Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Restauracja i kawiarnia procope

Go down 
+14
gwen
Yuki
Kai
cecilie
delano
damon
Carmella
TIIU
sebastien
Brooklyn
noah.
martinique
Daniel
adm
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
adm
wyliżesz mi stopy?
wyliżesz mi stopy?
adm


Male
Liczba postów : 459
Age : 36
Skąd : afaf
Nastroj : zawsze zajebisty!
Związany/a z : edem łestłikieeem .
Registration date : 05/05/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimeWto 24 Cze - 19:44

Restauracja i kawiarnia procope 35486133dr9
Restauracja i kawiarnia procope 28414287wz6
Sycylijczyk Francesco Procopio Dei Coltelli zaczął serwować kawę przy Ancienne Comédie 13 w 1689r. Wkrótce potem, parę metrów dalej otwarto słynny teatr Comédie-Française, więc cały artystyczny półświatek wpadał do Sycylijczyka na małą czarną.
Powrót do góry Go down
https://cthulhu.forumpolish.com
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:25

Siedział przy szybie, popijając kawę z najwyższej szklanki, jaką kiedykolwiek trzymał w ręku. Obserwował ludzi za oknem, na pewno musiało być im zimno, dlatego też Daniel cieszył się niesamowicie z tego, że ma tą swoją kawę i grzeje dupę na pufie.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:28

przyszła tutaj by się rozgrzać dobrą kawą. usiadła gdzieś blisko daniela, bo to było jedyne miejsce, które było wolne. zamówiła kawę i rozglądała się po ludziach.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:30

Daniel przyuważył Martini kątem oka, wydała mu się nawet dość interesująca, a może i intrygująca, aj dont ker. Jako, że był nieśmiały, przez myśl mu nawet nie przeszło, żeby zagadać, chociaż zwykle to faceci powinni wyciągać inicjatywę, a przynajmniej ja tak myślę.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:33

spojrzała sie ukradkiem na daniela. posłała mu uśmiech, a że wydawał się być miłym facetem, podeszła do niego. - mogę ? zapytała opierając jedną rękę na swoim biodrze, a drugą na stoliku.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:35

Zastanawiał się przez chwilę, co Martini może móc, ale, że był w miarę inteligentny, od razu przyszło mu do głowy, że pewnie chce się przysiąść czy coś w ten deseń.
- Jasne - skinął głową, zerkając na nią znad swojej kawy.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:37

usiadła na pufie i oparła brodę o rękę. - mam nadzieję że ci nie będę przeszkadzać. uśmiechnęła się i skinęła na kelnera, który właśnie niósł jej kawę. założyła nogę na nogę i zaczęła się trochę przyglądać danielowi.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:40

- Też mam taką nadzieję! - mruknął w swoją kawę, aby zaraz napić się trochę. Dla nieznajomych, nawet tych ładnych i w jego guście mniej więcej zwykle bywał niemiły&nieufny, więc zawsze musieli sobie jakoś zjednywać jego przychylność. Zreflektował się jednak, bo jakoś tak ciągle miał w głowie słowa Brooke, czyli to, że zachowuje się jak siedemdziesięcioletni facet bez seksu, więc uśmiechnął się do niej, niemrawo, no ale to zawsze coś.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:43

upiła trochę swojej kawy i postanowiła, że się jednak przedstawi, czy coś, bo przysiadła się, do zupełnie obcego jej faceta, a chciałaby go jednak poznać. - postaram się jednak nie przeszkadzać. martinik jestem. przedstawiła się i wyciągnęła do niego rękę.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:47

Wcale nie ucałował wierzchu jej dłoni, jak na elitę przystało. Może to głównie z tego powodu, że do elity nie należał, podał jej więc tylko swoją dłoń, a teraz tą dłoń szczegółowo postaram się opisać. Więc xddd:
Daniel nie obgryzał paznokci, miał więc zadbane dłonie, których nie smarował co wieczór żadnymi kremami do rąk swojej mamy, z którą już i tak nie mieszkał. Poza tym jego dłonie były ciepłe, tak samo jak kaloryferek na jego brzuchu. To zabawne, bo jemu było zimno, a miał ciepłe dłonie, no matter. Poza tym były wielkie i takie z żyłami, mru.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:51

uśmiechnęła się znad kubka kawy, a był on duży. na ustach została jej pianka, ale martinik tego nie zauważyła. z resztą, kto by to zauważył. - miło mi cię poznać. jesteś stąd ? i wcale nie miała na myśli czy jest z kawiarni, czy coś takiego. chodziło jej bardziej o paryż.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 13:56

Był z kawiarni, a jego nazwisko rodowe do Kawowiec xddddddddd

- Tak, z Paryża - powiedział, a potem nagle go olśniło, albowiem przypomniał sobie, że się w ogóle nie przedstawił, co chyba z jego strony było dość niegrzeczne. A tyle czasu rodzice wpajali mu do głowy te dobre maniery, mówili: zachowuj się! I biedny Daniel zachowywać się musiał, tak mu zostało już przez resztę życia, to chyba jednak dobrze, tak sobie pomyślał w tamtej chwili. - Zapomniałem się przedstawić - huhu, powiedział co wiedział. - Jestem Daniel - dodał, w ramach uzupełnienia. Zauważył te piankowe wąsy, ale nie zamierzał jej niczego o nich wspominać, tak samo jak nie zamierzał ich zlizywać!
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:01

uśmiechnęła się i wytarła usta. no bo przecież nie będzie siedziała z tymi wąsami na ustach. a dokładnie nad górną wargą. - daniel. dobrze wiedzieć jak masz na imię. upiła znowu tej kawy. ja też jestem z paryża. a czym się zajmujesz, jeżeli mogę wiedzieć ? zapytała się, nie wiem czy z głupiej ciekawości, czy po prostu, chciała rozwinąć rozmowę.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:05

- Studiuję fotografikę - odparł po dłuższej chwili, gdy już sobie przypomniał, co tak właściwie studiował. Okej, żartowałam, doskonale pamiętał, co studiował. Właściwie, to studia przewróciły mu w głowie, zakochał się w cykaniu fotosików i robił lans swoim aparatem po całym Paryżu.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:08

- też chciałam kiedyś zajmować się fotografiką, ale zajmuję się literaturą. a właściwie to podróżuję po świecie. dobry jesteś w zdjęciach ? zapytała, bo może pokaże jej jak się robi profesjonalne zdjęcia.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:10

- Czy dobry? - Powtórzył, unosząc jedną brew do góry. Nie potrafił tego określić, jak mógł być dobry albo zły w cykaniu zdjęć i jak niby miał to ocenić. - Bo ja wiem... - westchnął. - Coś mi wychodzi - powiedział na koniec skromnie i wcale nie chodziło o to, że coś mu wyszło tu i teraz, tylko, że wychodziło ze zdjęciami, co nie.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:13

uśmiechnęła się jednokącikowo i pokręciła lekko głową. oczywiście że wiedziała, że był dobry w tym co robi, bo na fotografikę na prawdę jest się trudno dostać. przynajmniej mi się tak wydaje. odgarnęła włosy z czoła. - musisz być bardzo dobry w swoim fachu. powiedziała zamawiając jakieś lody, czy coś, mimo tego, że było zimno.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:21

- Skąd wiesz? - znów uniósł jedną brew ku górze, tym razem drugą, dajmy na to, że lewą, bo umiał unosić obie i każdą z osobna. Skończył swoją kawę, ale mimo to został, czując, że jego towarzystwo jest chyba mile widziane.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:24

- dostałeś się na fotografikę, a to jest już coś. na prawdę. czyli że jesteś na prawdę dobry. uśmiechnęła się przyjaźnie i dopiła kawę.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:26

- Wszedłem z listy rezerwowej - mruknął, co było niezbyt chwalebnym wyczynem, ta lista rezerwowa. Ale swoją dumę i mniemanie to raczej posiadał.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:30

- ale jednak. uśmiechnęła się, bo lubiła się uśmiechać, a na dodatek była hipiską. - a co oprócz fotografiki ? zapytała z ciekawości.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:33

- a co ma być? - zapytał, bo nie do końca zrozumiał, a co jej biegało. zabawne, zupełnie jak ja. usiadł wygodniej, żeby ten post nie był taki krótki.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:35

- czym się jeszcze oprócz fotografiki interesujesz. sprecyzowała bardziej i rozsiadła się na tej pufie.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:37

- huh, niczym - powiedział całkiem szczerze, no bo co mial powiedzieć? że co? że lubi składać domki z klocków lego czy jak. oczywiście, że nie lubił składać domków z klocków lego. - po prostu chodzę po paryżu i robię ludziom foty, to wszystko.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:39

i w tym momencie dostała wielki puchar lodów. pomyślała, że daniel może też trochę będzie chciał, nie jest w końcu samolubna i zapytała czy chce trochę zjeść. - dużo fotografujesz ? zapytała przy okazji zaczęcia jedzenia lodów.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:43

pokręcił głową, nie miał ochoty na lody. wzdrygnął się, było mu niesamowicie zimno, poza tym musiał już iść, powiedział więc, że dużo i poszedł w świat.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 4 Lip - 14:44

zjadła ten puchar lodów, zapłaciła za nie i za kawę i poszła.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:16

lubię procope. noah w świeżym, tym razem różowym polo, siedział przy stoliku. obracał w dłoniach cukiernicę i rozglądał się trochę za brooklyn. rozpoznałby ją nawet gdyby stała teraz na giblartarze. okej, może i nie. ale czekał, w każdym razie, nie zamawiał nawet kawy.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:20

przyszła w swoich ciuchach, które zaraz wstawie, nie powłóczyła nogami, bo to nieeleganckie i niepoprawne, a ona starała się jakoś wyglądać, MIMO WSZYSTKO. posłała nieuważny uśmiech kelnerowi, o którego się otarła idąc do stolika, gdzie wyhaczyła noah wzrokiem i usiadła, zostawiając kurtkę/płaszcz na wieszaku. - och, cześć.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:25

wstał, by odsunąc przed nią krzesło i zaraz wrócić na swoje miejsce. przyglądał jej się uważnie przez chwilę. nic się nie zmieniła od poprzedniego wieczoru.
- nie miałaś problemów z bratem? - zapytał - aha, ja chcę latte - poinformował kelnera, który stanął teraz nad nimi, oczekując na zamówienie.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:27

- dużą czarną - rzuciła w stronę tego pedała, stojącego nad nimi w swoim wdzianku do pracy z dwa razy za ciasnymi na tyłku spodniami. - nie, jeszcze nie, potrafię poruszać się po domu tak, by nikt nie słyszał, zwłaszcza w nocy. - często jej się to przydawało, bo sid zawsze robił jej wyrzuty, kiedy wracała za późno.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:29

- to dobrze. okej, czasami się cieszę, że nie mam rodzeństwa. nie to, żeby ktoś teraz miał mnie w ogóle pilnować. ale za rok będziesz pełnoletnia, brooklyn, to myślę, że da ci spokój, hm? - starał się być miły, ale ona średnio emanowała sympatią. nie uśmiechał się, bo to byłoby z jego strony idiotyczne.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:31

- nie sądzę, zawsze będę jego młodszą, problematyczną siostrzyczką. ale nieważne, jak tam na uczelni, noah? - spytała, uśmiechając się nieznacznie, przebierając łyżeczką w cukiernicy, czekając niecierpliwie na kawę.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:33

- jak zwykle. nic ciekawego. zdecydowanie bardziej bym wolał studiować sztuki piekne, ale jak już mówiłem, rodzice w życiu się na to nie zgodzą - odpowiedział, przyglądając jej się spod półprzymrużonych powiek. miał skrzyżowane ręce na piersiach i nieco zmęczone oczka, biedny :c
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:39

- rodzice - przewróciła oczyma, opierając łokcie o stolik, a głowę na dłoniach, by przypadkiem jej nie odpadła, tudzież opadła. - nie zdziwię się, jeśli wyciągneliby mnie na jakieś prawo. albo medycynę! - tak, bo jakie inne ambicje mogiliby mieć rodzice w stosunku do swoich dzieci? - chciałabym już wakacje.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:42

- a kto by nie chciał, wakacje to jedyny czas, w którym można wypocząć. brooklyn - zaczął, odchrząkując. przerwał jednak na chwilę, bo kelner przyniósł kawę. poprawił się na krzesełku - idziesz dziś na tę imprezę?
on nie miał ochoty na żadne imprezy, jeśli mam być szczera w jego imieniu, ale jeśli ona pójdzie to on też. popatrzeć na nią. bo hej, tak właśnie było strasznie mu się podobała.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:45

- rozważam wszystkie za i przeciw, myślę, że chyba pójdę. - chociaż przeciw było więcej. pewnie będą tam ci wszyscy chłopcy, jej brat również, będzie musiała się chować po kątach, albo po prostu przy barze. podrapała się po nosie. - a ty idziesz, noah? - szczerze mówiąc, to nie pasował jej zdaniem do paryskich imprez, na których wszyscy pili, lub uprawiali seks.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:51

- nie wiem. raczej nie, nie znam w paryżu nikogo poza tobą, brooklyn - podrapał się po czole, nie miał na nim wulkanów! to dobrze, dobrze. upił też łyk kawy, wzdychając głośno - może zajmę się czymś bardziej pożytecznym.
jasne, będzie wchodził na stronę grinpisu, żeby nabić im pinionżki.
- na przykład cię namaluję.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 13:54

- namalować mnie możesz kiedykolwiek indziej, nie codziennie w paryżu są imprezy. musisz przyjść właśnie po to, by poznać kogoś jeszcze, noah. - i przecież ma swoją kuzynkę jeszcze!!! założyła nogę na nogę, stwierdzjąc, że już się czuje trochę lepiej, chociaż wcale nie jakoś spektakularnie, wypiła pół kawy na raz.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:05

- ahaaa, zapomniałbym. mam w paryżu jeszcze kuzynkę, chyba poinformuję ją, że tutaj jestem, hm - powiedział, zastanawiając nad tym, czy bf się ucieszy, bo miał wrażenie, że nigdy go nie lubiła.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:09

bf lubi wszystkich, to dziecko szcześcia.
- no, więc twoja kuzynka tez na pewno się zjawi na imprezie i cię chętnie ze wszystkimi zapozna - stwierdziła, dopijając kawę, wyjątkowo nie cukrzyła, chociaż ledwo się powstrzymała.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:18

- okej, napiszę do niej, ale to później. gdzie ta impreza? - zapytał, i zaraz bedo dłuższe posty.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:20

spoko loko.
- w klubie piekło. - chciała dodać, że to katowice, ale się powstrzymała, bo przecież może to tylko jej się tak wydawało i tak naprawdę to nie katowice, lecz jakieś obrzeża paryża, czy cokolwiek. - szczerze mówiąc, to nigdy tam nie byłaaaam.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:30

- klub piekło? brzmi odrobinę perwersyjnie - zaśmiał się pod nosem, obserwując uważnie brooklyn. stwierdził, że to brawo dla niej, że nie poszła z nim wczoraj do łóżka, bo czytał plotki. ale i tak w nie nie wierzył. okej, po prostu nie chciał wierzyć, że ona mogła...................
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:37

biedna broolyn, serio cintia z niej trochę.......:c
- och, może odrobinę. pewnie skończy się na jakiejś wielkiej orgii, czy coś. zawsze tak jest. - to znaczy, ona tak naprawdę nie była jeszcze na żadnej imprezie tutaj, ale czytała archiwalne plotki... uśmiechnęła się do niego przez stół, mówiąc, że czuje się dużo lepiej.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:44

największa orgia to była ta impreza w bulońskim ;d. czy gdzieś tam.
- wielkiej orgii powiadasz - zastanowił się nad tym chwilę. naprawdę nie chciało mu się iść na imprezę, ale chyba nie może być jakimś samotnym idiotą. zastanawiam się nad nim, bo go chyba nie lubię.
Powrót do góry Go down
noah.
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
noah.


Liczba postów : 1291
Skąd : Milan.
Związany/a z : Dominique.
Twarz : Robert Pattison.
Wiek postaci: : 19.
Ostrzeżenia : 3
Registration date : 10/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:47

i powiedział, że potem się odezwie i poszedł.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 11 Lip - 14:49

poszła też.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 1 Sie - 16:18

procope to idealne miejsce na wszystko - jak uznał sebek. było na tyle eleganckie, by zabrac tu tiiu i na szczęście niezbyt krzykliwe. poprosił kelnera o stolik jak najbardziej tylko się da odosobniony. w zasadzie nic go nie obeszły piersi rozmiaru d, kobiety siedzącej niedaleko wejścia. a to było chore, bo liczyło się dla niego to, że przyszedł tutaj właśnie z tiiu i teraz, obejmując ją w talii podążał w stronę stolika. a najgorsze jest to, że nie umiał sobie poradzić z myślą, że....zaraz, że dzieli się nią z największą ciotą jaką widział świat? chcąc wyrzucić z głowy te myśli, pokręcił ze dwa razy, by odsunąć przez tiiu krzesło. sam usiadł na przeciwko, chowając się z radością za kartą menu. przez całą drogę nie mógł się skupić, była tak blisko, że nie mógł się opanować od pomacania jej uda. z drugiej strony to już nie był tylko seks, nie byli tymi samymi ludźmi.
- więc, co zamawiasz? - zapytał, samemu decydując się na jakąś głupią lazanie. nie wiem dlaczego nazwałam posiłek 'głupim', ale tak właśnie mu się wydawało.
Powrót do góry Go down
TIIU
trotyl
TIIU


Liczba postów : 750
Skąd : estonia
Związany/a z : sebastję
Twarz : ruby aldridge
Wiek postaci: : 19
Ostrzeżenia : 4
Registration date : 29/06/2008

Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitimePią 1 Sie - 16:50

jej usta zaczęły układać się w sposób zdradzający chęć wypowiedzenia imienia daniela, ale ugryzła się w język i z klasycznym uśmiechem, którego nauczyła ją matka stwierdziła iż zdecydowała się na sałatkę z kurczakiem. podrapała się w perfekcyjnie wyskubaną brew i badała go wzrokiem na tyle na ile 'wystawał' ponad stół. był taki wysoki i męski. zupełne przeciwieństwo daniela, który choć nie grzeszył urodą, sprawiał wrażenie jakby jego wygląd mu w czymś przeszkadzał. zupełnie nie zdawał sobie z niego sprawy, tak bardzo był nieśmiały. uśmiechnęła się pod nosem na samo wspomnienie ich spotkań. były takie inne niż te, które odbywała właśnie z sebem. ten z kolei był bardziej bezpośredni. wiedział czego chciał i zawsze to dostawał. sprawiało to, że chwilami tiiu jeżyła się w duchu bowiem nie lubiła kiedy ktoś właził jej na głowę. to ona zawsze dominowała, była panią swojego życia i wszystko, dosłownie wszystko szło zgodnie z jej planami i założeniami. a tu proszę bardzo. pojawia się niby prztypadkowy partner do seksu, który nie wiadomo jak i kiedy przeistoczył się w partnera iście uczuciowego. w tej chwili chciała zarzucić wszystko i po prostu z nim być. na chwilę zapomniała o danielu, którego imię odbijało się jednak echem po jej głowie. niech go szlag.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restauracja i kawiarnia procope Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja i kawiarnia procope   Restauracja i kawiarnia procope Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Restauracja i kawiarnia procope
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» restauracja i kawiarnia procope
» Starbucks (kawiarnia)
» Carmen (kawiarnia)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Restauracje.-
Skocz do: