Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 apartomierz dejwida.

Go down 
+4
martin
mariette
madeleine
david
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimePią 5 Wrz - 23:38

zdjął z niej bluzkę i od razu odzież dolną, znaczy się spodnie, spódnice czy co tam innego. szybko sobie nawet z tym poradził. lekko się o nią oparł nie przygniatając jej oczywiście, bo jeszcze by umarła w trakcie seksu i byłoby śmiesznie.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimePią 5 Wrz - 23:41

ona tez również szybko sobie poradziła ze zdjęciem jego koszuli, czy czegoś tam innego, ale ze spodniami miała już problem, a dokładniej z odpięciem paska. ale, jakoś w końcu jej się to udało. teraz właśnie zaznaczała małymi pocałunkami jego szyję, przy okazji zostawiając mu malinkę.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimePią 5 Wrz - 23:45

zszedł trochę niżej żeby zdjął z niej majtki i stanik. z tym drugim trochę a nawet trochę więcej niż trochę czasu się siłował. zawsze prawie miał z tym problemy. te staniki są przecież takie ciężkie w odpięciu zwłaszcza jak się leży. zdjął z siebie elo bokserki ze snoopiem i przystąpił do kulminacyjnego momentu, czyli, że delikatnie wszedł w nią, no całując cały czas.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimePią 5 Wrz - 23:47

jęknęła cicho, wbijając mu paznokcie w ramiona, ale nie do krwi, bo przecież, chyba nie chciała, żeby cokolwiek mu się stało złego. hm, dbała o niego xd. tak można powiedzieć. oddawała pocałunki, i teraz jeszcze ze zdwojoną siłą, czyli jeszcze bardziej namiętniej.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimePią 5 Wrz - 23:52

on też jęknął, ale z powodu tego paznokcia. nie pojmował tego po co dziewczynom, te długie paznokcie, to więcej szkody niż pożytku przecież. no więc, skończył swoją pracę, jeśli to oczywiście można nazwać pracą. pocałował ją w czoło i osunął się obok niej bo się trochę zmęczył. włożył przecież w to dużo siły i nie tylko.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimePią 5 Wrz - 23:54

oddychała na szczęście miarowo, jakimś cudem, nie sapała jak jakaś lokomotywa stara, w końcu była młoda i miała siłę. przez chwilę nie wiedziała do ma powiedzieć, toteż patrzyła się w sufit, potem zaś oparła się na łokciu leząc na boku i mu się przyglądała.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimePią 5 Wrz - 23:59

objął ja prawą ręką za kark. jak na obrazku prawie. sam też nie wiedział co ma powiedzieć, a ponoć ludzie z dużym poczuciem humoru dużo gadają, ale chyba nie w takich sytuacjach. jeszcze raz pocałował ją w usta i nawet chciał jej powiedzieć, że trochę chce mu sie spać.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 6 Wrz - 0:01

- hmm, myślisz, że twoi dziadkowie obrażą się, jeżeli dzisiaj zostanę z tobą tutaj na noc ? zapytała kładąc swoją rękę na jego torsie i rysując mu jakieś niestworzone wzorki palcem.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 6 Wrz - 0:05

-na pewno nie-powiedział jej do ucha.-możemy spać tutaj jeżeli nie jest ci za ciasno-kanapa nie należała do najszerszych jednakże pewne rzeczy można tu było wykonywać przecież.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 6 Wrz - 0:07

- myślę, że jak się w siebie wtulimy, to się na pewno zmieścimy. powiedziała z uśmiechem i położyła głowę na jego torsie. - hm, tylko potrzebny nam będzie jakiś koc czy coś. no chyba, że, będziemy dawać sobie ciepło nawzajem. uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 6 Wrz - 0:10

on do grzejników nie należał, więc podniósł się po jakiś koc i okrył ich oboje-ewentualnie mogę się na tobie położyć, będzie mi bardziej wygodnie-uśmiechnął się jak to on. dejwidowy uśmiech. -jesteś śpiąca?
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 6 Wrz - 0:11

- to jest baardzo bardzo kusząca propozycja wiesz ? wyszeptała mu to do ucha. - hmm, trooszkę. a ty ? zapytała go i potem zmierzwiła lekko jego włosy.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 6 Wrz - 0:15

-troszeczkę. a nawet bardziej niż troszeczkę-przejechał palcami po jej lewym policzku-do jutra, desire-poszedł spać. naprawdę. zmęczony był. a ja muszę lecieć.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 6 Wrz - 0:16

i ona zasnęła, przytulając się do niego.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:01

ołraj, więc, jak prosił, tak przyszła i to nawet dość szybko i sprawnie, jakimś cudem nawet dobierając ciuchy nawet do koloru. stanęła teraz przed drzwiami, poprawiła ostatni raz makijaż i włosy, i zadzwoniła do drzwi, i czekała aż jej dejw otworzy.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:04

gdy usłyszał dzwonek do drzwi pośpiesznie zarzucił na siebie koszulę gdyż brał przed chwilą prysznic. przejechał ręką po włosach i otworzył drzwi. gdy ujrzał di uśmiechnął się szeroko obejmując ją i całując w usta-witaj-zaprosił ją do środka.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:06

weszła do środka z ogromnym uśmiechem na twarzy i od razu zdjęła swój płaszcz i buty, bo miała obcasy, a przecież nie będzie mu robić dziur w podłodze. torebkę zostawiła gdzieś na podłodze i weszła do salonu. - dawno się nie widzieliśmy. uśmiechnęła się. - tęskniłeeeś ? przechyliła śmiesznie głowę, kładąc ręce na biodrach.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:11

również przechylił głowę próbując ją naśladować-tęskniłem-zmrużył oczy całując ją w czoło-poczekaj-poszedł do pokoju po różową torebkę z prezentem-dla ciebie-wręczył jej z uśmiechem. miał nadzieję, że przewodnik po japonii, wykałaczki do jedzenia suszi i mały japończyk w szklanej kuli jej się spodobają.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:13

- no to mam teraz komplecik do moich różowych rękawiczek. roześmiała się, bo przecież wczoraj dostała od kogoś różowe rękawiczki co było słodkim gestem dla niej. - ejj, to jest faajnee. spojrzała na torebkę i zajrzała nawet do jej środka, żeby nie było. - pałeeeczki i japończyk. dzięęki. uśmiechnęła się do niego i pocałowała w policzek.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:16

-czy ja mówiłem, że przywiozę ci japończyka?-uśmiechnął się uroczo.poszedł nawet do kuchni przynosząc im zimnego drinka. znowu chciał kogoś rozpić-jak minął ci tydzień spędzony beze mnie?-pokierował ją lekko na kanapę, żeby sobie usiadła, no.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:18

usiadła więc sobie obok niego, torebkę stawiając gdzieś niedaleko, ale nie na kanapie, bo będzie jej przeszkadzała. - mówiłeś. ale nie wiedziałam czy rzeczywiście to zrobisz. wiesz, zazwyczaj faceci nie dbają o takie szczegóły. no chyba, że im na czymś zależy. powiedziała i wyjęła z kieszeni zapalniczkę i paczkę papierosów. - a poznałam parę osób. głównie czyli na zabawie i spotkaniach ze znajomymi. uśmiechnęła się do niego.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:24

boże. a mu się przypomniały codzienne obiadki ze swoją mamą i siostrą. zachciało mu się płakać. dejwid przecież uwielbiał imprezy. a imprezowanie przy starych sąsiadkach i przy zrzędzącej matce nie jest fajne.-no widzisz-uśmiechnął się kącikiem ust opierając swoją głowę o ramienie di.-wiesz, dużo myślałem jak byłem w ny.-zciszył trochę głos-chyba się w tobie zakochałem-powiedział jej cicho do ucha.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:28

spojrzała się na niego i przełknęła ślinę. przecież, przecież to nie tak miało być. westchnęła i w tym momencie pomyślała sobie o tym, że się boi ? właśnie. bała się. bała się miłości, związków i tego,że może kiedyś zranić dejwa. przecież był jeszcze paolo, który chyba zabiegał o nią ostatnio coraz bardziej. - dejw... ja nie wiem, co mam ci teraz powiedzieć. zaskoczyłeś mnie tym. powiedziała i westchnęła.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:31

lekko się od niej oderwał-możesz nic nie mówić. po prostu chciałem ci to powiedzieć, rozumiesz?-oparł głowę na kanapie rozkładając ręce.-jeżeli cię tym uraziłem to możesz iść, nie pogniewam się-zamknął oczy.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:33

- nie, nie zamierzam nigdzie wychodzić. po prostu mnie zaskoczyłeś i tyle. przytuliła się do niego. - rozumiem, rozumiem. dejw... zawiesiła głos i zamknęła oczy, tuląc się do niego mocno.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:36

-hm, teraz to ja nie wiem co powiedzieć-poczuł lekki ból głowy. westchnął ciężko. już nawet nic mu się nie chciało.-nie przywitałaś się z moimi rybkami-odparł chłodno.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:40

wstała więc i pociągnęła go za sobą, żeby potem iść z nim do akwarium. trzymała go ciągle za rękę, chciała jakoś mu to zrekompensować, ale ona na razie nie mogła powiedzieć mu, że go kocha, bo jeszcze nie wiedziała co czuje do niej paolo. obiecała sobie, że kiedy już się dowie, to wtedy zdecyduje co ma zrobić. nachyliła się nad rybkami i z uśmiechem, pomachała do nich a nawet przejechała palcem lekko po szybce. i powiedziała nawet ładnie "czeeesc, pamiętacie mnie ?" , xd
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:42

-pewnie, że cię pamiętają-odpowiedział za nie-mają pamięć do twarzy-wzruszył lekko ramionami. podszedł do wieży w salonie-słuchasz może bitelsów?-zaczął przebierać w swojej ogromnej kolekcji płyt.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:44

spojrzała na niego, i jej się zrobiło w pewnym momencie smutno i to przez niego i jego wygląd. a poza tym, czuła, że on chyba na prawdę ją kocha. chciało jej się teraz płakać, bo nie chciała, żeby ktoś przez nią cierpiał. - mhm, słucham. a co tam masz ? uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:50

przemykał palcem po liście piosenek. hm. she loves you odrzucił-chociaż nie. nie chce mi się słuchać bitelsów. są nie na mój nastrój-odwrócił sie do niej lekko uśmiechając-dolać ci drinka?-powoli poszedł do kuchni nie czekając na jej odpowiedź nalał sobie i jej. i nawet z barku wyjął wódkę-więc, za co pijemy?-usiadł na kanapie.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:53

usiadła obok niego i położyła głowę na jego ramieniu. czuła,że musi mu powiedzieć, że poznała kogoś w tym tygodniu, ale jeszcze co do niego nie była pewna, ale tego nie zrobiła. pomyślała, że mocniej zraniłaby uczucie dejwa do niej. - za coo ? hm, nie wiem. może za to, żeby nasza przyszłość się jakoś ułożyła ? zaproponowała i wzięła szklankę do ręki.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 20:58

-dobry pomysł-zanurzył usta w alkoholu wypijając całą szklankę na raz-za przyszłość-pokręcił głową chociaż w duchu wiedział, że i tak nic z tego nie będzie. przez chwilę nawet sam się zdziwił swojego zachowania. przecież przyzwyczajony był do tego, że zaciągał kobiety do łóżka i następnego dnia w ogóle się do nich nie odzywał. ale nie przypuszczał, że z di będzie inaczej.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 21:02

spojrzała się na niego i pogłaskała po policzku a potem pocałowała delikatnie w usta. nie upiła nawet swojej wódki, a z resztą. kiedy już patrzyła w jego oczy, widziała chyba w nich rezygnację i smutek ? upiła trochę teraz tej wódki. teraz będzie musiała dokonać poważnego wyboru, tak ? między kimś, kogo zna dłużej i kogo zna krócej. ale ten pierwszy ją kochał. i teraz czuła, że znowu potrzebne będą jej wizyty u psychologa.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 21:08

przytulił ją lekko do siebie. widocznie tego potrzebował. potrzebował miłości. jego rybki mu jej nie zapewniały.-wiesz, chyba się źle czuję-rozłożył się na kanapie pijąc drinka. jezu, trochę to przypominało śmierć urzędnika.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 21:11

położyła głowę na jego torsie, a jedną rękę na jego brzuchu. tak fajnie było z nim teraz leżeć. milczała bo chciała a poza tym, nie wiedziała co ma powiedzieć teraz do niego. - dejw, to przeze mnie ? zapytała wprost, nadal tuląc się do niego.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 21:14

pociągnął nosem-chyba tak-powiedział cicho.-a może i nie, nie wiem-oparł głowę o podgłówek-w ogóle to wszystko jest głupie-położył ręke na swoim czole. praktycznie zawsze jak cierpiał bądź gorzej się czuł psychicznie zaczynał chorować.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 21:17

- dejw, ja nie chciałam cię zranić, ale chyba zraniłam. przepraszam, nie chciałam. teraz usiadła i położyła rękę na jego czole, chciała zobaczyć czy nie ma gorączki. no chyba miał. - boże dejw, masz przeze mnie gorączkę. powiedziała ze smutną miną. - masz jakieś leki ? zapytała i pocałowała go w usta.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 21:21

-leków nie mam-uśmiechnął się lekko-to tylko chwilowe zdenerwowanie-upił łyk drinka, który stał obok na szafce-di, nie zraniłaś mnie, okej? nie chrzań. po prostu to ja powiedziałem za dużo-odwrócił się na bok.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Wrz - 21:25

wzięła więc teraz rękę z jego czoła i wzruszyła swoimi chudymi ramionkami. teraz już wiedziała, że teraz wychodząc zrani dejwa. ale musiała wyjść, nie mogła już teraz z nim rozmawiać, inaczej zaraz się rozpłacze. albo rzuci mu się w ramiona. i zacznie go całować, a potem już nigdy nie spotka paola. wstała więc, płacząc, i wyszła bez słowa, zabierając ze sobą torbę.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 21:51

więc, hm, przyszła, stukając swoimi obcasami i jakimś cudem dotarła przed jego drzwi. nie paliła już, ale żuła gumę miętową, pewnie orbit. poprawiła ostatni raz jeszcze makijaż, i włosy, bo chciała pewnie jakoś wyglądać, ładnie i estetycznie. oparła się teraz o ścianę i zadzwoniła do drzwi i czekała, aż je ktokolwiek otworzy. nawet mogła by to być jego mama, nawet jej to by nie przeszkadzało.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 21:56

a on się właśnie szamotał w kuchni, to znaczy jakoś tam doprawiał to suszi. i nawet był w fartuszku. gdy usłyszał dzwonek do drzwi szybko zdjął swoje przebranie rzuciwszy je gdzieś w kąt. popryskał się swoimi nowymi perfumami kupionymi wczoraj akurat w galerii. z salonu szybko pobiegł do drzwi, przez sekundę sobie pomyślał, że może di już odeszła bo tak długo się gramolił. hih, otworzył drzwi. i ona nawet tam jeszcze stała.popatrzył się na nią uśmiechając się pod nosem po czym szybko zaprosił ją do środka bo było strasznie zimno.-cześć di-pocałował ją w policzek.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 21:58

- cześć dejw. uśmiechnęła się i zdjęła swój płaszcz, uprzednio zostawiając gdzieś na podłodze swoją torebkę, czy coś do niej podobnego.właściwie to przyszła tutaj na spotkanie z przyjacielem i teraz głównie powtarzała sobie w tej swojej poplątanej główce, żeby nie popełnić żadnego błędu czy czegoś innego. przy okazji zdjęła też swoje szpilki. - ale ładnie pachnie. to ty umiesz gotować ? zapytała z uśmiechem i poszła zapewne do salonu.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 22:04

okej, jego testosteron znowu buchał i przez to jak zwykle dejw był trochę rozkojarzony.-powiedzmy, że gotuję z książką!-pocałował ją w szyję przekręcając lekko di w stronę szafki przedpokojowej.-wiesz, zastanawiałem się co by jutro robić w święta, bo wcześniej o tym nie myslałem. szczerze mówiąc zapomniałem, że zbliżają się święta. na pewno jutro jesteś zajęta, ale może wpadłabyś do mnie pojutrze?-przejechał swoją dłonią po jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 22:09

cholera cholera cholera, nie to nie tak. właściwie to ona nie chciała teraz żeby jej dotykał w ten sposób, bo przecież wiadomo było, że ona na niego leci, i że każdy dotyk w ten sposób ją jeszcze bardziej dekoncentruje i takie tam, więc pod wpływem jego dotyku aż się trochę wzdrygnęła i przeszedł ją dreszcz a nie powinien, hm. odsunęła się nieznacznie, udając, że chciała się oprzeć o blat. oparła się teraz tyłkiem o blat i nic nie mówiła, nerwowo oblizują wargi. - ja miałam wspaniałego mistrza kuchni, wiesz to on mnie nauczył gotować. uśmiechnęła się do niego. - nie wiem, nie będzie mnie wtedy chyba w paryżu, wyjeżdżam. powiedziała patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 22:14

-hm nie mówiłaś wcześniej-uniósł brew patrząc się na nią, no tak jak dejwid się patrzy, czyli wiadomo jak. -gdzie jedziesz?-zmarszczył czoło. nie przewidywał tego, że di może wyjechać. i to krzyżowało jego plany. mistrza kuchni przepuścił jednym uchem, nawet się nie przejął tym, że jego suszi właśnie stygnie. zresztą sytuacja znowu się powtarza. i znowu może nie zjedzą suszi!
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 22:18

- najpierw do ojca, potem do matki, a potem znowu wrócę do paryża. jutro będę jeszcze w paryżu, pojutrze wyjeżdżam. mam już nawet bilety. wiesz. powiedziała z uśmiechem. jak to ona potrafi. hm. - to gdzie masz to sushi ? zapytała rozglądając się po kuchni w poszukiwaniu jedzenia jakiekolwiek. wiadomo, nie była głodna, ale co tam. mogła spróbować.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 22:26

hm, powiesił jej płaszcz, który trzymał w ręku-a jutro?-poszedł za nią do kuchni-z kim jutro spędzasz wigilię?-wskoczył na blat obok swojego suszi, które już pachniało na cały dom. zaczął bawić się bazylią, która stała obok i tak dla smaku dekorował suszi.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 22:28

- ze znajomymi. powiedziała wymijająco ale i tak kiedyś pewnie się dowie, że przecież wcale tak nie jest. - a ty pewnie sam, hm ? i co ty będziesz biedny robił sam ? zapytała z troską w głosie, w końcu to jej przyjaciel i jakoś próbowała się oswajać powoli z tym, że on ją kocha. wzięła teraz kawałek tego suszi i zjadła ze smakiem, a potem nawet wzięła drugie i też zjadła.
Powrót do góry Go down
david
kocurek
david


Liczba postów : 816
Skąd : z kosmosu
Związany/a z : wężem ogrodowym
Twarz : hayden christensen
Registration date : 16/06/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 22:33

-to ciekawie zapowiada ci się jutrzejszy dzień. nie ma to jak święto ze znajomymi.-pokiwał głową zeskakując z blatu kuchennego. -pierwszy raz spędzam ten czas sam. zawsze wyjeżdżałem do stanów. do rodziny.-zamyślił się-ale pewnie jakoś przetrwam-uśmiechnął się wyciągając wykałaczki z szuflady naprzeciwko niego-wiesz, myślałem czy by z kwiatka nie zrobić choinki.
Powrót do góry Go down
desire
these shoes suck
desire


Female
Liczba postów : 2193
Skąd : paris baby !
Związany/a z : paolo, si.
Twarz : sveva alviti
Wiek postaci: : 18
Registration date : 10/08/2008

apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitimeWto 23 Wrz - 22:36

próbowała się uśmiechnąć i się nawet uśmiechnęła. - dejw, pewnie będzie ci trudno tak spędzać święta z dala od bliskich ci osób, nie ? no no wiesz, pewnie będziesz za nimi tęęsknił. ja zawsze tęsknię. powiedziała melancholijnym dość tonem, jak na nią. a pewnie będzie mu jej brakowało. skoro ją kocha. popatrzyła na niego i przechyliła głowę. - no nie wiem. nie da rady. kwiatki są stanowczo za małe. powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





apartomierz dejwida. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: apartomierz dejwida.   apartomierz dejwida. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
apartomierz dejwida.
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» dejwida

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Nasze progi nieskromne. :: Apartamenty. :: La Défense.-
Skocz do: