Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 champs-elysées

Go down 
+29
manette
cohen
achille
deimante
parker
kyle
mathilde
Sophie
finley
kejt
breth
mariette
butterfly
TIIU
charlie.
seth
noah.
Drusilla
Yuki
zooey
Miyoshi.
carmen anna
LittleNymphet
fontanne
sebastien
aurelie
miles.
capri
adm
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:10

- No to chyba prawda. A co, masz dla mnie jakieś zadanie specjalne? - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:12

- hm, ja znam takiego jednego, nieszczęśliwe zakochanego. jej, jak on cierpiał. i mu pomagałam. wiesz, dziewczyna się na jego oczach całowała z innym, czy coś tam, coś tam, nie wiem. może ją znasz, hm ? zapytała tak sobie.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:13

- nie, nie znam. i co, zamierzasz się na moich oczach całować z innym? - zapytał patrząc jej w oczy głęboko dość.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:15

- nie, a co ? zapytała, uśmiechając się do niego. - pewnie i tak byś go pobił, czy coś tam. a ja nie lubię przemocy, na praaaawdę. powiedziała słodko.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:16

- nie pobiłbym go, tylko smutno by mi było. wolałbym być jedynym, który może całować twoje usta. - powiedział gasząc papierosa. popatrzył na nią z taką miłością jakby.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:17

zaśmiała się cicho i zapaliła nowego papierosa, gasząc uprzednio pierwszego. - no tak, wiem, wiem, faceci jak się zakochają, to już na prawdę na zabój, oh. westchnęła i zaciągnęła się papierosem.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:19

- No... A ty byłaś kiedyś zakochana tak na maxa jak ja teraz? - zapytał.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:21

- byłam. przed tym jak wyjechałam. ale to beznadziejna historia, na prawdę, wolę o niej nie wspominać. powiedziała i cicho westchnęła. na samo wspomnienie łiliama, robiło jej się dziwnie.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:23

- Nie no luz, rozumiem. Ja nigdy nie byłem zakochany. Aż do teraz - powiedział patrząc przed siebie.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:24

no i się zdekoncentrowała, bo mruknęła teraz tylko jakieś, "hm, co?', nadal myślała o łilim, tak go nazywała kiedyś zdrobniale. - no, tak, hm. wiesz, moja siostra wróciła do paryża i chce się ze mną zobaczyć. fajnie, nie ? zapytała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:25

- No jasne, ze fajnie. A ten, teraz chce się spotkać? - zapytał, choć miał nadzieję, że nie, bo prawda chciał pobyć trochę z maxime jeszcze.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:30

- nie no nie teraz. uśmiechnęła się i znowu zaciągnęła papierosem. - a, no taa. hm, myślisz często o mnie ? zapytała, bo chciała widocznie wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:32

- To dobrze, że nie teraz. - powiedział - hmm... no często chyba, bo codziennie.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:35

- ojeeej. no tak myślałam. zaśmiała się i zaciągnęła papierosem. - moja siostra ma na imię shannon. i jesteśmy w tym samym wieku. i nawet studiujemy obie na sorbonie. uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:36

- To jesteście bliźniaczkami czy jak? - zapytał z czystej ciekawości.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:40

- shanna, nie shanon. chyba powiedziałam shannon. nie ważne. uśmiechnęła się do niego i zgasiła papierosa. - nie. a co ? zapytała.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:41

- Shanna? - zapytał. hmm... pomyślał, że to może ta shanna co ją poznał dziś, ale nie powiedział tego na głos - no bo jeżeli jesteście rówieśniczkami to jak inaczej mama by was urodziła jak nie jako bliźniaczki?
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:43

- ojezu, nie czepiaj się. no, bliźniaczki, czy coś tam. nie wiem. może. powiedziała, i ruszyła trochę przed siebie i potem stanęła w miejscu. - no, shanna, moja siostra, a co ? znaaasz ? zapytała. - taka blondynka, wysoka, ma długie włosy. uśmiechnęła się do niego.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:45

- Znam jakąś Shannę, ale nie wiem czy to twoja siostra - powiedział idąc za nią. Gdy już był blisko niej to ją objął od tyłu, bo tak chciało mu się.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:49

- pewnie to ona. i studiujemy nawet podobne kierunki do siebie. powiedziała i nawet można zaznaczyć to, że nie odepchnęła go. a pewnie gdyby była w złym humorze, zrobiła by to. ale nie dzisiaj. stali więc tak sobie a ona się do siebie uśmiechała.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:51

- może to i ona - powiedział. o wiele bardziej interesowała go maxi. skorzystał z okazji, że go nie odepchnęła i pocałował ją w szyję.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:53

i wtedy teraz zobaczyła w pobliżu jakiegoś faceta, który ewidentnie, patrzył na maksim, i ciągle się do niej uśmiechał. ona też się uśmiechnęła. i jakoś teraz obróciła się przodem do paula, i popatrzyła sobie na niego, i tak był wyższy od niej, więc musiała trochę zadrzeć głowę. - hm, o czym myślisz ? zapytała.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:54

- o tobie jak zawsze - powiedział uśmiechnięty. przytulił maksim do siebie.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 21:58

- robisz się powoli monotematyczny, wiesz ? zapytała przekrzywiając lekko głowę. - hm, no i co ? myślisz, że teraz to już masz mnie w garści ? no, może trochę masz. ale wiesz, nadal jeszcze mam marco. powiedziała trochę się z nim przekomarzając.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 22:00

- taa? marco niedługo pewnie wymięknie. a ja się nie poddam no chyba, że mi wyraźnie dasz do zrozumienia, żebym spierdalał. - odpowiedział.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 22:05

- czy na razie daję ? zapytała, jakby trochę retorycznie unosząc jedną brew do góry i się uśmiechając jednokącikowo. - jak na razie, to ty masz duuuużą przewagę, na prawdę. powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 22:07

- Poważnie? hmm no to zajebiście. - powiedział z uśmiechem. no a potem pocałował maksi, tak po francusku.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 22:08

pomyślała, że nawet dobrze całuje, a potem, że łili, też dobrze całował, ale odgoniła tą myśl, ołjeee. - no taaak. poważnie. uśmiechnęła się do niego. - hm, niedługo muszę lecieć, wiesz ? powiedziała i spojrzała na zegarek.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 22:10

- Ha, no mogłem się tego spodziewać. No ale trudno no. Jak będziesz wolna to pisz, porwę cię gdzieś. - powiedział.
Powrót do góry Go down
maxime
pijak
maxime


Female
Liczba postów : 1407
Skąd : paris, jea.
Twarz : reid kastyn
Wiek postaci: : 18
Registration date : 09/06/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 22:15

- okeej. to ja idę, taaak ? pocałowała go w sam środek ust i sobie poszła.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeNie 12 Paź - 22:16

Uśmiechnął się i poszedł zadowolony do swojego mieszkania.
Powrót do góry Go down
kejt
krakersik.
kejt


Liczba postów : 315
Skąd : bournemouth!
Twarz : giedre dukauskaite
Wiek postaci: : 20
Registration date : 12/08/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 23:19

kejt spacerowała z kubkiem kawy i samewieciejaką czapką na głowie wzdłuż szązelize w kierunku łuku. obserwowała ludzi i ogólnie rzecz biorąc tonęła w rozmyślaniach na temat gaspara. a więc był w mieście i nic jej na ten temat nie powiedział. dopiero ona sama musiała do niego napisać. pf?
Powrót do góry Go down
nathan.
beczka.
nathan.


Liczba postów : 467
Skąd : paryż
Związany/a z : n i k t.
Twarz : bemberg
Wiek postaci: : 22
Registration date : 27/08/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 23:24

szedł w rurkach i jakiejś miłej, bad bojowej kurtce, ale nie jak th, po ulicy. miał papierosa w kąciku ust, dłonie luźno wsunięte w kieszenie spodni i lajcik, krótko mówiąc. był dość zamyślony, a dziwny zbieg okoliczności sprawił, że wpadł na kejt, która odbiła się od niego jak jakaś gumowa piłka i polecaiła na chodnik, łups.
Powrót do góry Go down
kejt
krakersik.
kejt


Liczba postów : 315
Skąd : bournemouth!
Twarz : giedre dukauskaite
Wiek postaci: : 20
Registration date : 12/08/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 23:58

-chryste, uważaj jak chodzisz - prychnęła niezadowolona, zaglądając do swojego kubka, który momentalnie się opróżnił. podniosła wzrok na tors nathana, na którym teraz znajdowała się cała jej latte plus bita śmietana. powoli zaczęła się podnosić, ale nejten złamał jej kręgosłup, a nad ich głowami przeleciał statek kosmiczny.
Powrót do góry Go down
nathan.
beczka.
nathan.


Liczba postów : 467
Skąd : paryż
Związany/a z : n i k t.
Twarz : bemberg
Wiek postaci: : 22
Registration date : 27/08/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimePią 24 Paź - 0:08

- kurwa - syknął, spoglądając w dół, na swoją kurtkę, znajdującą się w tej chwili w opłakanym stanie. schylił się, chwycił ją za ramiona i wbrew wszystkiemu postawił do pozycji pionowej. a potem poszet się umyć i tyle go widzieli. sori, lecę.
Powrót do góry Go down
kejt
krakersik.
kejt


Liczba postów : 315
Skąd : bournemouth!
Twarz : giedre dukauskaite
Wiek postaci: : 20
Registration date : 12/08/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimePią 24 Paź - 0:09

poszła kupić sobie następną kawę
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitimeSob 1 Lis - 18:21

Nie wiem co mogła tutaj robić. stała z papierosem w ręku. i pooooszła
Powrót do góry Go down
Sponsored content





champs-elysées - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: champs-elysées   champs-elysées - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
champs-elysées
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Na Zewnątrz.-
Skocz do: