne, że się znamy - zachichotała, uśmiechając się do majlsa i przygryzając dolną wargę jednocześnie.
Powrót do góry Go down
miles.
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
miles.


Male
Liczba postów : 332
Skąd : juesej
Związany/a z : tuluzą!
Wiek postaci: : 10+9
Registration date : 23/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:02

zamówił jej latte z irish creamem, bo bodaj ten syrop lubiła najabrdziej, w każdym razie ja jestem jego wielką fanką, nie anką.
-właściwie poznaliśmy się przez jej siostrę. maritini - mruknął, patrząc na maxime zamglonym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:04

- więc, taaak. ja muszę lecieć. uśmiechnęła się przepraszająco i włożyła milesowi swoją wizytówkę do kieszeni. - do zobaczenia. wypiła całą kawę i poszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:06

- martini, własnie, chyba muszę napisać jej esemesa, wybacz - zaczęła gorączkowo szukać w dużej torebce komórki (zrób martini komórkę). pomachała maksim - w każdym razie, idziesz dziś na imprezę?
ona oczywiście się wybierała, bo dlaczego nie? i zaczęła się zastanawiac nad tym, czy wystraszyła maksimę.
Powrót do góry Go down
miles.
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
miles.


Male
Liczba postów : 332
Skąd : juesej
Związany/a z : tuluzą!
Wiek postaci: : 10+9
Registration date : 23/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:06

patrzył za nią chwilę, po czym przeniósł wzrok na vodkę i uśmiechnął się lekko.
-spłoszyłaś ją, wiedźmo - pokręcił głową i upił łyk kawy. trochę przestygła - co? jaką imprezę?
no tak, miles do tych 'imprezowych ludzi' najwyraźniej nie należał i wiadomość o imprezie do niego nie dotarła. hihi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:11

- tak mi przykro - zamrugała wesoło powiekami - skąd ty ją wytrzasnąłes, majls? - zapytała, unosząc jedną brew do góry - nie żartuj, że nie wiesz nic o imprezie. basenokręgielnia, będą wszyscy, szantel, markiz, amber, perin! wszyscy!
Powrót do góry Go down
miles.
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
miles.


Male
Liczba postów : 332
Skąd : juesej
Związany/a z : tuluzą!
Wiek postaci: : 10+9
Registration date : 23/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:17

-nikt mi nie powiedział - speszył się, chociaż w zasadzie gdyby miał wybierać impreza czy kameralne oglądanie nudnych filmów z capri, wybrałby to drugie. może dlatego nikt mu nie zaproponował? - ale pójdę, jeśli chceeesz - patrzył na nią wyczekująco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:18

- jasne, że chcę. możesz iśc nawet ze mną i mart, upijemy się i będziemy robić różne fajne rzeczy - uśmiechnęła się do niego łobuzersko, upijając swojego latte.
Powrót do góry Go down
miles.
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
miles.


Male
Liczba postów : 332
Skąd : juesej
Związany/a z : tuluzą!
Wiek postaci: : 10+9
Registration date : 23/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeSro 25 Cze - 14:20

-uh, jasne - trochę się przeraził wizją spędzenia wieczoru z tymi dwoma wariatkami, jednakże uśmiechnął się dzielnie i zsunął z barowego stołka - więc do zobaczenia wieczorem, muszę iść do babci. obiecałem jej kupić truskawki - mruknął speszony i pocałował vodkę w policzek.
hej, podoba mi się miles w wersji speszono-niewinno-nieśmiałej. potem się rozkręci.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:24

przyszedł, ubrany w swoje ulubione rurki i jakąś tam koszulkę z logo równie fajnym co sam martin, takie tam samouwielbienie. aktualnie nie słuchał szopina, raczej rozglądał się za szopi i jej przyjaciółką, która ponoć była w jego typie.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:28

była, jakiś japoński turysta wziął je kiedyś za bliźniaczki i chyba bawił się w artystę, bo kazał im przyjmować dziwne pozy pod sacre coeur. było śmiesznie,jak pamiętała. zatrzymała się przed carmen,w swojej ładnej, malinowej sukience na guziki,sięgającej mniej więcej do połowy uda, żeby zgasić papierosa obcasem i poprawić wielkie, zupełnie okrągłe okulary na nosie. pomyślała, że poczeka na ver przed kawiarnią. sisisi.
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:30

a ver się zjawiła, haha. szła sobie właśnie i z jakieś tam sobie odległości dostrzegła soph i spod jej, też wielkich, okularów przeciwsłonecznych było widać uśmiech, bo dawno soph nie widziała. jak zwykle miała rozwiane włosy, a dzisiaj w zasadzie jakąś czarną kieckę na sobie.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:33

martin stał w środku jak ta dupa i czekał na nie, wcale ich nie zauważył zza szyby, nie był zbyt spostrzegawczy. usiadł przy wolnym stoliku i krótkim uśmiechem zbył kelnerkę, dosyć brzydką jak na jego gust.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:33

-chryste, jak gorąco!-rzekła, podbiegając do veronique, przy czym lekko chwiejąc się na wyjątkowo wysokich koturnach, które już, dzięki bogu, przestały ją obcierać. ucałowała przyjaciółkę w oba policzki-dobrze cię widzieć, veronique. idziemy?
chciała jeszcze zapalić, ale trudno, tym się zajmie w środku.
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:36

- no. dobra. w co ty mnie znowu pakujesz?- zapytała ze śmiechem i stwierdziła, że wreszcie wraca do normalności, dość zachwianej ostatnio, i dobrze. znaczy dobrze, że wraca, a nie dobrze, że zachwianą równowagę miała, no. xd
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:41

no! tak więc wzięła ją pod ramię i wtargnęły razem, by soph, ucieszona całkiem, że zerwała się tak lekko ze szkoły, bez problemów i wpadania na dyrektora, mogła dopaść stolika, zajętego przez martina i ucałować go, martina, nie stolik, w oba policzki.
-czeeeść, martin. dobrze cie widzieć.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:44

- ciebie też, soph - stwierdził, może trochę nawet szczerze, zaglądając jej bezczelnie w dekolt, ot co, cały martin. - a tooooo - wskazał na ver, do której zaraz uśmiechnął się jednokącikowo - twoja przyjaciółka...?
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:47

ver cóż, wyciągnęła rękę i ładnie się przedstawiła. - veronique, miło mi. martin, tak?- no i uśmiechnęła się ładnie, miała taki uśmiech numer trzy na specjalne okazje.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:48

-pewnie-wypchnęła veronique do przodu. ostatnio całkiem się o nią martwiła, bo ver, z imprezowej bestii, przeistoczyła się w udręczoną kurę domową. napisałam 'kurwę'. ale dobrze, że skasowałam.-już widzę po tym uśmiechu, że jest w twoim typie.
choć nie była do końca pewna, czy nie uśmiechał się do jej dekoltu.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:51

- jasne, jasne - mruknął ironicznie, co prawda, uśmiech dalej nie schodził mu z twarzy, ale nie uśmiechał się wyjątkowo szczególnie, raczej tak po prostu. - siadajcie - kiwnął głową w kierunku krzeseł, nie był pewny, co szopi próbuje kombinować w związku z ver i z nim i w ogóle, ale już się baaał.
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:53

/xdd
ver najchętniej by za to wypychanie założyła jej teraz nelsona, no ale trzeba było się ładnie zachowywać przecież, więc ograniczyła się do spojrzenia na soph przez ramię. ostatecznie, dobre dziewczę, chciało jej pomóc. no i w sumie martin całkiem fajnie wyglądał. ale ver, stary wyjadacz, nie dała po sobie poznać. no i usiadła i rozglądnęła się po kawiarni, bo dawno tu nie była.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 14:57

-jezu, nie patrzcie tak na mnie!-parsknęła-nie mam zamiaru was swatać, chcę tylko zapalić. to wy jesteście nienormalni!-mówiła w zasadzie bez wyrzutu, w duchu się śmiała nawet. i zamówiła zaraz lody, z gorącymi malinami<3
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:02

ver puściła tę zuą uwagę mimo uszu, jakby nie dosłyszała.
a potem uśmiechnęła się ironicznie i lewa jej brew powędrowała do góry. - a myślałam, że żadnych lodów?- zapytała uszczypliwie, ale uśmiechnęła się, bo sama miała ochotę na lody, tak tak.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:04

-aż tak bardzo wszystko ci się kojarzy, veronique?-zapaliła papierosa i rozsiadła się wygodniej, przy okazji drapiąc się w łydkę, pod stołem. poczęstowała ich nawet papierosami!
nad stołem.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:05

- a o co kaman? - zapytał, już nie do końca wiedząc, o co chodzi i po co to i na co, wiedział tylko, że ma ochotę przelecieć je obie wzdłuż i na ukos. sięgnął po fajkę, którą zaraz zapalił, rzucając zaraz zapalniczkę na stół, jakby któraś nie miała.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:07

-o nic-wypuściła dym, prosto w uroczą martinową twarzyczkę i przez chwilę się zastanawiała, czy gdyby mamusia wiedziała, że soph notorycznie zrywa się z lekcji, żeby palić i umysłowo świntuszyć po knajpach, byłaby na tyle zachwycona, by nadal się nią nie interesowac. cóż, może powinna się dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:09

ver też wzięła papierosa i mruknęła coś na temat tego, że na szczęście nie odpowiada za cudze skojarzenia.
tak ogólnie to na chwilę obecną była całkiem zadowolona z życia, chociaż trochę się martwiła o soph, no i jeszcze o parę innych osób, ale odepchnęła od siebie te myśli, bo łatwiej jest być egocentryczną wariatką i imprezowiczką.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:15

- w takim razie, moje drogie panie, dziewczyny, kobiety, yyy, jak wolicie - powiedział na wydechu, wypuszczając dym ustami. - nie mówcie mi, że też jesteście na wagarach.
bo martin akutalnie wagarował i był z tego dumny.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:19

-ja jestem, na pełnoprawnych-pokiwała głową, wbijając łyżeczkę w gałkę lodów waniliowych, które kelner już jej dostarczył-zwiałam przez okno w łazience na pierwszym piętrze.
zapewne wiedzieli o czym mówiła, skoro chodzili do jednej szkoły, si si si.
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:23

no cóż, ver w ogóle była zjawiskiem ciekawym, bo w szkole jej dość dawno nie było i zaczęło powoli docierać do jej świadomości, ze coś z tym trzeba zrobić, bo inaczej czeka ją resocjalizacja w jakiejś prywatnej szkole dla dzianych panienek w londynie. a to była przykra perspektywa.
ona właściwie nawet nie jest zapisana do szkoły, haha. właśnie to sobie uświadomiła.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:24

-ver? coś nie tak?-zaśmiała się, kojarząc świetnie, że w sprawach szkolnych jej urocza przyjaciółka jest niekoniecznie na czasie.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:26

- ja w ogóle nie przyszedłem do szkoły - wyszczerzył zęby, by zaraz wpylić jedną gałkę lodów, oj tak, martin miał dużą paszczę jak na faceta nawet. podobało mu się to: siedział w towarzystwie dwóch ładnych dziewczyn (ponoć w jego typie ;q), zajadając się lodami i paląc papierosy.
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:28

- yy... nie. tylko... hm. właściwie to zastanawiam się, czy to, co ja robię, można nazwać wagarami- powiedziała i spojrzała w sufit, zapewne w poszukiwaniu odpowiedzi. cóż, nie znalazła. - i chyba powinnam zacząć chodzić do szkoły- dodała po namyśle. może to głupio zabrzmiało, ale w jej pamięci mocno zakorzenił się obraz prywatnej szkoły dla dziewcząt, gdzieś w londynie. to było przerażające.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:32

- no raczej, powinnaś - skinął głową, w ramach przytaknięcia. - ja bym chętnie stąd zwiał. znaczy się, z paryża - poinformował je, no bo cóż, martin to samiec, który lubi pokazywać, jaki to on samczy.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:33

-nie mów, że jeszcze się nie zapisałaś?-parsknęła, prawie opluwając przy tym martina malinami. przeprosiła go pośpiesznym machnięciem ręki i uroczym uśmiechem. w zasadzie ciągle całkiem na niego leciała. to było śmieszne, w ciągu dnia miała ochotę przelecieć całe stado ładnych francuskich, i nie tylko, chłopców, a wieczorami brało ją na melancholię i nadmierną troskę o swojego przygłupiego ostatnio współlokatora.
Powrót do góry Go down
veronique
brzydaaaaaal.
veronique


Liczba postów : 374
Skąd : parri
Związany/a z : hymhymhym
Twarz : valentine fillol cordier
Wiek postaci: : osiemnaście już!
Registration date : 15/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:37

/tak, bo on to przygłup, no i dobra, ale słodki xd

- no...njee e- odpowiedziała ver inteligentnie. - ale niedługo to nadrobię, mamusiu. (muszę składać podanie? muszę muszę muuuusze, czy mogę tylko przyjść do szkoły któregoś pięknego dnia?xd) po czym wsadziła sobie do buzi łyżeczkę napakowaną lodami i miała błogi wyraz na twarzy. i w ogóle to stwierdziła, ze idą dzisiaj na imprezę, bo to do niczego niepodobne, że tyle już czasu wszystkie kluby w paryżu funkcjonowały bez nich. - martin? a dokąd konkretnie byś chciał zwiać?- zapytała po chwili.
Powrót do góry Go down
martin
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
martin


Liczba postów : 895
Age : 32
Skąd : paryż.
Registration date : 31/05/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:40

- na wieś do czech - roześmiał się, w zasadzie było mu obojętne, gdzie, byleby tam były jakieś dziewczyny, chętne i namiętne dodatkowo. - ale tak serio, to nie wiem. gdziekolwiek - wzruszył ramionami, po czym zgasił papierosa w popielniczce, szklanej i ogólnie ładnej.
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitimeWto 1 Lip - 15:46

podrapała się, tuż pod okiem, ponieważ chciała być elo? nie, no dobra, ponieważ ją swędział jakiś głupi kosmyk włosów, si si.
-a ja nie. kocham,kurwa,paryż, dzieci radości.
tak właśnie było. i fakt, sama potrzebowała już imprezy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Carmen (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: Carmen (kawiarnia)   Carmen (kawiarnia) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Carmen (kawiarnia)
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» carmen (kawiarnia)
» do carmen.
» do Si. (Carmen)
» do cc/carmen
» -> carmen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Restauracje.-
Skocz do: