Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 la vilette

Go down 
+28
jeff
susannah
Paul
Georgina
mariette
Sophie
ralph
delilah
othello
Brigitte
yvonne
pierre.
butterfly
sidney
Quarelle
martin
dominique
sebastien
blaise
carmen anna
Miyoshi.
danielle
rosie
Beth Snow
Vanessa
martini
jacob
adm
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 3 Wrz - 21:45

- jeszcze nie, ale jeśli zaraz czegoś ze sobą nie zrobisz, to dostaniesz zajebistego zapalenia płuc - powiedziała, klękając przy nim i opiekuńczym dosć gestem odgarniając mu włosy z czoła i oczu też trochę. wyplątała się nawet ze swojego szarego szalika, bo jej się zrobiło teraz gorąco.
Powrót do góry Go down
ralph
hot stuff.
ralph


Liczba postów : 546
Skąd : paryż
Twarz : louis garrel
Wiek postaci: : 20
Registration date : 15/06/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 3 Wrz - 21:51

-pieprzyć - zaśmiał się, bo określenie 'zapalenie płuc' wyjątkowo go w tej chwili bawiło. zakaszlał też, odchrząknął i nie ruszał się z zimnego betonu, na którym leżał z nogami w wodzie. lodowatej!
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 3 Wrz - 21:54

- ja pierdolę, ralf, rusz dupę i zapieprzaj się przebrać, do kurwy jebanej! - powiedziała ostro, nawet ostrzej niż zamierzała i już całkiem poważnie oraz nie na żarty, bo nie zamierzała pozwolić ralfowi na śmierć z wyziębienia.
Powrót do góry Go down
ralph
hot stuff.
ralph


Liczba postów : 546
Skąd : paryż
Twarz : louis garrel
Wiek postaci: : 20
Registration date : 15/06/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 3 Wrz - 21:57

-ogarnij się, dziewczyno. dziewczyno ha ha ha - nie wiedział dlaczego tak go to rozbawiło. no dobra wiedział. było po prostu śmieszne. tak niewiele mu teraz było trzeba. podniósł się do pozycji siedzącej i zadrżał z zimna. chujowego zimna, że się tak wyrażę.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 3 Wrz - 22:04

- sam się ogarnij - szczerze mówiąc, powoli, aczkolwiek i tak, traciła już do niego cierpliwośc, której nie zostało jej zbyt wiele. wiedziała jednak, że nie może go tak zostawić, bo będzie miała go na sumieniu. podniosła się, by wyciągnąć do niego rękę. - no już, wstawaj. koniec imprezy.
Powrót do góry Go down
ralph
hot stuff.
ralph


Liczba postów : 546
Skąd : paryż
Twarz : louis garrel
Wiek postaci: : 20
Registration date : 15/06/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 3 Wrz - 22:33

-impreza dopiero się zaczyna - złapał ją za rękę i wstał opadając na mariette całym swoim przemarzniętym ciężarem. objął ją w pasie nie pozwalając żeby się przewróciła i pocałował długo i namiętnie, właściwie całowałby ją długo i namiętnie gdyby nie kichnął w trakcie, odskakując od niej - cholera.
Powrót do góry Go down
mariette
słoneczko.
mariette


Liczba postów : 893
Skąd : waszington
Związany/a z : !
Twarz : Vanessa Hessler
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 13/06/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 3 Wrz - 22:40

- ralf, głupku - zachichotała, teraz już nie tylko wkurwiona, ale i ubawiona tą sytuacją, raczej się od niego nie odsuwając, bo przecież by się jeszcze przewrócił. - idziemy do domu, spać - podkreśliła to, jakby co i pociągnęła go trochę, ale nie jej wina, że nie chciał się ruszyć/
Powrót do góry Go down
ralph
hot stuff.
ralph


Liczba postów : 546
Skąd : paryż
Twarz : louis garrel
Wiek postaci: : 20
Registration date : 15/06/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 3 Wrz - 22:42

grzecznie poszedł i był chory i w ogóle cyrk na kółkach.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeCzw 4 Wrz - 16:01

Sophie sie zwinęła gdzies tam idąccc.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSob 6 Wrz - 21:51

usiadła na ławce z latte w ręce właściwie to czuła sie średnio i nie wiedziała co ją gryzie.
Powrót do góry Go down
Paul
leeń.
Paul


Liczba postów : 747
Skąd : Paris
Związany/a z : nikim
Wiek postaci: : 23
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeNie 28 Wrz - 16:17

Przyszedł tu i usiadł gdzieś. Poszedł.
Powrót do góry Go down
Sophie
perfekt lower.
Sophie


Female
Liczba postów : 2109
Skąd : NY
Związany/a z : Seth'em
Twarz : Sara Paxton
Wiek postaci: : 18
Ostrzeżenia : 2
Registration date : 05/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeNie 5 Paź - 22:49

Sidziała sobie tutaj, bo jej mózg potrzebował napływu powietrza zwłaszcza, po tych katuszach.
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:04

susannah z mentolowym slimem w ustach, siedziała na ławeczce, nieodpodal wejścia do parku i czekała na jeff'a. w zasadzie byla cholernie podekscytowana, dziś spędziła fajne dzień, a miala nadzieję, ze będzie jeszcze fajniej.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:13

myślałam, że z metalowym slimem xd na pewno będzie jeszcze fajniej, bo jeffrey jest niemal tak samo fajny jak bob budowniczy albo dexter, serio. w każdym razie, gdy tylko udalo mu się odkleić od łożka, co łatwe nie było, bo na dworzu nie jest tak cieplo jak w domu, przylazł do tutaj i znalazl susannah, ktora zaszedł od tyłu i zakrył jej oczy. - zgadnij kto to!!!
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:21

- mikołaj!! - zachichotała, ale wcale nie jak jakas idiotka. ja zawsze się śmieję jak idiotka po pijaku, z byle czego. no cóż. susannah zawsze żałowała, że koleżanka w przedszkolu wyjawiła jej, iż święty mikołaj to tylko bajka. płakała potem pół nocy do misia stanleja, którego wciąż miała pod poduszką, hihi - cześć jeffrey - odwróciła się w końcu i uniosła lekko, by pocałować go w dolną wargę, bo wyżej nie sięgała.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:25

- cześć mala, nie marzniesz tu zbytnio? - spytal, gladząc wierzchem prawej dloni jej policzek, gładki jak pupa niemowlęcia, ale chyba ladniejszy trochę... i z pewnościa zaczerwieniony od zimna, ktore może nie bylo aż takie straszne, ale jednak odczuwalne, co nie.
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:32

susannah natomiast uśmiechnęła się do niego, ale rozbolała ją szyja od obracania się do tyłu, toteż pociągnęła go za rękę w swoją stronę.
- trochę - odpowiedziała w końcu i zdjęła nogę, z nogi, junoł. zanim zdążyła cokolwiek powiedzieć, kichnęła. ups? - nie jest aż tak bardzo zimno, albo mi się tak zdaje, bo nie wychodziłam praktycznie wcale, od kilku dni.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:34

- nadrabiasz zaleglości? - uśmiechnał sie jednokącikowo, mając nadzieję, ze susannah sie nie rozchoruje, bo o tej porze roku chorowalo o wiele za dużo osób. nie wiem nawet jaki tam miesiąć teraz jest ale okej. - spotkanie z koleżanką sie udalo? - oczywiście, ze zdążyl zauwazyc, ze ta wesołość jest wspomagana alkoholem i w ogólee.
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:44

potarła nosem o jeffowe ramię, ale wcale go tym samym nie osmarkała, bo ona to nie bodzio z mojej podstawówki i się nie osmarkała, kichając. w każdym razie, poprawiła torebkę, która niemal spadła z ławki, by spojrzeć teraz na profil jeff'a.
- mhm, udało się. musialam w końcu gdzieś wyjść, siedzenie w domu mnie dobijało - wyznała mu szczerze, machając stopą w rytm jakiejś wymyślonej przez siebie melodii.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:49

- no pewnie. jak caly czas sie siedzi w domu to można popaść w depresję. albo jakąś chorobę psychiczną.. - jeff ostatnio mial jakieś wyklady o chorobach psychicznych i stwierdził, ze może powinien zostać psychiatrą i zajmowac się ludźmi opętanymi przez numerologię. ale do tego wniosku doszedł chyba raczej po objerzeniu w niedzielę na kanal plus numeru 23. - a przecież nie chcemy, by coś takiego ci się stalo, nie? - usmiechnal się i objął ją ramieniem.
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:52

- tak myślę, że nie chcemy - uśmiechnęła się delikatnie, układając teraz policzek na ramieniu jeff'a, które ładnie pachniało perfumami, których niestety nie rozpoznawala. sama używała może daisy, bo daisy jest seksy, ale lubiła też pour famme. nie będzie się przecież psikać wszystkimi jednocześnie! - co dziś robiłeś? - zapytała, bo chyba nawet coraz bardziej zaczynało ja to interesować.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 20:57

śmiesznie jest jak się pachnie wszystkimi perfumami jednocześnie, jak się wychodzi z jakiegoś daglasa;d dziwnie się na nas patrzą jak z kamilą wąchamy wszystkie perfumy i zostawiamy na półeczkach te karteluszki no wiesz jakie co nie.
- dzisiaj? nic, byłem na uczelni, potem wrócilem do domu i zrobiłem sobie makaron z jakims sosem serowym.. bo znalazlem w kuchni tylko makaron i ser plesniowy. - pewnie to byl normalny, ale już zapleśniał xd jeff podrapal sie po nosie i oblizal usta, zastanawiajac sie, gdzie jego lipsmacker. pewnie poszedl na ploty z moim -.- - nic ciekawego jak zwykle, musze w weekend zrobić coś fajnego... - jasne, ciekawe co. ja nie mam zamiaru wymyslac mu atrakcji.
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 21:09

- hoho, to znaczy? - uniosła obie brwi w górę, klepiąc jeff'a po udzie. przygryzła nawet dolną wargę. było jej miło i przyjemnie, a przynajmniej przy jeff'ie dużo dużo cieplej. i to chyba nie chodzi o to, że był chodzącym kaloryferem, tylko o to, że tak na nią wpływał. rozgrzewająco, hrr.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 21:16

- to znaczy jeszcze nie wiem. ale to jeszcze troche czasu, jutro poszukam czegoś fajnego na internecie - bo jeff siedział na internecie bardzo bardzo okazyjnie, głównie wtedy, gdy musial napisac coś na uczelnie, sprawdzić cos, albo nie wiem, a tak to komputer stal pod łóżkiem. - chyba że ty masz jakieś pomysły : d
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 21:22

- zależy co według ciebie oznacza 'fajne'. to znaczy co chciałbyś porobić nie wiem fajnie umysłowo, fajnie fizycznie - fajnie fizycznie może być zawsze. no może niekoniecznie na zimnej ławce w parczku, zależy jak na to spojrzeć. zataczała kółka na udzie jeff'a wpatrując się w nie bez konkretnego celu.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 21:27

- fajnie fizycznie brzmi strasznie zachęcająco - stwierdził tak niby od niechcenia. nachylil się potem do susannah, by odgarnąc wlosy za jej uszko i cmoknąć ją przelotnie w któryś kacik ust, z pewnoscią ten, który był bliżej. - pojechałbym chetnie na narty.
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 21:32

uśmiechnęła się do ust jeff'a tak myślę, by stwierdzić, że mimo wszystko robi się późno i powinni wracać do domu.
- to znaczy pozwalam ci mnie odprowadzić - uśmiechnęła się delikatnie, uwydatniając przy tym moje kochane dołeczki - narty. huh, w zasadzie też chętnie bym pojechała, nie byłam jeszcze w tym roku. i chciałabym się nauczyć na snowboardzie - ja też, ostatnio to umiałam tylko ustać, po wielu, wielu upadkach.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 21:35

- wiec cię odprowadzę, sus, bardzo chętnie. możemy pojechać na narty razem. nawet w ten weekend. w piatek. albo sobotę, jak bedzie ci wygodniej.. byłoby fajnie! nie umiem na snowboardzie - on pewnie nawet na nartach nie umial...xd to mniej więcej taka ciota jak ja. okej, może jednak nie.. wstau.
Powrót do góry Go down
susannah
1 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
susannah


Liczba postów : 551
Skąd : Dublin
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/07/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 21:39

wstała również, napisałam, ze wstał no cóż. zmarszczyła lekko nosek i spleciwszy dłonie na karku jeff'a pocałowała go dłużej niż zwykle, tak jakoś wyszło.
- jak dla mnie możemy jechac nawet zaraz. okej, może nie, powinnam się przygotować i tak dalej. biorę cynamona, żeby było jasne, nigdy go nie zostawiam samego. ale piątek jest jak najbardziej odpowiedni - w la vilette nejta potrącił rower <3 :d. tak mi się jakoś przypomniało.
Powrót do góry Go down
jeff
rodzynek.
jeff


Liczba postów : 257
Skąd : antarktyda -.-
Twarz : penn badgley
Wiek postaci: : 19
Registration date : 21/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 22 Paź - 21:42

xdd biedny neeeejt! pokiwal glowa ze zrozumieniem, on rownież nie zostawiałby kota samego, gdyby takiego posiadał. btw jak namówimy tatę to kupujemy drugiego kota <3 takiego futerkowego bardzo i do spania <3
- wiec jedziemy w piątek! to znaczy najpierw trzeba ustalić wszystko i załatwić, ale na pewno nie bedzie problemów - no pewnie, spróbowaliby w biurze podroży robić mu problemy, zadzwoniłby pewnie do taty, a on by ich wykupił.
aha i chyba poszli i zacznij;d
Powrót do góry Go down
abigail
beczka.
abigail


Liczba postów : 486
Skąd : lądą
Twarz : .holland
Wiek postaci: : 18
Registration date : 20/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimePią 24 Paź - 20:18

spacerowała powoli, nie zastanawiając się nad tym gdzie i po co idzie. wyszła z domu i po prostu szła przed siebie, skręcała w lewo, prawo, znowu lewo, lewo, prawo prosto w tył, po skosie aż doszła tutaj, czując że zmarzł jej nos.
Powrót do góry Go down
jeremiah
kłazimodo.
jeremiah


Liczba postów : 168
Skąd : Paryż
Związany/a z : Z nikim.
Twarz : Lucien Thomkins
Wiek postaci: : 23
Registration date : 12/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimePią 24 Paź - 20:21

a jeremiah właśnie wracał od ojca, który go wkurwił, w związku z czym wypalił chyba milion papierosów. jak to rodzice potrafią wkurwić człowieka....usiadł na jakiejś ławce i wyciągnął nogi przed siebie, zastanawiając nad sensem bycia tutaj. co nie oznacza, ze chciał się zabić, może powinien wyjechac i zacząć wszystko od początku?
Powrót do góry Go down
abigail
beczka.
abigail


Liczba postów : 486
Skąd : lądą
Twarz : .holland
Wiek postaci: : 18
Registration date : 20/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimePią 24 Paź - 20:26

abi robiła właśnie to co na awatarze, to jest powiedzmy szła po wyimaginowanej linie, udając że balansuje nad przepaścią. właściwie pomyślała, że mogłaby balansować i w efekcie spaść, bo w zasadzie dzisiaj była bardzo emo.
Powrót do góry Go down
jeremiah
kłazimodo.
jeremiah


Liczba postów : 168
Skąd : Paryż
Związany/a z : Z nikim.
Twarz : Lucien Thomkins
Wiek postaci: : 23
Registration date : 12/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimePią 24 Paź - 20:29

- uważaj, bo spadniesz - rzucił, chyba trochę zbyt ostro, tak myślę, ale był dziś w cholernie nieciekawym humorze i postanowił się na kimś wyżyć. co nie znaczy, że chciał uderzyć abigail bo w zyciu by tego nie zrobił.
Powrót do góry Go down
abigail
beczka.
abigail


Liczba postów : 486
Skąd : lądą
Twarz : .holland
Wiek postaci: : 18
Registration date : 20/09/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimePią 24 Paź - 20:33

zatrzymała się i obejrzała przez ramię, bo akurat stamtąd dochodził jego głos, który poznałaby wszędzie. lekko zadrżała, bo brzmiał tak jakby miał ochotę ją owym głosem zabić albo potępić na wieki.
-najwyżej - odpowiedziała równie niemiło i ruszyła dalej na swój spacer po linie. obejrzałabym swoją drogą.
tej, mogę przyprowadzić thomasa jak chce się na kimś wyżyć. xd
Powrót do góry Go down
Faith
maluszek
Faith


Female
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : brigitta munkácsi
Wiek postaci: : hot 19
Registration date : 20/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 18:50

Faith spacerowała sobie tutaj właściwie bez celu, z dłońmi schowanymi głęboko w kieszeniach swojego płaszcza i papierosem w ustach, koniec posta.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 18:55

a ryan wracał z uczelni, na którą dziś o dziwo dotarł. nie wiem co on tam studiuje, to chyba będzie ekonomia, ale miał pod pachą książkę romeo i julie, bo ktoś mu przez przypadek wcisnął. wyjął paczkę malborasków z kieszeni dżinsów, ale dopiero wtedy, kiedy przemacał wszystkie inne kieszeni, zorientował się, że nie wziął zippo ;<. zauważył faith i stanął przed nią, drapiąc się uprzednio za uchem.
- hm, masz ogien? - zapytał. i to wcale nie był podryw na fajke, po prostu chciało mu się palić, biedactwo.
Powrót do góry Go down
Faith
maluszek
Faith


Female
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : brigitta munkácsi
Wiek postaci: : hot 19
Registration date : 20/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:01

- jasne. - uśmiechnęła się przyjaźnie wyciągając z torebki zippo i podając ryanowi, chociaż jeszcze nie wiedziała jak on ma na imię, huh. zaciągnęła się swoim papierosem, poczym wrzuciła go do tej wody na przykład, bo pewnie tak jak modze wywalała połowę fajki, dobra nieważne <3
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:03

wziął więc zapalniczkę i podpaliwszy swojego papierosa, oddał właścicielce. przyjrzał jej się przez chwilę, stwierdzając, że jest bardzo, bardzo ładna, toteż włączył się jego samiecki instynkt. zmierzwił jasne włosy i zmienił kierunek drogi na ten, w którym zmierzała faith. huh.
- jak ci na imię? - zapytał, spoglądając na nią kątem oka. miała ładny, lekko zadarty nosek. zastanawiał się jak gładka jest jej skóra, ale póki co dał sobie spokój ze sprawdzaniem ;<.
Powrót do góry Go down
Faith
maluszek
Faith


Female
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : brigitta munkácsi
Wiek postaci: : hot 19
Registration date : 20/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:26

niech ją zgwałci od razu sprawdzając jak wilgotną ma pochwę
- Faith, a ty? - oblizała spierzchnięte usta zlizując z nich niewielką ilość swojej czerwonej pomadki, oczywiście niechcąco, rajt?
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:36

niechcąco zlizała, czy niechcąco go strasznie kusiła? :/ no nieważne. rajan odebrał to cholernie perwersyjnie, tak myślę. aż się cały spocił!!! okej wcale się nie spocił. podrapał tylko po plecach, śmiesznie przy tym wyginając.
- ryan - odpowiedział w koncu, kiwając głową. wpatrywał się najprawdopodobniej w jej pełne wargi, aczkolwiek nie sromowe, po których jeszcze chwilę temu błądziła językiem.
Powrót do góry Go down
Faith
maluszek
Faith


Female
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : brigitta munkácsi
Wiek postaci: : hot 19
Registration date : 20/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:42

ale chichram nie wiem czego:0
odgarnęła włosy z twarzy i zapięła je w niedbałym koku, bo prawdę mówiąc denerwowały ją już kompletnie. - chyba nie znam żadnego Ryana. - uśmiechnęła się jednokącikowo. niespecjalnie wiedziała o czym ma z nim gadać, toteż z tego zakłopotania przygryzła dolną wargę wystawiając przy tym swoje dwa, wcale nie królicze, a ładne, białe & proste, ząbki!
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:45

ryan niespecjalnie zwracal uwagę na zęby fait, bo co on się będzie zębami przejmował, skoro mógł na przykład popatrzeć jej trochę na piersi. były małe ;< aczkolwiek zapewne zupełnie urokliwie. oczywiście oddałby wiele, by to sprawdzić, ale póki co nie chciał nic na ten temat mówić.
- ja też. to znaczy ja to ja i innego nie znam, tak myślę - pokiwał, prawie inteligentnie głową i podrapał się po szorstkawym policzku.
Powrót do góry Go down
Faith
maluszek
Faith


Female
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : brigitta munkácsi
Wiek postaci: : hot 19
Registration date : 20/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:50

- idziesz w tę stronę? - zapytała wyjątkowo mało inteligentnie. tak naprawdę chodziło jej o to, czy idzie z nią bo... idzie, czy rzeczywiście idzie gdzieś tam, no ale, nie miała zamiaru teraz tego prostować, czy coś, bo stwierdziła, że to bez sensu.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:54

- taaaaaaaaaaaak, idę zapomniałem....jednej ksiązki - od kiedy to on był pilnym uczniem i od kiedy to z takiego powodu wracałby na uczelnię? tego nie wie nikt! podrapał się po szyi, pachnącej chyba jakimś gaultierem albo burberry london, bo ostatnio strasznie mi się te zapachy podobają - no i idę. a tyy, dokąd się wybierasz? - zaciekawił się, przechylając głowę nieco w lewo. jak tak dalej pójdzie dostanie jakiegoś skrętu szyi, a to wszystko przez staranie o jakąś dziewczynę. okej, to wcale nie jakaś dziewczyna, tylko strasznie ladna dziewczyna i miał ochotę ją przelecieć. i chciało mu się zielonego. i zielone w zasadzie już nie wystarczało. i chętnie by się napił. i chętnie poszedłby spać. biedactwo ;<
Powrót do góry Go down
Faith
maluszek
Faith


Female
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : brigitta munkácsi
Wiek postaci: : hot 19
Registration date : 20/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:57

- nigdzie, trochę nie mam co zrobić z czasem, więc spaceruję sobie po Paryżu. - stwierdziła patrząc pod nogi i skupiając się na tym, aby nie wyrżnąć się na oczach tak przystojnego faceta jak Ryan, bo to zdarzyło się jej już nie raz, huh.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:03

- więęc, może dasz się zaprosić na....ciasto? - dawno w ten sposób nie podrywal dziewczyn, ale faith nie wyglądała mu na łatwą, więc nie sądził, że pójdzie łatwo. stanął przed nią, uśmiechając się przyjaźnie. chyba nawet trochę zbladł, bo chciało mu się trawki, potrzebował jej wręcz, no wiecie, rozumiecie.
Powrót do góry Go down
Faith
maluszek
Faith


Female
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : brigitta munkácsi
Wiek postaci: : hot 19
Registration date : 20/10/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:09

- ciasto? - zaśmiała się, przykrywając przy tym dłonią usta. - przepraszam. - stwierdziła uspokoiwszy się już, poczym pokiwała głową, mówiąc jeszcze coś w stylu 'oczywiście' i takie tam.
Powrót do góry Go down
ryan.
krakersik.
ryan.


Liczba postów : 317
Skąd : amsterdam
Twarz : jeremy dufour!
Wiek postaci: : 19
Registration date : 28/08/2008

la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:16

to poszli na ciasto a ja zacznęęę : D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





la vilette - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: la vilette   la vilette - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
la vilette
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» la vilette.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Na Zewnątrz.-
Skocz do: