Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 lasek buloński

Go down 
+65
dirk
july
courtney.
david
Quarelle
Cleo
KENZO
ELVIS
Moira
elliot
gauvain
blaise
Brigitte
Kai
nadine
matthew.
marseille
Adelaine
othello
desire
paolo
Dee
Keary
Silje.
Azabell
Sophie
stephen
seth
damon
Scarlett
sebastien
dominique
fontanne
Josh
jasmine
noah.
Yuki
zooey
carmen anna
Georgina
gwiazda
harold
rosie
LittleNymphet
breth
maxime
miles.
toulouse
sidney
Alex
danielle
martinique
delilah
Argomeda
Daniel
Brooklyn
Madison
butterfly
majki
perrine
Roberto
charlotte.
Anne
frédéric
adm
69 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
AutorWiadomość
adm
wyliżesz mi stopy?
wyliżesz mi stopy?
adm


Male
Liczba postów : 459
Age : 36
Skąd : afaf
Nastroj : zawsze zajebisty!
Związany/a z : edem łestłikieeem .
Registration date : 05/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeWto 24 Cze - 23:05

Powrót do góry Go down
https://cthulhu.forumpolish.com
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 16:34

w lasku pod jakimś drzewem, w najbardziej zacisznym miejscu, przysiadł sobi frederic z papierosem w kąciku ust prawym, szukając zapalniczki, by ów zapalić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 16:43

summer przemierzała las, w celu pójścia na zakupy, a nie chciało jej się pchac w korki w centrum. szukała jednak w torebce komórki i przypadkiem podeptała frederica.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 16:46

biedny, biedny frederico złapał się za dłoń, którą nieszczęśliwym trafem summer mu zdeptała i popatrzył na nią z wyrzutem, który niemal natychmiastowo zelżał, gdy stwierdził, że summer jest ładna.
- ej, uważaj! - powiedział tylko, chociaż miał już ułożoną nieprzyjemną mowę naszpikowaną przekleństwami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 16:48

położyła dłoń na ustach, kucając gdzieś przy nim, z wystraszoną miną.
- jezu, przepraszam - powiedziała, szybko - nic ci nie jest? naprawdę przepraszam, z reguły staram się uważać jak chodzę.
ale pominęła fakt, że nie zawsze wychodzi.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 16:50

- w porządku, w porządku - powiedział odrobinę rozbawiony, widząc, jak dziewczyna się tym przejęła. - nic się nie stało i jeszcze żyję, ale na przyszłość lepiej uważaj! - poradził jej, chociaż nie był jakimś specjalnym psychologiem. poklepal miejsce obok siebie na trawie, bo może by chciała usiąść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 16:58

summer miała niewiele czasu, jak tak myślę, musiała jeszcze napisać do latiszji, zrobić coś z paznokciami i tak dalej, ale opadła obok niego.
- jestem summer i naprawdę nie chciałam - uśmiechnęła się do niego, odgarniając włosy z czoła.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:00

- naprawdę nie masz się czym przejmować - machnął ręką, tę zdeptaną, chociaż go bardzo bolała, ale lubił zgrywać bohatera. - frederic. miło mi cię poznać, mimo wszystko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:04

- to dobrze, to znaczy miło cię poznać - uśmiechnęła się po raz kolejny, obserwując swoje nagie łydki, bo miała na sobie sukienkę, korzystała z ostatnich ciepłych dni.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:07

- summer to ładne imię, ale chyba nie jesteś z francji, co? - spytał, opierając się dłońmi o trawę za sobą, odchylając sie do tyłu. - akcent masz trochę nie taki. - znaczy on wcale nie chciał jej obrazić, co to to nie!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:10

- ale ty na pewno jesteś z paryża - stwierdziła. przez te miesiące w paryżu nauczyła sie już odróżniać francuzów od obcokrajowców - ja wychowałam się w australii i całkiem niedawno tutaj przyjechałam. może z rok temu.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:15

- czyli jesteś prawie paryżanką - stwierdził, unosząc trochę prawy kącik ust. - a ja taak, jestem z paryża. aż tak to widać? - no cóż, był z siebie dumny. ogólnie to był zadowolony ze swojej narodowości i całej reszty. z naciskiem na całą resztę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:22

- no tak, w sumie niewielu mam znajomych, którzy byli by prawdziwymi francuzami - to tak z serii refleksje summer. spojrzała na zegarek, delikatny na lewej ręce - za dwie godziny impreza, omatko.
wstała aż z tego wszystkiego, otrzepując sukienkę.
- hej, chcesz iśc ze mną na zakuuupy? prosze, chodź pomożesz mi, a ja ci kupię kawę, w ramach przeprosin.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:24

- nie chce mi się na nią iść - zmarszczył nos. wiedział, że powinien się tam zjawić, żeby nie zawieść swoich fanek (które były głównie jego wyobrażeniem), ale był doprawdy zmęczony. - wybierasz się sama? - spytał, przyglądając się jej dłoniom. jasne, dłoniom.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:29

- nie, nie idę sama. nigdy nie chodzę sama na imprezy. umówiłam się już z milionem moich wielbicieli - wyszczerzyła zęby w uśmiechu - żartuję. dlaczego nie chcesz iść? tak sobie myślę, że mam dużo sukienek w domu i nie muszę kupować nowej.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:33

- obowiązuje tam strój wieczorowy? - spytał dla pewności, mając nadzieję, że nie, bo nie miał ochoty wkładać smokingu, czy czegokolwiek nadmiernie eleganckiego. - po prostu wolałbym zostać w domu i zjeść lody. - lody, które notabene zapomniał włożyć do zamrażarki, o czym sobie teraz przypomniał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:36

- nie sądzę. w końcu to tylko basen i kręgielnia - powiedziała, wcześniej jakby się nad tym zastanawiając - ja też, w zasadzie, nigdy nie mam na to czasu, ale na tę imprezę wypada iść.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:39

- to fakt - przytaknął, zerkając w jej dekolt, raczej śmiały, chociaż nieśmielszy niż taki frederic! - zwłaszcza, że dawno nie było żadnej takiej imprezy.. - może tęsknił za tymi głupkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:41

- no to prawda. to co, pójdziesz? - spojrzała na niego, nawet może trochę prosząco i znów usiadła, bo o ile dobrze kojarzę, to zdążyła już wstać.
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:43

- pewnie taaak, więc chyba powinienem się zacząć zbierać, by zdążyć się przygotować - stwierdził. "i wypalić skręta przed imprezą.." dodał w myślach, uśmiechając się szeroko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:47

- właśnie, już przed piątą, ten czas stanowczo za szybko leci - przewróciła cięzko oczami.


/czyli idziesz tat? i będziesz o szu?
Powrót do góry Go down
frédéric
groszek
frédéric


Liczba postów : 39
Age : 36
Skąd : paryż
Związany/a z : -.
Registration date : 25/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSro 25 Cze - 17:49

/ nie wiem, nie idę chyba, ale nie umiem nim.

- starzejemy się, summer - westchnął, klepnął ją w kolanko. - do zobaczenia na imprezieee - powiedział i poszedl.
Powrót do góry Go down
Anne
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Anne


Female
Liczba postów : 1877
Skąd : cannes
Związany/a z : apollo i jego muzy.
Twarz : miranda kerr
Wiek postaci: : 17
Registration date : 31/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 15:52

a więc, ten, anne przyszła tutaj na spacer, z takiego a nie innego powodu, że bardzo potrzebowała się przewietrzyć i nieco dotlenić. w końcu nie na co dzień umiera ci matka, a potem ojciec. wszyscy domyślają się więc, że ann była w dość koszmarnym nastroju i tak naprawdę to miała ochotę wybić wszystkich dokoła, szczególnie strażników przyrody, którzy łypali groźnie na papierosa, którego to paliła.

[i pewnie ktoś tu powinien przyjść, co nie? ehehehehehe, to się nie sprawdzi.....]
Powrót do góry Go down
charlotte.
groszek
charlotte.


Female
Liczba postów : 20
Age : 34
Skąd : z krainy cieni.
Związany/a z : ...
Registration date : 17/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 16:27

przyszła sobie. siadła na ławce i zapaliła sobie papierosa.
Powrót do góry Go down
Anne
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Anne


Female
Liczba postów : 1877
Skąd : cannes
Związany/a z : apollo i jego muzy.
Twarz : miranda kerr
Wiek postaci: : 17
Registration date : 31/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 16:30

[o ja cię]
zerknęła na szarlot kątem oka, kolejna potencjalna ofiara do zamordowania! w ciągu piętnastu sekund, przez które to kontemplowała czubki swoich butków nasunęło jej się tysiąc dwieście i pół sposobów tortur.
Powrót do góry Go down
charlotte.
groszek
charlotte.


Female
Liczba postów : 20
Age : 34
Skąd : z krainy cieni.
Związany/a z : ...
Registration date : 17/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 16:33

zmierzyła wzrokiem dziewczynę od dołu go góry, albo na odwrót.
a potem zajęła się kolejnym papierosem.
Powrót do góry Go down
Anne
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Anne


Female
Liczba postów : 1877
Skąd : cannes
Związany/a z : apollo i jego muzy.
Twarz : miranda kerr
Wiek postaci: : 17
Registration date : 31/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 16:40

zmierzwiła swoje i tak już poczchrane włosy, by przypadkiem upuścić papierosa na buta szarlot. bo właśnie na to miała ochotę.
Powrót do góry Go down
charlotte.
groszek
charlotte.


Female
Liczba postów : 20
Age : 34
Skąd : z krainy cieni.
Związany/a z : ...
Registration date : 17/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 16:44

-co ty robisz? pojebało cie?-wstała rozzłoszczona i strąciła papierosa z buta. "siksa" pomyślała i spojrzała na ann, jak by ją miała zabić.
Powrót do góry Go down
Anne
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Anne


Female
Liczba postów : 1877
Skąd : cannes
Związany/a z : apollo i jego muzy.
Twarz : miranda kerr
Wiek postaci: : 17
Registration date : 31/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 16:49

natomiast en spojrzała na szar jakby ją miała conajmniej zabić, nie tylko samo zabić i uśmiechnęła się. mama zawsze jej powtarzała, żeby wszystko nadrabiała uśmiechem i ciekawiło ją, czy tym razem to się sprawdzi.
- nie gorzej niż ciebie, skoro podstawiłaś nogę w moemencie, kiedy upuściłam fajkę.
Powrót do góry Go down
charlotte.
groszek
charlotte.


Female
Liczba postów : 20
Age : 34
Skąd : z krainy cieni.
Związany/a z : ...
Registration date : 17/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 16:55

-musiałabym mieć cholernie długie nogi żeby na taką odległość dać radę "podstawić" ci nogę.- powiedziawszy to wkurzyła sie jeszcze bardziej. przypaliła jej buta a teraz jeszcze idiotycznie sie uśmiecha.
Powrót do góry Go down
Anne
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Anne


Female
Liczba postów : 1877
Skąd : cannes
Związany/a z : apollo i jego muzy.
Twarz : miranda kerr
Wiek postaci: : 17
Registration date : 31/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 16:59

- no cóż, w takim razie masz pecha - wzruszyła obojętnie ramionami, mając nadzieję, że szarlot nie rzuci się na nią zaraz i jej nie pobije.
Powrót do góry Go down
charlotte.
groszek
charlotte.


Female
Liczba postów : 20
Age : 34
Skąd : z krainy cieni.
Związany/a z : ...
Registration date : 17/06/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimePią 27 Cze - 17:01

-aha.-powiedziała obojętnie. dopaliła papierosa i poszła sobie bardzoo zła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 16:44

usiadla na lawce, nieco zdenerwowana i tak dalej, i bawila sie paczka papierosow.
Powrót do góry Go down
Roberto
rodzynek.
Roberto


Male
Liczba postów : 253
Age : 35
Skąd : Stary Paryż.
Hobby : muzyka.
Nastroj : oczarowany.
Związany/a z : ona.
Twarz : Richie. Stringini.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 05/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 16:46

spacerowal sobie z usmiechem na twarzy a co. no i przysiadl pod drzewem no.
Powrót do góry Go down
http://www.radioekipa.pl
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 16:49

wsunela w kacik ust jednego papierosa i rozejrzala sie po parku, zobaczyla roberta, ktory notabene byl jedyna osoba tutaj, w sumie wszyscy wola siedziec w domu w sobote, najwidoczniej. tak jak nejt i samer...xd. podeszla wiec do roberta i westchnela, przycupnawszy obok.
- masz ognia?
ale tanio!
Powrót do góry Go down
Roberto
rodzynek.
Roberto


Male
Liczba postów : 253
Age : 35
Skąd : Stary Paryż.
Hobby : muzyka.
Nastroj : oczarowany.
Związany/a z : ona.
Twarz : Richie. Stringini.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 05/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 16:52

- nie nie pale - powiedzial i spojrzal na jej paczke papierosow nno
Powrót do góry Go down
http://www.radioekipa.pl
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 16:55

- ah, racja. wiec ja tez nie bede palic, przynajmniej chwilowo. - chyba i tak nie miala wyjscia. schowala papierosy do torebki i westchnela. - teraz czuje sie jak jakas okropna fanka nikotyny.
Powrót do góry Go down
Roberto
rodzynek.
Roberto


Male
Liczba postów : 253
Age : 35
Skąd : Stary Paryż.
Hobby : muzyka.
Nastroj : oczarowany.
Związany/a z : ona.
Twarz : Richie. Stringini.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 05/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 16:59

- jaka fanka , no wiesz jak palisz czesto to moze i tak - usmiech sie do niej aha.
Powrót do góry Go down
http://www.radioekipa.pl
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:00

- tylko jak sie zdenerwuje, a teraz akurat jestem zla. - zmruzyla oczy, przygladajac mu sie. - zreszta niewazne, nie rozmawiajmy na papierosach. jestem ottille.
Powrót do góry Go down
Roberto
rodzynek.
Roberto


Male
Liczba postów : 253
Age : 35
Skąd : Stary Paryż.
Hobby : muzyka.
Nastroj : oczarowany.
Związany/a z : ona.
Twarz : Richie. Stringini.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 05/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:07

- Roberto . - powiedzial wesolym glosem

- a o czym mamy rozmawiac o tobie ? - spytal
Powrót do góry Go down
http://www.radioekipa.pl
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:09

- o czymkolwiek. opowiedz mi cos o sobie, nie mam pojecia. - i naprawde miala zly nastroj, wiec wyciagnela nogi przed siebie, albo nie, objela kolana dlonmi, patrzac na roberto.
Powrót do góry Go down
Roberto
rodzynek.
Roberto


Male
Liczba postów : 253
Age : 35
Skąd : Stary Paryż.
Hobby : muzyka.
Nastroj : oczarowany.
Związany/a z : ona.
Twarz : Richie. Stringini.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 05/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:19

- hym. o mnie , jestem sam , uwielbiam muzyke no aktorem jestem , gram se na gitArze i lubie samotnosc - powiedzial i spojrzal na nia
a potem spytal

- a ty cos powiesz Ottille
Powrót do góry Go down
http://www.radioekipa.pl
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:22

-lubisz samotność? to znaczy, że kupujesz kolorowe, zapachowe świeczki i siedzisz w sobotnie wieczory w domu z książką, zamiast chodzić na imprezy? - uśmiechnęła się, przyglądając mu nadal. - ja zajmuję się kłóceniem z ludźmi, przynajmniej ostatnio. i wcale mi to się nie podoba.
Powrót do góry Go down
Roberto
rodzynek.
Roberto


Male
Liczba postów : 253
Age : 35
Skąd : Stary Paryż.
Hobby : muzyka.
Nastroj : oczarowany.
Związany/a z : ona.
Twarz : Richie. Stringini.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 05/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:25

- no wiesz kiedys nie ale teraz tak sobie nie mam ochoty na imprezy
- czyli ze ze mn tez sie bedziesz klucic - powiedzial z fajno usmiechem ah
Powrót do góry Go down
http://www.radioekipa.pl
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:26

- nie. to znaczy mam nadzieję. - odwzajemniła uśmiech i strzepała mu z rękawa jakiś pyłek, cokolwiek. - co tu robisz, tak właściwie?
Powrót do góry Go down
Roberto
rodzynek.
Roberto


Male
Liczba postów : 253
Age : 35
Skąd : Stary Paryż.
Hobby : muzyka.
Nastroj : oczarowany.
Związany/a z : ona.
Twarz : Richie. Stringini.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 05/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:32

- ja wlasciwie nic , wybacz malenka ale musze juz isc , kto wie moze sie spodkamy jeszcze , pa - powiedzia i dal jej kartke z numerem tel. i poszedl


// bede pozniej.
Powrót do góry Go down
http://www.radioekipa.pl
Gość
Gość
avatar



lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 17:41

pomachala za nim i zostala pod drzewem.
Powrót do góry Go down
perrine
brzydaaaaaal.
perrine


Liczba postów : 364
Age : 32
Skąd : parysz
Związany/a z : tuniemagwiazdki
Registration date : 26/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 23:12

wracała tędy z imprezy w basenie, która była głupia. i nie było fajnie, bo koledzy naopowiadali jej tych historii o dziewczętach mordowanych w takich miejscach i wieszanych na drzewach, więc kurczowo zaciskała palce ręki jednej na ramieniu drugim. mogłaby iść inną drogą, równie niebezpieczną o tej godzinie, ale to był skrót.... . .. ... .
Powrót do góry Go down
majki
rodzynek.
majki


Liczba postów : 259
Age : 35
Skąd : uuukraina, xd
Związany/a z : women is very beutiful.
Registration date : 11/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 23:22

Gdyby wiedział, że Perinne się boi, to by nie zrobił tego, co następuje, a nastąpilo to, że zaczaił się xd za nią i ją połaskotal. Pod żebrami. Głupi.
Powrót do góry Go down
perrine
brzydaaaaaal.
perrine


Liczba postów : 364
Age : 32
Skąd : parysz
Związany/a z : tuniemagwiazdki
Registration date : 26/05/2008

lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitimeSob 28 Cze - 23:30

umarła na zawał.
okej to był tylko żarcik z tym zawałem (hihihi), więc nie umarła, chociaż było blisko!!! zapiszczała, całkiem głośno i odwróciła się, bo była zbyt zestresowana, żeby uciekać. właściwie to na PO uczą żeby kłaść się nogami w kierunku przeciwnika... skoro się odwróciła już, to mogła stwierdzić, że to nie bugimen, ani fredi kruger, ani piotr rubik.
-przestraszyłeś mnie, idioto.- wydusiła z siebie po długich godzinach kiedy to dochodziła(...) do siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lasek buloński Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
lasek buloński
Powrót do góry 
Strona 1 z 20Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Na Zewnątrz.-
Skocz do: