Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 prom rodziców dżeja. stenalajn.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
jacob
oh haii
jacob


Liczba postów : 77
Age : 35
Skąd : londyn
Związany/a z : .
Registration date : 25/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:11

- bo w sumie wczoraj nic nie jedliśmy - powiedział z przekonaniem, a sori, on był tylko facetem, potrzebował jedzenia. i papierosów. i seksu.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:13

- nawet nie zauważyłam - zmarszczyła czółko i nos również, zakręcając kosmyk włosów na palcu wskazującym prawej ręki, nawet lakier z paznokci jeszcze jej nie zszedł. wiśniowy, ładny.
Powrót do góry Go down
jacob
oh haii
jacob


Liczba postów : 77
Age : 35
Skąd : londyn
Związany/a z : .
Registration date : 25/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:15

- wyglądasz fajnie, jak się marszczysz butterfly - zaśmiał się, odstawiając talerz na bok. wyobraził sobie butterfly która się marszczy i marszczy. okej, to nie było dobre wyobrażenie - ja zauważyłem, byłem głodny, to pewnie dlatego śniło mi się, że gonił za mną ser.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:17

- będę miała zmarszczki i będę musiała zrobić tysiąc liftingów. gonił cię ser? opowiedz mi więcej, co jeszcze się działo w twoim śnie - nachyliła się nad stolikiem, opierając o ów łokcie, włosy wpadały jej do oczu.
Powrót do góry Go down
jacob
oh haii
jacob


Liczba postów : 77
Age : 35
Skąd : londyn
Związany/a z : .
Registration date : 25/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:19

wystawił prawą dłoń, by odgarnąć jej włosy za uszy i uśmiechnąć się przesympatycznie nawet, bo takie sympatyczne z niego dziecko.
- zmarszczki nie są złe. gonił mnie ser, ulicami paryża, a ja nie znam paryża tak jak londynu, więc nie wiedziałem gdzie uciekam. i potem wpadłem do dziury wielkiej w tym serze iiii się obudziłem - opowiedział z przejęciem, prawie jakby butterfly była jego matką.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:21

- łał - stwierdziła z uznaniem, jej od dwóch tygodni śnił się zepsuty toster, pewnie dlatego, że oddała swój toster do naprawy i nie miała czasu go odebrać, pewnie już go wywalili w serwisie, znając tych ludzi. - ciekawe co to oznacza. powinieneś sprawdzić w senniku, albo iśc do wróżki. miałam sennik, może jeszcze gdzieś go mam, hm. - miała sporo książek.
Powrót do góry Go down
jacob
oh haii
jacob


Liczba postów : 77
Age : 35
Skąd : londyn
Związany/a z : .
Registration date : 25/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:24

- to poszukamy i u ciebie sprawdzimy. albo kupimy. bo to będzie mnie teraz dręczyło. może to oznacza, że potknę się i wpadnę do jakiejś dziury? - okej, uznał to raczej za frajerskie, więc pokręcił głową - nie, to na pewno nie.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:27

- sny zazwyczaj oznaczają zupełnie co innego niż ukazują - pokręciła głową prostując się. podrapała się po prawym obojczyku i wbiła wzrok w jego nos. - masz ładny nos, jacob. naprawdę ładny.
Powrót do góry Go down
jacob
oh haii
jacob


Liczba postów : 77
Age : 35
Skąd : londyn
Związany/a z : .
Registration date : 25/06/2008

prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Cze - 16:29

ja lubię nosy z garbami, ale on nie miał jakiegos wybitnie dużego, tylko taki mały jak sopel. jacob nieco się zarumienił, bo on osobiście nie lubił swojego nosa, taka trauma, bo kiedyś miał połamany.
- huh, dzięki, ale nie sądzę, żeby był ładny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: prom rodziców dżeja. stenalajn.   prom rodziców dżeja. stenalajn. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
prom rodziców dżeja. stenalajn.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Inne.-
Skocz do: