Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 lasek buloński

Go down 
+65
dirk
july
courtney.
david
Quarelle
Cleo
KENZO
ELVIS
Moira
elliot
gauvain
blaise
Brigitte
Kai
nadine
matthew.
marseille
Adelaine
othello
desire
paolo
Dee
Keary
Silje.
Azabell
Sophie
stephen
seth
damon
Scarlett
sebastien
dominique
fontanne
Josh
jasmine
noah.
Yuki
zooey
carmen anna
Georgina
gwiazda
harold
rosie
LittleNymphet
breth
maxime
miles.
toulouse
sidney
Alex
danielle
martinique
delilah
Argomeda
Daniel
Brooklyn
Madison
butterfly
majki
perrine
Roberto
charlotte.
Anne
frédéric
adm
69 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
majki
rodzynek.
majki


Liczba postów : 259
Age : 35
Skąd : uuukraina, xd
Związany/a z : women is very beutiful.
Registration date : 11/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSob 28 Cze - 23:39

- Wyyybacz... nie mogłem się powstrzymać. - Zrobił skruszoną minę, znaną w szerokich kregach jako mina numer sto osiemnaście przecinek pięć alfa cztery i pół i objął ją w pasie, z tyłu w pasie, prawą ręką, a lewą przyłożył do piersi, notabene piersi to paskudne określenie, ale cycki jeszcze gorsze, spradzając jej tętno. - Hej, rzeczywiście, mogłem cię zabić!
Odkrycie roku.
Powrót do góry Go down
perrine
brzydaaaaaal.
perrine


Liczba postów : 364
Age : 32
Skąd : parysz
Związany/a z : tuniemagwiazdki
Registration date : 26/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSob 28 Cze - 23:52

tętno sprawdza się na nadgarstku albo szyi, więc majkel to oszust i gdyby ją zabił to nie wiedziałby nawet jak udzielić pierwszej pomocy. własciwie gdyby ją zabił to byłoby już za późno na pierwszą pomoc.
zrobiła wkurzono-przestarszoną minę numer delta z f(x)=4x^2+78467x+69. - wolę nie wiedzieć ile zgonów spowodowałeś już w ten sposób. - faktycznie wolała nie wiedzieć, bo jeszcze okazaloby sie, ze czajenie się w parku i straszenie ludzi to jego największe hobby. chobby.
'czajenie' brzmi dziwacznie.
Powrót do góry Go down
majki
rodzynek.
majki


Liczba postów : 259
Age : 35
Skąd : uuukraina, xd
Związany/a z : women is very beutiful.
Registration date : 11/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Cze - 0:00

Wiem właśnie, skapowałam się [!] dopiero jak wysłałam i nie chciało mi sie poprawiać, ale sprawdzał tam szybkość bicia jej serca............
- Osiemnaście. Ale wtedy mieszkałem jeszcze w Katowicach i i tak byłem na trzynastym od końca miejscu w ilości zabitych ludzi. Na sto miejsc, znaczy. - Perin, przez osiemdziesiąt procent czasu, gdy się widzimy, jesteś na mnie zła. - Odkrył, liczył wczoraj wieczorej, od dwudziestej drugiej do czwartej rano. W końcu strzelał.
Powrót do góry Go down
perrine
brzydaaaaaal.
perrine


Liczba postów : 364
Age : 32
Skąd : parysz
Związany/a z : tuniemagwiazdki
Registration date : 26/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Cze - 0:13

-przykro mi majkel, ale to ty próbujesz wystarszyć mnie na śmierć w środku nocy. - ona była zupełnie niewinna, prawie jak bella swan. i nie czytała hilci biblii na dobranoc, ani nie karmiła marai rózową czekoladą. przy tej okazji przypomniało mi się, że na tvn lecą powtórki ma-a-amy cię.
Powrót do góry Go down
majki
rodzynek.
majki


Liczba postów : 259
Age : 35
Skąd : uuukraina, xd
Związany/a z : women is very beutiful.
Registration date : 11/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Cze - 0:15

Brzydzę się programami Szymona.
- Okej. A wczoraj? Przedwczoraj? Osiem lat temu w Tybecie? - Wziął ją na ławke, pociągnął wręcz, wybacz, nie panował nad sobą... może to ta marokańska gorączka, którą zaraził się od Hilci.
Powrót do góry Go down
perrine
brzydaaaaaal.
perrine


Liczba postów : 364
Age : 32
Skąd : parysz
Związany/a z : tuniemagwiazdki
Registration date : 26/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Cze - 0:26

hilcia jest mistrzynią grillowania. w ogóle to dzisiaj miała być premiera jej filmu :c
więuc usiadła na ławce, bo nie miała innego wyjścia jeżeli nie chciała zostać porzucona na pastwę losu i różnych psychopatów czających się za krzakiem. zwłaszcza, że tym razem to majkel był na nią zły, przynajmniej tak jej się wydawało, więc posmyrała go po policzku, żeby załagodzić sytuację.
-nie wiem...hej...wymyśliłeś sobie to osiemdziesiąt procent... - była prawie pewna bo dokonała już odpowiednich obliczeń i wyszło że to jednak tylko siedemdziesiąt pięć procent.
Powrót do góry Go down
majki
rodzynek.
majki


Liczba postów : 259
Age : 35
Skąd : uuukraina, xd
Związany/a z : women is very beutiful.
Registration date : 11/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Cze - 0:32

Chcial wspomniec, ze o tym mowil trzy posty temu i stosunek mogl sie nieco zmienic, jednak nie skomentowal tego. nou koments.........
- Dobra, niech ci bedzie, ale powinnas kupic mi teraz jakies bransoletki zgody plecione przez marokanskich emigrantow. Z IMIENIEM. - podkreslil, bo to wazne.
Powrót do góry Go down
perrine
brzydaaaaaal.
perrine


Liczba postów : 364
Age : 32
Skąd : parysz
Związany/a z : tuniemagwiazdki
Registration date : 26/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Cze - 0:43

- nie znam żadnych marokańskich emigrantów. - to mogło stanowić poważną przeszkodę w zdobyciu zaczarowanych bransoletek zgody! chociaż mogła jeszcze wpisać w szukajke na allegro.pl 'bransoletki zgody plecione przez marokańskich emigrantów'. - czyje imię chcesz miec na bransoletce? - zapytała na wszelki wypadek,bo może mariah,albo sokolica, a może swoje własne, na wypadek gdyby zapomniał jak ma na imię, albo chciał zaoszczedzić czas na przedstawianiu się. albo miał wypadek i amnezję,
Powrót do góry Go down
majki
rodzynek.
majki


Liczba postów : 259
Age : 35
Skąd : uuukraina, xd
Związany/a z : women is very beutiful.
Registration date : 11/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Cze - 0:56

- Jeszcze nie wiem, to moze byc niespodzianka. - Jaki laskawy, widzisz? Tymczasem udawal okropnie obrazonego, i ja ide spac.
Powrót do góry Go down
perrine
brzydaaaaaal.
perrine


Liczba postów : 364
Age : 32
Skąd : parysz
Związany/a z : tuniemagwiazdki
Registration date : 26/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Cze - 0:57

a ja oglądać filmy i rozmyslać na sensem życia pa!!!!!!11111111
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeWto 1 Lip - 12:31

okej, już nie chce mi się z wielkiej pisać....

przyszła ze swoim kubkiem kawy do lasku, by poszukać jakiegoś fajnego drzewka, pod którym mogłaby usiąść - niestety nie wzięła pod uwagę tego, że trawa jest mokra od rosy jeszcze! więc i tak musiała usiąść na ławce, którą wcześniej wysiedział/wyleżał jakiś podejrzany mężczyzna.
EDIT:
okej, poszła sobie xd.
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 11:38

Generalnie to siedziała po turecku na jednej z ławek i miała fretkę na smyczy, która się już zmęczyła i była spokojna - to znaczy fretka, a nie smycz, i co jakiś czas popijała kawę starbaksową z dzierżonego w dłoni prawej kubka koloru zgniłej zieleni oczywiście z wydzierganym logo na nim i dodam jeszcze, że przeglądała zdjęcia w telefonie i kasowała jakieś starsze, co było bardzo zajmującym zajęciem, yo.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 11:59

Szła do domu, ale tę dłuższą drogę przez ładne parczki, chociaz miała świadomość, że powinna się uczesać. I przebrać i umyć, huhu. I tak szła i szła i patrzy, a tam Madison. Madison z kawą, a Brooke nie pragnęła niczego bardziej niż kawy, więc doskoczyła do siostry i usiadła obok. - Maddy! Emilia miała katar, nie powinnaś jej wyprowadzać. Daj kawy.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:03

Okej, Dan musiał stwierdzić, ależ to naprawdę musiał, że trochę pospieszył się z ubieraniem jesiennej kurtki. Bo choć był październik, a konkretniej drugi października, to słońce wciąż grzało! Zdjął więc kurtkę, zostając w samym polo i przysiadł na jednej z ławek, wcale nie obserwując M. i B.
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:04

-Emilja zawsze ma katar, popatrz na jej nos. - Pociągnęła smycz do góry razem z fretką, całe szczęście że się nie udusiła, ale ja tak z Cymkiem też zawsze robiłam i pociągnęła nosem fretki po policzku Brooklyn. A fretka miała zimny nos. I mokry. Jak pjes. - Nie dam ci, śmierdzisz. - Wyciągnęła rękę z kawą w drugą stronę. - Gdzie się szlajałaś?
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:12

- Kiedyś przetrącisz jej coś w kręgosłupie i Sid się do ciebie więcej nie odezwie - mruknęła obrażona, łapiąc kosmyk swoich włosów, by podsunąć go sobie pod nos i powąchać. Dużo papierosów i kurzu i wszystkiego, rzeczywiście nie pachniała zbyt korzystnie. - Wcale się nie szlajałam, tylko zapomniałam wrócić do domu. - Każdemu się może zdarzyć. Szturchnęłą Mad w żebra i się obraziła. I to tyle, trochę sie popatrzyła na Dana, ale nie jakoś napalczywie.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:15

To dobrze, że nie napalczywie, bo Dan był, słuchajcie, słuchajcie, dwudziestojednoletnim (czy to jest poprawne? ;q) prawiczkiem i nawet spojrzenia siedemnastolatek mogły go wprawić w histerię! Ale, że nie patrzyła napalczywie, to uśmiechnął się do niej znad swojego aparatu, super profesjonalnego, w którym właśnie zaczął przeglądać zdjęcia.
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:22

dan
lasek buloński - Page 2 00040m

Podrapałą się po łydce, w końcu siedziała po turecku i potrząsnęła lekko kubkiem, będzie wieś jak powiem, że nie zauważyła Dana, pomimo swoich nowych szkieł kontaktowych? Skoro nie to właśnie mówię. - Nie każdemu, tylko tobie i innym ludziom z alchajmerem. Sid i tak się do mnie nie odzywa. - Wzruszyła ramionami. - Czemu nie jesteś w szkole? xd.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:26

- Też bym się do ciebie nie odzywała na jego miejscu. Po co miałam iść, dopiero wstałam.. - Pokręciła oczyma i splotła dłonie na swoich kolanach, zerkając na niebo, dużo małych chmurek. - A ty to co! Czemu nie jesteś w szkole, wyprowadzanie fretki nie jest ważniejsze od nauki! - Pouczyła ją i zabrała Emilię do siebie na kolana, bo właśnie w kolana było jej zimno.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:31

A tymczasem Denjel, iście zapalony fotograf, zrobił im fotosa i żeby było fajniej, to z fleszem!
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:33

- Booo... - zaczęła i rozejrzała się po parku, zauważając Daniela przekrzywiła głowę i uśmiechnęła się do niego, ja nie wiem czy widział. - Ładniutki, B.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:36

- Ma fajny aparat - przytaknęła, nawijając kosmyk włosów na palec wskazujący i zmrużyła oczy. Sama też lubiła robić zdjęcia i gdyby nie to, to pewnie wstałaby i go zjechała, że zrobił jej zdjęcie, mimo że wygląda jak siedem nieszczęść. Czy ileś tam!
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:38

Hihi, a Danowi potrzebne były takie ludzie, co by wyglądały jak siedem nieszczęść, fretka też się przydała, więc cyknął jeszcze kilka zdjęć, całkowicie zadowolony z siebie. Myślał, że go nie zauważały i z tego powodu też był zadowolony.
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:41

Wsadziła Brooke w ręce swoją torebkę i wstała, poprawiając płaszczyk, bo gdyby tak na przykład zawinął się jej na tyłku to byłoby źle, podeszła do Dana i usiadła obok niego, albo nie, stanęła naprzeciw i coby dodać efektu oparła dłonie na biodrach. - Mogłabym teraz podać cię do sądu - wyciągnęła dłoń - jestem yy modelką yyy wiktorjasikret i za te zdjęcie wisisz mojemu agentowi osiemdziesiąt ojro, jestem rozchwytywana. - Jasne, ej, dzisiaj mi się śniło powiem wam, że był koniec roku szkolnego i przyszła do mnie dyra, wychowawczyni i policja i dyra mówi 'jesteś aresztowana za to że obsypałaś panią Ewę brokatem' elo.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:44

Uniósł brwi do góry, wpatrując się w nią z niedowierzaniem. Doskonale wiedział, że to, co opowiada, to brednie, ale okej. Wzruszył więc tylko ramionami i zrobił jej kolejne zdjęcie, bezczelny!
- Zabawne, nigdy cię nie widziałem w żadnej gazecie.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:44

Pokręciła oczyma i chętnie by wstała, gdyby nie fakt, że musiała powstrzymać fretkę przed ucieknięciem, jakoś tak nagle się ożywiła i chciała za wszelką cenę wyskoczyć z objęć Brooke. Ale B wpadła na wspaniały pomysł, wsadziła Emilię do torby Madison i wstała, podeszła do nich i powiedziała, że jest agentem Maddy.
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:47

- Bo pracuję głównie w juesej, zresztą to nie twoja sprawa, chłopcze! - elo, elo, usiadła obok niego. - Ewentualnie możesz nas zaprosić na kawę.

;dd
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:48

Parsknął śmiechem, zażenowany już nieco. Nie był głupi i przecież widział, że są o wiele młodsze i że niby jakim cudem... huh, no dobra, zdenerwował się trochę.
- Że co proszę? - Schował aparat do tego no, nie pamiętam jak to się nazywa ;c. Już wiem. Futerał!
Powrót do góry Go down
Argomeda
oh haii
Argomeda


Liczba postów : 82
Age : 33
Skąd : Londyn
Związany/a z : Vince,córcia
Registration date : 02/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:51

Dziewczyna przyszła razem z Suri do Parku rozłożyła kocyk i usiadła na nim a z Torby wyjeła malego misia dla Suri a sama połóżyła sie na kocu i czytała ksiażkę
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:53

- Kawa! - Rozpromieniła się i odgarnęła włosy za ucho, stojąc wciąż nad nimi, bo nie chciało jej się siadać, pewnie potem by nie wstała.
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:54

-Nie to nie - wzruszyła ramionami i usiadła obok niego, zadowolona, przynajmniej Brooklyn miała jej torebkę i nie musiała nosić, to znaczy Maddy nie musiała.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:56

- Mam wam zafundować kawę w zamian za te kilka zdjęć? - Machnął aparatem, prawie go upuszczając. Pomyślał sobie właśnie, że chyba zwariowały, ale cóż, on też miał ochotę na kawę.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 12:58

- Oczywiście, skąd wiesz, że nie staniesz się sławny przez te kilka zdjęć? - spytała, przyglądając mu się z góry, przez co czuła się, no cóż, większa!
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 13:00

- Bo nie ujrzy ich światło dzienne? - odpowiedział tak pytająco, raczej może złośliwie, chociaż wcale nie chciał, żeby to tak wyszło. Dan z reguły starał się być miły. - Okej, okej, postawię wam tę kawę! - westchnął zrezygnowany.
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 13:01

Zaśmiała się pod nosem i wyciągnęła rękę po swoją torebkę, ale gdy tak wyciągała to zdecydowała się jednak podać rękę Danowi. - Tak w ogóle to Madison, MIŁO cię poznać.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 13:04

- A ja Brooklyn - rzuciła do niego, chociaż pewnie niespecjalnie go to interesowało, o czym B doskonale wiedziała. Przestąpiła z nogi na nogę, obciągając swoją sukienkę, która była niespecjalnie stosowna do otoczenia, w związku z czym było jej trochę źle.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 13:05

- Daniel - powiedział, wstając i ignorując przy okazji wyciągniętą rękę Madison. - To idziemy? - zapytał, zastanawiając się, czy wziął ze sobą portfel.
Powrót do góry Go down
Madison
ko-rek.
Madison


Female
Liczba postów : 103
Skąd : łełe.
Twarz : martha streck, i co ty na to?
Wiek postaci: : 17
Registration date : 26/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 13:07

Wstała więc też, zabierając swoją torebkę, czyli jednak ręka się na coś przydała i pomyślała sobie, że to jakiś bubek. - Idziemy. - I zacznijcie.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 13:07

Zacznij! xd.
Powrót do góry Go down
Daniel
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
Daniel


Liczba postów : 917
Age : 36
Skąd : parisz
Związany/a z : susą.
Twarz : sean opry.
Wiek postaci: : 21
Registration date : 16/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeSro 2 Lip - 13:09

bardzo śmieszne xd.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 19:53

delilah usiadła na jednej z ławce po turecku i bawiła się swoim telefonem co polegało mniej więcej na tym, że psiała esemeski do znajomych, czeeś
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 19:58

przyszla tutaj, bo lubiła chodzić po paryżu. zapaliła papierosa i usiadła na ławce obok jakiejś dziewczyny. zaciągnęła się papierosem. - mam nadzieję że nie zajmuję dużo miejsca. powiedziała to patrząc na jej profil.
Powrót do góry Go down
danielle
maluszek
danielle


Liczba postów : 13
Age : 33
Skąd : paris.
Związany/a z : .
Registration date : 02/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 20:00

danka sobie chodziła ze swoim elo menelo uśmieszkiem aż się potknęła o czyjeś nogii!!!!!!!!!11. i to były nogi her dir dilajla.
- ałć, złamałam sobie łokieć- złapała się za ucho.


Ostatnio zmieniony przez danielle dnia Czw 3 Lip - 20:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 20:00

przestraszyla się nieco ale nie aż tak jakoś wybitnie coby łapać się za serce i padać trupem, tylko tak zdrowo się przestraszyła! i bylo fajnie, prawie. - cooo, nieee - zmierzyła dzieweczkę wzrokiem, aczkolwiek sympatycznie o czym świadczył szeroki uśmiech na buzi dilajly - nie wyglądasz na jedną z tych angielskich nastolatek, dwieście kilogramów każda.

edit!!!!!!!!!!!!!!!!!

przestraszyła się gdy coś dotknęło jej nog i patrzy, a tam jakaś dziewczyna! yo.
- omatko, serio złamałaś?!?!?!?! -spanikowala.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 20:02

- ty też nie. uśmiechnęła się do dziewczyny siedzącej obok. spojrzała się też na danielle, która się właśnie potknęła. - hej, wszystko w porządku ? zwróciła się do danielle.
Powrót do góry Go down
danielle
maluszek
danielle


Liczba postów : 13
Age : 33
Skąd : paris.
Związany/a z : .
Registration date : 02/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 20:04

- no przecież mówie, że sobie łokcia złamałam- wygięła usta w podkówke i masowała sobie óho- ale nie martwcie się, zrośnie się za niedługo- pocieszyła się tą myślą wielce.
Powrót do góry Go down
martinique
rodzynek.
martinique


Female
Liczba postów : 266
Skąd : prague/pariis.
Twarz : r. zimmerman
Wiek postaci: : 19
Registration date : 30/06/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 20:06

- z tym trzeba do szpitala. i wstała żeby jej jakoś pomóc, czy coś. bo jej ten łokieć niedługo spuchnie. - i trzeba by unieruchomiić. spojrzała się na tenże łokieć.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 20:08

-to spokaczento - skwitowała, bo rzeczywiście było spokaczento, skoro nikt nie umarł i założyła noge na nogę i schyliła się też, coby podrapać się po łydce, która jednak na szczęście nie ucierpiała. - to noo, eee, jestem dilajla.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 20:09

przestraszyła się że pojadą do szpitala i na policję też-okej to ja spadam, gotuje mi się zupa.... paaa!-i uciekła, bo mam serial yoo
Powrót do góry Go down
danielle
maluszek
danielle


Liczba postów : 13
Age : 33
Skąd : paris.
Związany/a z : .
Registration date : 02/07/2008

lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Lip - 20:10

spojrzała na nią oczami pełnymi strachu i przerażenia. affraid
- ale jakto? - rzuciła bliska płaczu, patrząc na swoje usyfione ziemią rurki, bo w końcu siedziała na ziemi- a pamiętasz jaki numer na pogotowie? 112? 0 700?- podrapała się po głowie, próbując przypomnieć ową magiczną liczbę.


Ostatnio zmieniony przez danielle dnia Czw 3 Lip - 20:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lasek buloński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
lasek buloński
Powrót do góry 
Strona 2 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Na Zewnątrz.-
Skocz do: