Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 lasek buloński

Go down 
+65
dirk
july
courtney.
david
Quarelle
Cleo
KENZO
ELVIS
Moira
elliot
gauvain
blaise
Brigitte
Kai
nadine
matthew.
marseille
Adelaine
othello
desire
paolo
Dee
Keary
Silje.
Azabell
Sophie
stephen
seth
damon
Scarlett
sebastien
dominique
fontanne
Josh
jasmine
noah.
Yuki
zooey
carmen anna
Georgina
gwiazda
harold
rosie
LittleNymphet
breth
maxime
miles.
toulouse
sidney
Alex
danielle
martinique
delilah
Argomeda
Daniel
Brooklyn
Madison
butterfly
majki
perrine
Roberto
charlotte.
Anne
frédéric
adm
69 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 19:54

W zasadzie to miłe ale... - Urwała bo przypomniała sobie o zdjęciu więc wyjęła je z torebki. Nie było nic widac na nim a lekarz mówiła to co mówił. No i podała je Sethowi.
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 19:57

wziął to zdjęcie i się jemu przyjrzał - kurwa, to jest nasze dziecko ? zapytał.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 19:58

Westchnęła - No jak wydać. Tzn. wcale nie widać....
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 19:59

- matko. hm. kurwa. przeklął. - mhm, to kiedy idzieszz na zabieg ? zapytał
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:00

Serce zaczęło walić jej coraz to mocniej, chyba wolała to przemilczeć. Mały włos a znowu by sie popłakała. Po prostu psychiczna jakas była xdddd
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:03

przytulił ją do siebie mocno. - soph, poradzimy sobie. pamiętaj, moge z tobą pójsc. to jak, załatwic ci wizytę ? zapytał.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:04

ona przycisnęła głowę do jego ramienia. Jacieee. Chyba to było dla niej trudne i w dodatku dała po sobie poznać.
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:06

- kochanie, będzie ok. powiedział i pocałował ją w czoło. - pamiętaj, że zawsze będę przy tobie. powiedział z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:08

Staneła na chwilę nie puszczając setha. Zawiesiła mu ręce na szyii. Była coraz to bardziej "podminowana" zwłaszcza po tym co widziała w szpitalu a mianowicie chodziło o szyld z gigantycznym napisem NIE ZABIJAJ - chodziło o dzieci... ehh.
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:09

- ale mam jeszcze jedno pytanie, kochanie. jesteś pewna że chcesz to zrobic ? zapytał.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:10

Nie... Nie wiem. - W ogóle powoli traciła orientację w tym co się dzieje.
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:11

- ok. musisz byc pewna, jeśli chcesz to zrobic. powiedział.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:13

Zacisnęła usta i przez moment popatrzyła na zdjęcie. Przełkneła ślinę by w końcu wykrztusić pytanie czy on tego chce (aborcjii)
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:14

zastanowił się przez chwile i westchnął. - nie wiem. chyba nie. nie wiem. powiedział i westchnął.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:15

Ja nie. - Powiedziała podchodząc płaczem.
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:16

przytulił ją do siebie i pocałował w czubek głowy. - poradzimy sobie ? zapytał tuląc ją do siebie.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:17

Oby... - Przetarła chusteczką twarz z łez tak zeby nie rozmazaż tuszu.
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:20

westchnął. - musimy. na pewno sobie poradzimy. ja pójdę do pracy, zamieszkamy razem itp. zapewnil ją.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:22

Myśl o pracy totalnie ją przeraziła. Kto jak kto ale sofi była przyzwyczajona do 'cieplarnianych' warunków wiec kurwa po co teraz miało by się to zmieniać!? - Po co...?
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:24

- heej, ale to ja będę pracował. ty będziesz odpoczywac. ok ? powiedzial z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:25

No - No nie wiem... - Skrzywiła się troche.
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:28

- to skąd weźmiemy kasę na dziecko ? zapytał.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:29

Boże. Zastanowiła się o co mu do cholery chodzi. Wczesniej nie musiał pracować ona też. Ehh - Ja już nie wiem co mam robić...!
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:33

- a myślisz, że ja wiem ? kurwa, chodźmy do domu, zimno mi. i tobie chyba też, niee ? powiedział i pocałował ją w czubek głowy.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:36

No i poszli.
Powrót do góry Go down
seth
jeszcze większa cipcia niż przy iluśtam postach wcześniej
seth


Male
Liczba postów : 1017
Skąd : nju jork.
Twarz : david granberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 24/06/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSro 10 Wrz - 20:36

i zacznę u niego.
Powrót do góry Go down
july
kłazimodo.
july


Liczba postów : 186
Skąd : pariż!
Związany/a z : rurką!
Twarz : ally zetterberg!
Wiek postaci: : 20!
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 18:40

przyszła, instynktownie kołysząc biodrami, ale na szczęście nie tak jak mańka ode mnie z rejonu w rytm piosenki, której właśnie słuchała. miała na sobie płaszczyk, zielony, na szczęście już zimowy, bo dostała wypłatę, więc mogła go w końcu kupić, rajt? usiadła na jednej z ławek, bawiąc się jedną z słuchawek, by oczekiwać dirka w zdenerwowaniu. sama nie wiedziała dlaczego się denerwuje, bo to przecież było do niej niepodobne!
Powrót do góry Go down
dirk
kłazimodo.
dirk


Liczba postów : 164
Skąd : Dania.
Wiek postaci: : 22
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 18:42

więc dirk przyszedł z paczką papierosów i swoją starą, ale wciąż czaderską zapalniczką zippo. udało mu się nawet znaleźć july, do której się dosiadł, nieznacznie się uśmiechając; nie pocałował jej w policzek ani w cokolwiek innego, bo trochę się krępował, możliwe, że bał się, że kiedy jej spróbuje dotknąć, to ona uzna, że on ma ją za jakąś łatwą laskę.... okej, to zagmatwane. w każdym razie się przywitał.
Powrót do góry Go down
july
kłazimodo.
july


Liczba postów : 186
Skąd : pariż!
Związany/a z : rurką!
Twarz : ally zetterberg!
Wiek postaci: : 20!
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 18:57

- hm, cześć dirk, tylko nie pal.......- rzuciła, prosząco, nieznacznie się uśmiechając, bo ona na nowo rzuciła palenie. okej, wypaliła w zasadzie tylko kilka paczek, odkąd dowiedziała się, że babcia jest w szpitalu. tymczasem, załozyła nogę na nogę, uwydatniając przy tym swoje chude kolanko i schowała słuchawki, razem z ajpodem - jezu, dlaczego już jest tak cholernie zimno?
Powrót do góry Go down
dirk
kłazimodo.
dirk


Liczba postów : 164
Skąd : Dania.
Wiek postaci: : 22
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 19:00

- ach, przepraszam, zapomniałem, że ty nie palisz.. - uśmiechnął się przepraszająco, wkładając papierosy i zapalniczkę (swoją starą) do kieszeni. przyjrzał się july i stwierdził, że wygląda tak samo atrakcyjnie jak zwykle, zastanawiał się, czy nie lepiej by jej było zarabiać jako modelka, niż jako tancerka, ale wolał nie pytać, może miała jedną nogę dłuższą niż drugą i to ją wykluczało z ketłokingu. - pewnie jest tak zimno dlatego, że już prawie zima.. - zauważył, śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
july
kłazimodo.
july


Liczba postów : 186
Skąd : pariż!
Związany/a z : rurką!
Twarz : ally zetterberg!
Wiek postaci: : 20!
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 19:10

zachichotała, bo w zasadzie to było głupie pytanie z jej strony i poczuła się jak tępak. okej, zawsze się tak czuła przy dirku, ale tę kwestię pozostawiam do późniejszego przedyskutowania. pogłaskała się po udzie, a w zasadzie to chciała zabrać z niego jakiś biały paproch, uwydatniony na czarnych rajstopkach.
- no tak, racja. chociaż zima ma swój urok. albo inaczej; zima miała swój urok kilkadziesiąt lat temu, kiedy padał jeszcze śnieg. dzisiaj jedenasty grudnia, prawda? - zapytała, zastanawiając się nad tym, co ważnego wydarzyło się jedenastego grudnia. no tak, rocznica śmierci rodziców! powinna pójść na cmentarz i tak dalej, ale póki co, nie miała na to ochoty, w przeciwieństwie do mojej mamy, nie wierzyła, że na cmenatrzu zmarli nas słyszą i nie gadała do pomników.... ... . .....
Powrót do góry Go down
dirk
kłazimodo.
dirk


Liczba postów : 164
Skąd : Dania.
Wiek postaci: : 22
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 19:14

twoja mama gada do pomników xd?
dirk w ogóle nie chodził na cmentarze, bo źle mu sie kojarzą, w zasadzie od pogrzebu ojca, który wpadł pod pociąg, kiedy dirk miał siedem lat, chociaż w pewnym momencie swojego życia chciał zostać przedsiębiorcą pogrzebowym, wcale nie po objerzeniu sześć stóp pod ziemią, bo on to nie ja. pokiwał głową, uśmiechając się nieznacznie. - owszem. a ja jeszcze nikomu nie kupiłem prezentów, to w zasadzie głupi zwyczaj.. - no pewnie, że lubił dostawać prezenty, ale kupować? ugh!
Powrót do góry Go down
july
kłazimodo.
july


Liczba postów : 186
Skąd : pariż!
Związany/a z : rurką!
Twarz : ally zetterberg!
Wiek postaci: : 20!
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 19:20

- dzisiaj rocznica śmierci moich rodziców........-rzuciła, nieco zamyślona w związku z tą retrospekcją, ale zaraz pokręciła głową i odwróciła wzrok z ławki przed nimi, na przystojną twarz dirka - lubię kupować prezenty! tylko niespecjalnie mam komu, muszę coś wysłać babci i hm, chyba tyle? mogę ci kupić prezent? - to w zasadzie było głupie pytanie, ale july naprawdę nie miała w paryżu nikogo, komu mogłaby kupić prezent. okej, może barmanowi thomasowi, ale on pewnie jechał na dominikanę, do rodziny, bo właśnie stamtąd pochodził.
Powrót do góry Go down
dirk
kłazimodo.
dirk


Liczba postów : 164
Skąd : Dania.
Wiek postaci: : 22
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 19:37

- przykro mi. to znaczy z powodu rodziców, ja w zasadzie nie pamiętam, kiedy mój tata umarł - pochwalił się xd. okej, oczywiście, że pamiętał, bo jego matka potem ryczała przez tydzień, a babcia musiała przyjechać i gotować mu makaron. w zasadzie to było fajne, bo lubił makaron, ale ojca też lubił, chociaż praktycznie teraz go nie pamiętał, cóż. - możesz mi kupić prezent. ale za to powiesz mi, co ja bym mógł kupić tobie. i w zasadzie mogłabyś mi pomóc z kupowaniem prezentów dla mamy i babci!
Powrót do góry Go down
july
kłazimodo.
july


Liczba postów : 186
Skąd : pariż!
Związany/a z : rurką!
Twarz : ally zetterberg!
Wiek postaci: : 20!
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 19:48

- przykro mi. z powodu taty. to było aż tak dawno? - zapytała, ostrożnie, bo przez trzy lata po śmierci rodziców, na wzmiankę o nich zaczynała płakać. teraz, względnie się pogodziła z tym, że już nigdy ich nie zobaczy - okej, jasne, że ci pomogę, w zasadzie muszę wybrać się na miasto, bo może od nowego semestru będę mogła zacząć praktyki. i rzucić tę pracę - a to byłoby dla niej bardzo znaczące!
Powrót do góry Go down
dirk
kłazimodo.
dirk


Liczba postów : 164
Skąd : Dania.
Wiek postaci: : 22
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 20:22

- taak, raczej dawno - przytaknął, uśmiechnął się potem i powiedział, że musi iść, poca-ował ją w policzek i poszedł!
Powrót do góry Go down
july
kłazimodo.
july


Liczba postów : 186
Skąd : pariż!
Związany/a z : rurką!
Twarz : ally zetterberg!
Wiek postaci: : 20!
Registration date : 03/09/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 20:22

poszła tez.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:22

przyczłapał się ryan, na swoich seksy nogach, by stać teraz z papierosem w ustach. wyglądał nawet porządnie, bo miał na sobie czarne rurki, konwersy i kurtkę z szaliczkiem. nie miał dziś nawet czasu na zajaranie się, bo wstał całkiem niedawno, kiedy stephanie zadzwoniła, że przyjdzie posprzątać. czekał na gwen, bawiąc się jej ajpo, stwierdził, że słucha czaderskiej muzyki.
Powrót do góry Go down
gwen
krakersik.
gwen


Liczba postów : 307
Skąd : paryż
Związany/a z : raj(an)
Twarz : rosie jakaś taaam.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 27/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:25

nie wiem, czego mogła słuchać, pewnie coldplaya i w ogóle. no więc przyszła, w swoich kozaczkach zamszowych, zielonym płaszczu do kolan i szaliku, wiązanym w pospiechu. wiatr zajebiście zawiewał jej włosami i w ogóle.
- bu! - powiedziała, zachodząc go od tyłu.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:27

- ale cię wytargał......wiatr - uśmiechnął się do gwen łobuzersko, zastanawiając czy oddać jej ipoda, czy trochę się z nią podrażnić - póki co masz to, a reszte dostaniesz......jak będziesz grzeczna - puścił jej perskie oko, podając jedynie słuchawki, samego w sobie ajpo wsunął do kieszeni dżinsów. wypuścił z ust dym, który zalegał mu w płucach, by rzucić dopalonego papirosa na ziemię przydeptać go podeszwą.
Powrót do góry Go down
gwen
krakersik.
gwen


Liczba postów : 307
Skąd : paryż
Związany/a z : raj(an)
Twarz : rosie jakaś taaam.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 27/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:30

- przecież jestem grzeszna - odparła ze słodkim uśmieszkiem, patrząc przez chwilę na zadeptanego w trawie papierosa, chociaż obok był kosz na śmieci. - za to ty zaśmiecasz lasy - dodała, całkiem już poważnie, ona jak najbardziej była za ekologią. - czy wiesz, że lasy w miastach stanowią niespożyte źródło tlenu i redukują dwutlenek węgla, ponad to są też doskonałym zabezpieczeniem przed powodzią, niewdzięczniku?!xd
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:36

spojrzał na gwen iście rozbawiony, mierzwąc sobie włosy, które i tak wieczne były w nieładzie. poprawił szaliczek, by przysunąć się do gwen. odgarnął kilka jej ciemnych kosmyków za ucho, by do niego szepnąć;
- ależ ty jesteś popierdolona, głę - zaśmiał się, bo to w zasadzie śmieszne, nie znał jej od 'zielonej' strony - może powinnaś pracować dla grinpisu? no wiesz, przywiąż się do drzewa, czy coś równie pożytecznego.
Powrót do góry Go down
gwen
krakersik.
gwen


Liczba postów : 307
Skąd : paryż
Związany/a z : raj(an)
Twarz : rosie jakaś taaam.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 27/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:40

- jak chcesz, to mogę cię prywiązać do drzewa - mruknęła nieprzyjemnie, zarzucając ręce na jego szyję. nie sądziła, że jego zwykła bliskość będzie jej sprawiała tyle przyjemności i radochy. - ale tak serio, to, hm, ja już pracuję dla grinpisu.
xdd
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:45

- fuj, jesteś głupia gwen. głupia i popierdolona. i jesteś straszną suką. ale i tak cię lubię - uśmiechnął się, krzyżując ręce w okolicach nerek gwen, a przynajmniej tak mu się wydawało. przez chwilę, zastanawiał się, co by robili kiedy już by go do tego drzewa przywiązała, ale stwierdził, że pewnie znów by nie doszło do zbliżenia, a może to i dobrze, dlaczego miał pogłębiać jej sukowatość?
Powrót do góry Go down
gwen
krakersik.
gwen


Liczba postów : 307
Skąd : paryż
Związany/a z : raj(an)
Twarz : rosie jakaś taaam.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 27/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:48

- boże, ile komplementów - roześmiała się, bawiąc się teraz włosami na jego karku. - mówisz, jakbyś był lepszy - przekrzywiła głowę na lewo i przgryzła dolną wargę, by teraz oprzeć głowę na jego ramieniu i na chwilę przymknąć oczy. było jej tak dobrze, tak zajebiście wręcz dobrze, kiedy mogła sie do niego przytulić.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:55

- ja przynajmniej nie jestem z grinpisu..... .... . .....ej, weź dostałem anonim po hebrajsku, czy jakiemuś tam, a ja znam tylko łacinę - zaśmiał się przenosząc prawą dłoń na pośladek gwen, który perwersyjnie uszczypnął!!!1!!! a lewą wyżej i wyżej, by ująć kosmyk puszystych, pachnących włosów i przez chwilę się nimi bawić.
Powrót do góry Go down
gwen
krakersik.
gwen


Liczba postów : 307
Skąd : paryż
Związany/a z : raj(an)
Twarz : rosie jakaś taaam.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 27/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 15:59

- żartowałam z tym ginpisem, głuptasie - zachichotała, obejmując go teraz ciaśniej i przylegając całym ciałem do jego ciała. - nie mam czasu na takie bzdety, wolę się na przykład zając tobąąą - powiedziała, odchylając niego głowę w tył, żeby cmoknąć go teraz w brodę, na szczęście się ogolił dziś.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 16:09

tak, bo znalazł swoją maszynkę philipsa, a nudziło mu się jak oglądał powrótkę, potyczek dżerego springera.
- doprawdy? jezu, serio uwierzyłaś, że jestem gejem? powinienem się obrazić - no właśnie, akurat faceci nigdy go nie pociągali, co innego dziewczyny, co innego gwen. gwen, która była teraz tak całkiem blisko i mógł zrobić jej malinkę, na przyklad, toteż zrobil!
Powrót do góry Go down
gwen
krakersik.
gwen


Liczba postów : 307
Skąd : paryż
Związany/a z : raj(an)
Twarz : rosie jakaś taaam.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 27/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 16:12

- au, au, ała! - podskoczyła aż, dawno nikt jej nie robił malinek. - jesteś okropny, jak ja się teraz pokażę z tym czymś na uczelni? - wyjęczała mu w usta, które zaraz delikatnie musnęła. - ...mój ty pedale - roześmiała się, po czym poczochrała go po włosach.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitimeSob 13 Wrz - 16:18

- weeeeeeź, jak to patologicznie brzmi - zaśmiał się pod nosem, na szczęście nie pedalsko, drapiąc gwen po nosie - jak chcesz mogę cię całkiem wymalinkować, w zasadzie to przyjemne, jesteś teraz naznaczona. boże, gweeeeeen, ale masz zajebiste piegi, nigdy wcześniej nie zwróciłem na nie uwagi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lasek buloński - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: lasek buloński   lasek buloński - Page 19 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
lasek buloński
Powrót do góry 
Strona 19 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Na Zewnątrz.-
Skocz do: