Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 mieszkanie dżonego

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeSro 25 Cze - 23:52

na samej górze. z ogródkiem!

___

więc przyprowadził ołreli, trzesącą się z zimna. otworzył mieszkanie i wpuścił ją do środka, mówiąc, że ma usiąść na kanapie. na kocu, dodał, bo pomoczy mu jedyne miejsce do spania. zapytał czy się napije, ale uprzedził, że nie ma herbatek malinowych czy tych innych smakowych cudów, pijanych przez dziewczęta z towarzystwa.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeSro 25 Cze - 23:55

pokręciła głową, nadal stojąc w przedpokoju, oparta o ścianę, albo lustro. nie patrzyła o co konkretnie.
-bez przesady. oddaj mi torebkę i spadam - mruknęła wyciskając zimną wodę z włosów na jego drewnianą podłogę. objęła się ramionami i starała nie szczękać zębami, żeby nie ujawnić jak cholernie jest jej zimno.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeSro 25 Cze - 23:57

- to może chociaż aspiryny, żebyś nie miała pieprzonej rozedmy płuc i nie rozpowiadala, że zatrułem ciebie wąglikiem? - wkurzył się, bo wiedział, że unosi się honorem czy czymś równie, w jego pojęciu, idiotycznym. zaczął szukać torebki, cook.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:00

-mam uczulenie na aspirynę - powiedziała idąc za nim. jej bose stopy wydawały taki przyjemny dźwięk na parkiecie. plask, plask? - i co niby masz na myśli, mówiąc o rozpowiadaniu, hym?
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:05

- bo przecież wygodniej jest zwalić na kogoś winę za swoją nieodpowiedzialność i dumę, nie? - odwrócił się, idąc spojrzał na nią i wcale nie poskutkowało to guzem na czole i zbiciem zabytkowej wazy z dynastii ming. wszedł do kuchni i bingo, torebka leżała na blacie.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:11

-nie wiem - odpowiedziała zgodnie z tym co sobie pomyślała i wyciągnęła rękę po swoją własność - a zresztą - westchnęła i przeszła przez kuchnię, zabierając ją sama - dobranoc. już więcej nie będziesz musiał mnie oglądać. d ż a k - powiedziała wyjątkowo cicho i bynajmniej nie chłodno, ani niemiło i odwróciwszy się ruszyła do przed pokoju, po drodze zsuwając z ramion jego kurtkę.
kucnęła, siłując się z klamerkami swoich butów.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:13

- nie mów do mnie dżak, tak na przyszłość. - podniósł swoją kurtkę i powiesił ją na haczyku. dmuchnął jej w kark, na złość!
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:17

-nie dmuchaj mi w kark, tak na przyszłość - odpowiedziała, wstając i podpierając się przy okazji o ramię dżonego, bo zakręciło jej się w główce - huh - zamrugała kilkakrotnie i pospiesznie puściła jego rękę, obciągając sukienkę na uda.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:20

opierał się o ścianę, uśmiechając sie kpiąco.
- nie żebym się martwił, ale daleko to ty nie zajdziesz. - powiedział, patrząc jak się chwieje.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:23

-zachowaj komentarze dla siebie - prychnęła i przerzuciła sobie pasek torebki przez ramię, kontemplując zamki w jego drzwiach.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:26

- górny w lewo, dolny w prawo. - powiedział, obserwując ją bacznie. - hej, oreli, mogę cie przenocować czy coś. i spać na podłodze, z rączkami na kołderce. chyba, że dla ciebie byłoby bezpieczniej gdybym miał je pod, nie denerwuj się kotku.
specjalnie dodał 'kotku', sam nie znosił takich określeń, ale domyślał się, że to ją sprowokuje.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:30

wciągnęła powietrze najprawdopodobniej, żeby sprzedać mu jakiś długi wywód na temat tego, że nie ma prawa zwracać się do niej w ten sposób, bo na brzmienie tegoż zdrobnienia, włoski na rękach stają jej dęba, ale zamiast tego wypuściła je tylko, opierając się plecami o drzwi. o, leje u mnie.
-yhm, chyba.. chyba to nie taki zły pomysł - podniosła na niego wzrok, uśmiechając się kącikiem ust - bez przesady z rączkami. aż taką cnotką nie jestem.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:31

- cnotki zazwyczaj noszą bieliznę. - zauważył. - nie przegryź mi tylko aorty przez noc. - polazł gdzieś, szukająć poduszki! i zabrał się za rozkładanie kanapy, milcząc.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:34

w tym czasie aurelie ruszyła na poszukiwania kuchni i kakao. znalazła, toteż chwilę później siedziała na blacie kuchennym popijając ciepłe kakao z dużego kubka z maj litl poni. też od marti? machała nogami, na których ostała się tylko jedna szpilka. druga leżała pod stołem.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:49

po drodze wstąpił do łazienki i pojawił się w kuchni, w bokserek i białej bokserce do spania, hihi. i palił camela i życzył jej dobrej nocy? seksuniebedzie==
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:53

odpowiedziała mu to samo, kończąc pić kakao. następnie zsunęła się z blatu, wstawiając kubek do zmywarki i zamknęła się w łazience gdzie wzięła gorący prysznic. chwilę zastanawiała się co na siebie wciągnąć, aż znalazła jakieś bokserki w żuczki i przypadkową podkoszulkę dżonego, leżące na pralce czy czymś tam. umyła ząbki, jeśli nadal trzymamy się detali i wróciła do salonu gdzie dżoni walił konia. albo nie wiem, stawiał sobie tarota.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 0:57

spał .
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimeCzw 26 Cze - 1:07

w takim razie wgramoliła się pod kołdrę i przytuliła do dżonego, bo po pierwsze ciągle było jej zimno, a po drugie poczuła taką wewnętrzną potrzebę przytulenia go. tak więc zasnęła i ona z twarzą przyciśniętą do jego karku. przyjemnie pachniał.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 0:44

ooobudził się i poszedł siku. słowem, do łazienki.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 0:47

głośno sikał, więc obudził i aurelie która swoją drogą nie bardzo wiedziała dlaczego jest w jakimś obcym zagraconym mieszkaniu. to znaczy w pierwszej chwili, bo stopniowo sobie wszystko przypominała. oprócz jednego szczegółu. podkurczyła nogi i nakryła się prześcieradłem pod samą szyję, chociaż miała na sobie koszulkę i gatki dżonego.
-nie przeleciałeś mnie, prawda? - zawołała, mając nadzieję, że usłyszy.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 0:52

oparł się o drzwi łazienki, wycierając ręcę, które of korsik umył, w ręcznik.
- zapytaj sąsiadów. chyba słyszeli twoje jęki. - powiedział z tym takim oh uh ah uśmiechem.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 0:54

-frajer! - odkrzyknęła, wstając i odrzucając prześcieradło na bok, bo nie była aż tak pijana żeby nie pamiętać wszystkich szczegółów, a dżony tylko udowodnił, że niczym nie różni się od tych idiotów których spotykała na każdym kroku. only sex - w dodatku kłamliwy Mad.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 0:58

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
- wiedziałam, że będziesz wdzięczna. - mruknął. nie miał siły się z nią kłócić, więc zszedł z jej drogi i ruszył do łazienki, nawilżyć przewód pokarmowy.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:01

przewróciła oczami, bo zachowywał się jak bohater mody na sukces, czy innego mydlanego gówna, co mu skrzętnie przekazała, wchodząc do łazienki i łapiąc jego szczoteczkę, bo musiała umyć ząbki.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:07

dobrze, że tego nie widział, bo rzuciłby uwagę, że hiv krąży. nalał sobie zimnej wody i wrzucił plasterek limonki. i wsadził mleko w kubeczku do mikrofali, bo miał ochotę na płatki. i hej, u nich jest 10 rano damy na to Mad
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:11

nie jest, nie można tak ;cccc jest północ a oni są pojebani.
skierowała się jak mniemam do kuchni, bo napisałaś że dżony poszedł do łazienki i to mnie zmyliło i oparła się o blat kuchenny obok niego.
-dzięki - rzuciła, nie jakoś tam specjalnie 'dziękująco', bo z kolei wszystkie moje postaci są ciepłymi kluchami. a przynajmniej przesadnie w stylu ani z zielonego wzgórza, pozdro dla niej, bo to moja miłość ukryta.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:17

okej, są.
- za co? - zbiła go z tropu! a on właśnie podgrzewał mleko.
jezu, nie mogę więcej napisać, jaram się alexem i edim w tym cholernym małym studiu, xd. orgazm.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:20

no właśnie ja też, ale już robię ogarniando.
ediiiiiiiiiiiiiiiiiii
już, sori.
edi..
-słucham? - spojrzała na niego, udając że nie wie o co chodzi. nie była gotowa na jakieś uzewnętrznianie się przed nim. czy chociażby wypowiedzenie słów na kształt 'dzięki za przenocowanie mnie', jak bardzo banalne by się nie wydawały. zabębniła palcami w blat.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:24

orgazm, chryste boże.
pozdrowienia z planu od alexa! <3 napisałam latexa, okej.
- nieważne. - mruknął, patrząc na jej stopy, których paznokcie były pomalowane na bordową czerwień. i stał oparty plecami o blat, ale się odwrócił, gdyż, zapikała mikrofalejszyn i otworzył ją, w celu wyjęcia kubeczka z ciepłym mlekiem. zapytał ją, jakby od niechcenia, czy lubi nesquiki <3
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:28

-o, podgrzałeś mi mleko - uśmiechnęła się kącikiem, podchodząc do dżonego i delikatnie wyjmując kubek z jego dłoni, po czym oddaliła się na drugi koniec kuchni, siadając przy stole. i hyc nóżka na nóżkę. nachała stopą, dmuchając w parujące mleczko. było za gorące! przekazała mu to.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:32

odparł, rzucając nieco 'kurwami', że podgrzał je sobie, do płatków, ale 'rozgość się kurwa', warknął i poszedł na balkon zapalić, bo czuł że jej coś zrobi. poczulam się wkurzona solidarnie z dżonym :c
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:34

rym cym do rana Mad
odpowiedziawszy, że 'a i owszem się rozgości' zajrzała do kubka, bo została jeszcze połowa mleka. chwilę myślała, patrząc się na nie jak na swego rodzaju wyrocznię, aż w końcu dopiła je z zadowolonym uśmiechem na ustach. zostawiwszy kubek na stole zaczęła szukać czegoś do jedzenia.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:37

siedział na balkonie i bardzo bardzo bardzo wkurwiony palił złamanego , na dodatek , papierosa.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:40

poczuła się odrobinę nieswojo, tak więc wyciągnęła z lodówki mleko, nalała do miski, podgrzała i nasypała neskłików, które sama podjadała na sucho. wyszła na balkon, odchrząkując cicho.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:42

- czegoś jaśnie pani brakuje? - mruknął, nawet się nie odwracając. opierał ręcę o barierkę i palił nieszczęsnego papierosa, patrząc na panoramę Paryża.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:44

podsunęła mu miskę z płatkami i załączoną łyżeczką gratis, szturchając go nią w plecy.
-chyba niczego - i stała tak jak ten skrzat świętego mikołaja, czekając aż weźmie płatki, albo wyleje jej na głowę.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:51

- yy, smacznego. - powiedział, patrząc na miską i strzepując popiół pewnie na sąsiadka osiłka, który ma kota mordercę. - nie mam w domu ani sushi, ani szampana ani kurwa trufli. - powiedział.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:53

-ee, to dla ciebie - mruknęła, patrząc gdzieś w bok. udawała zniecierpliwienie, poprzez tupanie bosą stopą o zimną podłogę balkonu. kichnęła, tak a propos wczoraj.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:56

wziął miskę, więc.
- arszenik? - zapytał. - w sensie, czy dodałaś. nieważne. - mruknął. - nie mam siły się z tobą kłócić.
biedaczek nie mógł w nocy spać.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 1:58

bo była do niego przytulona, xd?
-nie. ciepłe mleko z płatkami - przewróciła oczami i wróciła do mieszkania, zatrzaskując drzwi balkonowe i tym samym dżonego na zewnątrz.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 2:00

zapewne.
przeklnął coś przed nosem, ale chociaż ma jedzenie. ciepłe mleko i nesquiki. najwyżej skoczy i się zabije, pomyslał.
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 2:01

jako że nie miała pojęcia o zatrzaśniętych drzwiach, wyszła z kuchni do innego pokoju, szukając komputera z którego mogłaby dodać zdjęcie dżonego na swojego fotolożka, hihi. taka jestem dokładna i regulaminowa.
Powrót do góry Go down
johnny
krakersik.
johnny


Liczba postów : 347
Skąd : ingland
Wiek postaci: : 20
Registration date : 22/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 2:04

nie wiem, on odmrażal sobie tyłek i jadł płatki Mad
Powrót do góry Go down
aurelie
2 ostrzeżenie - punkt drugi regulaminu.
aurelie


Female
Liczba postów : 626
Skąd : paryż
Twarz : sarah stephens
Wiek postaci: : 17
Registration date : 23/06/2008

mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitimePią 27 Cze - 2:16

po jakimś tam czasie bliżej nieokreślonym postanowiła sprawdzić co robi dżony, bo było stanowczo za cicho. nie to, żeby tęskniła za jego docinkami pod jej adresem. tak więc wróciła do kuchni i zerknęła na balkon, na którym jak się okazało ciągle był, huhu. więc wzruszyła ramionami i ponownie zakopała się w pościeli na jego kanapie, bo zrobiło jej się zimno.
edit
a rano sobie poszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mieszkanie dżonego Empty
PisanieTemat: Re: mieszkanie dżonego   mieszkanie dżonego Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mieszkanie dżonego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» mieszkanie Shann'y
» mieszkanie.
» mieszkanie carmi, o.
» mieszkanie othello.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Nasze progi nieskromne. :: Apartamenty. :: La Défense.-
Skocz do: