Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Le Paris Paris.

Go down 
+44
deimante
adrien
ELVIS
Brigitte
dirk
july
moses
desire
independent.
Honey
ralph
david
Lexie
susanne
Ginny
Scarlett
seth
zooey
rosie
stephen
susannah
martin
harold
elliot
Ashley Spears
carmen anna
Georgina
delilah
sophie.
Liam
aurelie
sebastien
jasmine
toulouse
timothy.
sidney
Natalie.
mariette
cindy
gabe
Amy
marquise
Brooklyn
adm
48 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
parker
ranczomen.
parker


Liczba postów : 205
Skąd : paryż, drogie dzieci
Twarz : bastien bonizec
Wiek postaci: : 19
Registration date : 19/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeNie 21 Wrz - 0:15

zerknął na torebkę i nawet chciał za nią krzyknąć, żeby zaczekała i jej ją odnieść. nie chciało mu się jednak krzyczeć, toteż kilka kolejek szkockiej i parę pocałunków z nieznajomymi dalej opuścił klub z damską torebką na ramieniu.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 21:47

weszła do klubu, usiadła przy barze, zamówiła sobie standardowo martini i sączyła je sobie powolutku, w klubie nie było żywej duszy, miała wrażenie jakby cała ludność wymarła he.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 21:51

przyszła na drinka, z zapalonym papierosem, i zamówiła sobie tequilę, i teraz jakoś radośnie rozmawiała z barmanem, kręcąc się bez przerwy na stołku barowym, i strzepując jakoś tak fajnie i filmowo popiół do popielniczki. i patrzyła się po sali.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:02

usiadła obok niej jakaś dziewczyna, od razu zauważyła, że jest stąd, bo miała taka swobodę w rozmowach z innymi, zazdrościła jej. spojrzała się na nią i się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:04

- hm, cześć. uśmiechnęła się do dziewczyny i znowu zakręciła się na stołku. delikatnie się jej przyjrzała, nie wyglądała na jakąś zagubioną owieczkę, czy może jakąś nastolatkę. - często tu bywasz ? zapytała zaciągając się papierosem, i poprawiając kawałek swojej sukienki, i zaciągając się porządnie papierosem.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:06

- cześć - odpowiedziała podając rękę. - Brooke - przedstawiła się, bo wypadało no.
- czesto? uhh nie.. jestem nowa, choć okropnie nie znoszę tego określenia - powiedziała.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:08

- nowa ? wiesz, wyglądasz mi na typową paryżankę. uśmiechnęła się do niej, i zgasila papierosa w popielniczce i upiła tequilę. dzisiaj, właściwie, to od teraz, hm, miała dobry humor. zapaliła drugiego papierosa, i ujęła jej rękę. - maksim jestem. mówią na mnie maksi. bruk ? mówi mi to coś. może znasz moją siostrę szanę, hm. powiedziała z uśmiechem, i zamówiła druga tekilę !
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:12

- S. to Twoja siostra? - zapytała. - zabawne - dodała. - chodziłyśmy razem do liceum, eh stare dobre czasy - uśmiechnęła się. - przyjaźniłyśmy się, ale wiesz jak to jest, drogi zawsze się rozchodzą, bo każdy ląduje gdzie indziej - rozłożyła ręce.
- a swoja drogą to dziwne, bo jak na moje to jestem typową amerykanką, niestety - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:14

- a ja na kogo ci wyglądam ? zapytała, wymachując trochę ręką i teraz dym uniósł się gdzieś na wysokości jej oczu, a potem, włożyła papierosa do ust. dzisiaj, wyglądała jednym słowem, jak dziecko kwiat. jedno wielkie szczęście, i radość życia, i ogólnie, to było dzisiaj zajebiście. - no szana, moja siostra, czyli znasz. uśmiechnęła się do niej i upiła swojego drinka.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:16

- czyli znam - powtórzyła. - ekhm - pomyślała. - Ty? Ty wyglądasz mi na twardą sztukę, szczęśliwą, no i żyjącą chwilą, co? nie przejmujesz się co przyniesie jutro, bo ważne jest tu i teraz, ważne jest dzisiaj. - uśmiechnęła się. - bosz.. czuje się jak jakiś psycholog sądowy, który tworzy portret psychologiczny - zaśmiała się popijając martini.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:22

- nie, no wiesz, niewiele się pomyliłaś, właściwie, to nawet dobrze określiłaś mój charakter, chociaż czasami, czuję się jak małe zagubione dziecko, które sobie nie umie poradzić, i moje emocje na prawdę diametralnie potrafią się zmienić. powiedziała z uśmiechem, i zaciągnęła się papierosem, i nawet powiedziała coś barmanowi, hm.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:25

- czyli nadaje się na psychologa - powiedziała. - muszę się jeszcze raz porządnie zastanowić co chciałabym robić. - uśmiechnęła się.
- e tam nie przejmuj się, w każdym dorosłym jest coś z dziecka, bo ze wszystkiego się nie wyrasta, są rzeczy, które w ciągu życia są takie same i nigdy nie dojrzewają. - stwierdziła. - mi tam nie przeszkadza, że czasami zachowuje się jak dziecko, to w gruncie rzeczy jest fajne - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:29

- bo każdy ma coś w sobie z dziecka, to słodkie. uśmiechnęła się do niej i popatrzyła na jakiegoś fajnego, zapewne studenta, hm, no tak, tak, który, hm, zamówił jej drinka. ona to miała powodzenie, cóż, w końcu ubierała się dość kolorowo, i bardzo zwracała na siebie uwagę, o taaak. - a co teraz obecnie robisz ? zapytała, upijając drinka.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:31

- obecnie zajmuje się słodkim nic nie robieniem, co w gruncie rzeczy jest naprawdę fajne - powiedziała. - ale zamierzam rozejrzeć się za pracą, ale taką, która by mnie interesowała - dodała. - moda, moda, moda.. kocham to - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:33

- a ja za to studiuję malarstwo i ganiam za jakimiś profesorami, na wykłady, o jakiś technikach i historii malarstwa, ale ja na prawdę kocham to robić, i hm, nawet mi nieźle idzie. powiedziała z uśmiechem, i zaciągnęła się papierosem. dym dość przyjemnie rozpłynął się po jej płucach. lubiła palić, noo. - moda ? projektowanie ? zapytała patrząc się na nią.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:35

- artystka, pewnie dzięki temu masz bogatą duszę, jak to artyści, fajnie Ci - uśmiechnęła się.
- łi, projektowanie, moda.. ciuchy.. ahh, mój żywioł - powiedziała. - może to błahe, ale kocham to robić - dodała.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:37

- artysta to trudny charakter ma, na prawdę. często się zamykają w sobie takie osoby jak ja, i na prawdę, hm, czasami cierpią. tak jak już mówiłam, jesteśmy zmienni jak wiatr. powiedziała rysując palcem jakieś małe fajne kółeczka na blacie. i zaciągnęła się papierosem. - projektowanie, to fajna rzecz. u mnie w rodzinie, tylko jedna z sióstr zajmuje się tym. powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Brooke
crazy frog.
Brooke


Female
Liczba postów : 141
Skąd : Niebo
Związany/a z : nikim
Twarz : Sophia Bush
Wiek postaci: : 18
Registration date : 21/10/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:40

- oj nie wątpię, ale Ty nie wyglądasz na taką, co by się na innych zamykła. - uśmiechnęła się do maksi.
- niestety, ale muszę lecieć, zrobiło się trochę późno - skrzywiła się. - ale miło było Cię poznać. - uśmiechęła sie ponownie, podała jej kartkę ze swoim nr tel. - odezwij sie, do zobaczenia! - rzuciła i wyszła z klubu.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitimeWto 28 Paź - 22:41

pomachała jej i zapisała sobie jej numer, dopiła drinka, zapłaciła i wyszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Le Paris Paris. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Le Paris Paris.   Le Paris Paris. - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Le Paris Paris.
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» le paris paris
» gotujzemno@paris.eu
» paris plage
» disneyland paris

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Nocne Życie.-
Skocz do: