Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 kusmi tea shop

Go down 
+5
sophie.
Eliza
martinique
butterfly
adm
9 posters
AutorWiadomość
adm
wyliżesz mi stopy?
wyliżesz mi stopy?
adm


Male
Liczba postów : 459
Age : 36
Skąd : afaf
Nastroj : zawsze zajebisty!
Związany/a z : edem łestłikieeem .
Registration date : 05/05/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeWto 24 Cze - 22:14

TUTAJ!

sklep z herbatą;
56 rue de Seine.
Powrót do góry Go down
https://cthulhu.forumpolish.com
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSro 2 Lip - 22:20

Modląc się, by jej fryzura wciąż jeszcze nie wyglądała jak miotła baby jagi, weszła do sklepu, z ulgą witając lecącego z głośników pod sufitem Jamesa Blunta. Posłała sprzedawczyni nieuważny uśmiech i podeszła do półek z herbatami, by poszukać swojej ulubionej, karmelowej. Wspinała się więc na palcach i w ogóle, by sięgnąć do wyżej ustawionych paczuszek. I to tyle.
EDIT: Poszła sobie nic nie kupując, ._.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePon 7 Lip - 17:48

przyszła tutaj, żeby kupić jakąś herbatę. szukała jej bardzo bardzo długo. właściwie, to kupiła już jedną, ale miła pani ekspedientka, zapytała czy nie chce drugiej w promocji, więc, poszła w półki i szukała jeszcze drugiej. to będzie na prezent, dla kogoś kogo spotka jako pierwszego.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePon 7 Lip - 19:19

kupiła i ucieekła.
Powrót do góry Go down
Eliza
1 ostrzeżenie - gra sama ze sobą.
Eliza


Female
Liczba postów : 287
Age : 33
Skąd : Paris
Związany/a z : byciem samą
Twarz : Avril Lavigne
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/07/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePon 28 Lip - 11:43

Weszła do sklepu, żeby zaopatrzyć się w herbatę. Chodziła więc między półkami i szukała.
Powrót do góry Go down
Eliza
1 ostrzeżenie - gra sama ze sobą.
Eliza


Female
Liczba postów : 287
Age : 33
Skąd : Paris
Związany/a z : byciem samą
Twarz : Avril Lavigne
Wiek postaci: : 18
Registration date : 07/07/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePon 28 Lip - 12:26

Kupiła kilka torebek i wyszła
Powrót do góry Go down
sophie.
buziaczek;3
sophie.


Liczba postów : 677
Age : 123
Skąd : pariiiiiii.
Związany/a z : z martinem trochę jakby.
Twarz : fiona apple.
Registration date : 13/06/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 8 Sie - 18:51

przyszła po herbatę, bo w sumie zawsze w chłodne i okropne dni piła herbatę, a akurat jej się skończyła, ble bla, poza tym była całkiem samotna i to tyle chyba, co do niej.
a może nie, miała fajny szalik.
teraz to tyle.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePon 11 Sie - 21:53

Szukała jakiejś miłej herbaty zielonej, grzebiąc wśród tysiącach rodzajów; sprzedawczyni była zbyt zajęta piłowaniem paznokci, by jej doradzić ;_;
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:26

Przyszła po herbatę, bo w domu już się kończyła i ją wysłali. Więc chodziła między półkami i szukała, nie potrzebując bynajmniej porady ekspedientki
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:30

przyszła sobie teraz też właśnie ona, kupić też prawdopodobnie herbatkę. stała teraz obok gracielli i nie mogła dosięgnąć jednego opakowania, mimo, że była na obcasach. poprosiła więc ją o pomoc. - hej, możesz mi pomóc ? nie mogę tego dosięgnąć . powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:32

Najwyraźniej ona była wyższa, więc rzecz jasna z uśmiechem odpowiedziała - Ależ oczywiście - podała jej wskazaną herbatę
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:34

pólka była wyższa po prostu xd od niej. xd okej. - dzięki. wzięła od niej tą herbatę i z uśmiechem się przedstawiła. - dizajer jestem. uśmiechnęła się słodko. ale nie żeby jej s ę podobała, junoł des wolała chłopców. po prostu była miła.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:38

- Graciella - przedstawiła się - Hm, Desire to ciekawe imię
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:41

- wszyscy mi to mówią, wiesz ? ale dzięki. moi rodzice mają jakąś dziwną radość w nazywaniu swoich dzieci dziwnymi imionami. ale ja raczej przewiduję, że nazwę swoje dziecko jakoś normalnie. uśmiechnęła się do niej.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:44

- Ojej, nie chciałam powtarzać opinii innych, wiem jakie to denerwujące - zachichotała - A masz jakieś rodzeństwo? - zapytała, słysząc liczbę mnogą "dzieci"
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:47

- nie szkodzi. ale to jest bardzo miłe, że masz niezwykłe imię. to znaczy że jesteś unikatowa. i wyjątkowa. powiedziała z uśmiechem. - mam starszego brata. ma na imię santorinio, niezwykle prawda ? bo urodził się w grecji. tak jakoś. wzruszyła swoimi chudymi ramionkami i poprawiła torebkę.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:49

- Tak, byłam kiedyś na wyspie Santorini - przypomniała sobie - Ja nie mam jakiegoś wyjątkowego imienia, ale nawet je lubię
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:52

- ale graciella to ładne imię. takie wiesz, hiszpańskie ? nie wiem. ja się na tym bynajmniej nie znam. może włoskie. znam kilku włochów. a co do mojego imienia, to rodzice chyba przeczuwali że będę szalona jak teraz. roześmiała się.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:54

- Tak, Graciella to chyba włoskie imię. A jak się, hm, objawia to szaleństwo? - zapytała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:56

- ojeej, wiesz, w tym n przykład, że dużo imprezuję, ćpam, i takie tam. wiesz, totalnie ekstreemalne życie. uśmiechnęła się do niej
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 19:59

Pokiwała głową - Aha, rozumiem. Masz cały czas urozmaicone życie
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:01

- no mam i to jak. wiesz, pełne facetów i takich tam innych rzeczy. uśmiechnęła się. - a ty, jak spędzasz czas ? spojrzała na nią i pomyślała teraz że w ogóle to ona mogła być w w jej wieku, tak jakoś.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:05

- Hm, różnie. Zwykle łażę bez celu po mieście, czasem kogoś poznaję, jeśli jest jakaś impreza to chętnie idę, spotykam się ze znajomymi... Nic specjalnego - wyliczyła zwykłe czynności, które chyba najczęściej robiła. No, może znajomych za dużo nie miała, ale to nieważne
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:07

- ejj, teraz ja jestem nową twoją znajomą, ze mną wszystko załatwisz. powiedziała radośnie i z uśmiechem wymachując prawie przed nosem jakiejś pani paczką herbaty pomarańczowej, którą teraz miała w ręce. - wiesz, jak chcesz, mogę ci załatwić faceta, imprezę, cokolwiek. uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:11

- Jak to miło będzie mieć taką znajomą! Na pewno skorzystam z jakiegoś załatwiania - roześmiała się sympatycznie
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:12

uśmiechnęła się do niej szeroko. dzisiaj miała wyjątkowy humor. różowo je było. ale juz nie na ubraniu. - okeeej. to masz mój numer. powiedziała i podyktowała jej swój numer telefon u a potem poprosiła, żeby jej puściła sygnałka, to będzie mieć jej numer.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:15

- Dzięki! Na pewno wyślę SMSa - ona może przedtem nie miała tak różowego humoru, ale miłe towarzystwo zawsze poprawiało jej humor
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:18

- okej. uśmiechnęła się promiennie. może to przez to że ostatnio poprawiał jj humor paolo, jej hm, przyjaciel ? nie wiedziała. ale czuła się znacznie lepiej. - to jak, idziemy rzazem do kasy ? zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:19

- Jasne, idziemy - wybrała wreszcie białą herbatę i sięgnęła do torebki po pieniądze
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:21

poszła do kasy jako pierwsza, stukając swoimi obcasami, i kołysząc biodrami, wywołując u młodego kasjera, który pewnie był gdzieś w jej wielu, chyba nawet podniecenie. zarzuciła włosy do tyłu i się uśmiechnęła wyciągając portfel i kładąc herbatę na ladzie. - choooodź. zawołała.
Powrót do góry Go down
Graciella
cipcia
Graciella


Female
Liczba postów : 790
Skąd : Pariiis
Twarz : Simone Simons
Wiek postaci: : 18
Registration date : 31/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:23

No to zapłaciła za herbatę i powiedziała - No to cześć, ja już idę, bo czekają na mnie w domu - pomachała jej stojąc już przy drzwiach i poszła
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimePią 19 Wrz - 20:24

pomachała jej jeszcze, pogadała chwilkę z kasjerem, który ewidentnie ją podrywał, chciałby, taaa, zapłaciła i poszła, bo się niedługo umówiła.
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:40

Dumał nad wystawą sklepową i nad chińskim porcelanowym ludzikiem rozmiarów sporych z filiżanką w dłoni i zastanawiał się, czy bardziej go przeraża, czy jednak bardziej mu się podoba. Łokieć prawej dłoni miał na nadgarstku drugiej ręki w pozycji poziomej, a kciuk przy ustach, czyli pozycja kontemplatora zawodowego.
Powrót do góry Go down
Brigitte
gosia andrzejewicz
Brigitte


Female
Liczba postów : 276
Skąd : Parysz
Twarz : Karolina Kurkova
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 19/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:41

Lena włąśnie koło niego przechodziła i trąciła go ramieniem bo była wgapiona w ekran komórki.
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:44

Całe szczęście nie przewrócił się, tylko Lena zburzyła całą jego wieżę z dłoni i rąk [nie miał ich trzystu, doprawdy], i poirytowany odwrócił się gwałtownie.
- Co do... Lena!
Powrót do góry Go down
Brigitte
gosia andrzejewicz
Brigitte


Female
Liczba postów : 276
Skąd : Parysz
Twarz : Karolina Kurkova
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 19/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:45

Odwróciła się do niego bo szczerze powiedziawszy nawet nie poczułą ze w kogoś uderzyła - Archille?
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:48

- Jaki Archille, Achille - trochę go to zniesmaczyło, ale nie dał nic po sobie poznać. Przestąpił z jednej nogi na drugą i przyjrzał jej się.
Powrót do góry Go down
Brigitte
gosia andrzejewicz
Brigitte


Female
Liczba postów : 276
Skąd : Parysz
Twarz : Karolina Kurkova
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 19/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:49

Sory, - Uśmiechnęła sie - Nie moge zapamiętać twojego imienia.
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:52

- Nie jest trudne - westchnął i znowu przestąpił z nogi na nogę, wcale nie chciało mu się lać. Wsunął dłonie do kieszeni płaszcza, dzisiaj nie miał szalika. - Nie czytałaś mitologii?
Powrót do góry Go down
Brigitte
gosia andrzejewicz
Brigitte


Female
Liczba postów : 276
Skąd : Parysz
Twarz : Karolina Kurkova
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 19/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:53

- Może i nie jest, ale wyjątkowo mi się myli - przekręciła oczami nie wiedząc czemu tak zaciekle dyskutuje z nią na temat tego czemu przekręciła jego imię
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:55

- No dobra - wzniósł oczy ku niebu w geście rozdrażnienia, ale zaraz się rozmyślił. - Hm, wchodzisz do środka?
Powrót do góry Go down
Brigitte
gosia andrzejewicz
Brigitte


Female
Liczba postów : 276
Skąd : Parysz
Twarz : Karolina Kurkova
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 19/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:57

Skinęłą głową bo po ostatnich przeziębieniach musiała sobie kupić herbatę malinową.
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 13:58

- To chodź, ja potrzebuję jakiejś miętowej - właśnie, wziął ją za rękę, bo nigdy nie miał problemów z kontaktem fizycznym i wciągnął ją do środka, skinął głową sklepikarce, bo niezbyt chciało mu się otwierać do niej usta.
Powrót do góry Go down
Brigitte
gosia andrzejewicz
Brigitte


Female
Liczba postów : 276
Skąd : Parysz
Twarz : Karolina Kurkova
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 19/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 14:00

Pomimi strasznego mrozu A. miał ciepłą ręką więc jak narazie L. nie zamierzała jej puścić bo jej była lodowata xD.
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 14:04

Pociągnął ją więc do jakichś półek i sam puścił jej rękę, bo potrzebował obu swoich, coby stanąć na palcach i zdjąć jakieś pudełko z ostatniej półki.
- Hm, więc?
Powrót do góry Go down
Brigitte
gosia andrzejewicz
Brigitte


Female
Liczba postów : 276
Skąd : Parysz
Twarz : Karolina Kurkova
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 19/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 14:06

Ona teraz poszła do innej półki z malinową - Idziemy, czy masz zamiar zrobić zapasy herbaty? - Spytała przenosząc cięzar swojego ciałą na lewą noge.
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 14:08

Zastanowił się, mierzwiąc sobie fryzurę, czy nie potrzebuje czasem osiemnastu takich herbat, ale uznał, że nie.
- Idziemy, tylko dokąd.
Powrót do góry Go down
Brigitte
gosia andrzejewicz
Brigitte


Female
Liczba postów : 276
Skąd : Parysz
Twarz : Karolina Kurkova
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 19/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 14:09

- Do mnie - Rzuciła prawie bez zastanowienia. I poszła do kasy.
Powrót do góry Go down
achille
zakon(n)ik
achille


Liczba postów : 63
Skąd : chazelles sur lyon
Twarz : andrew smith
Wiek postaci: : 21
Registration date : 29/08/2008

kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitimeSob 20 Wrz - 14:11

- Tak, w porządku - podążył za nią więc i uśmiechnął się też, jakoś tak sam do siebie, i kupili i zacznij.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kusmi tea shop Empty
PisanieTemat: Re: kusmi tea shop   kusmi tea shop Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kusmi tea shop
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» kusmi tea shop
» Top Shop

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Sklepy & butiki.-
Skocz do: