Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 kiosk i ławeczka.

Go down 
+27
Shanna
stella
Nicodem
mariette
ethan
ryan.
gwen
sidney
Quarelle
carmen anna
jeff
desire
Sophie
donat
kyle
chitrinee
Kai
nadine
butterfly
LittleNymphet
sebastien
rosie
breth
delilah
Amy
TIIU
Daniel
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
ed
zakon(n)ik
ed


Liczba postów : 63
Skąd : ingland
Twarz : dustin milligan
Wiek postaci: : 20
Registration date : 01/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 16:57

- jak sie stoi w kolejce, to zazwyczaj jeden za drugim, a nie gdzie popadnie - zauwazyl sprytnie, przyglądając jej się z pewną wyższoscią, aczkolwiek również z zainteresowaniem, bo bym ciekawy, jaką gazetke sobie kupila. - wiec, z calym szacunkiem, uważam że powinnaś mnie przeprosić....
Powrót do góry Go down
ellie.
groszek
ellie.


Liczba postów : 52
Skąd : paris
Związany/a z : z kim związana w grze jest twoja postać. (Obligatory)
Twarz : anne marie van dijk
Wiek postaci: : 19
Registration date : 22/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 17:00

-z całym szacunkiem, uważam że powinieneś się odsunąć, bo ograniczasz moją przestrzeń życiową - odparowała, bo prawdopodobnie w liceum miała język francuski z prof kowalcze i teraz padło jej na mózg z krejzolskimi określeniami. zmrużyła oczy i mierzyła go teraz w niejakim skupieniu, ale bez przesady, prawda. nawet zerknęła na zegarek. nie żeby się spieszyła, ale niech tak myśli.
Powrót do góry Go down
ed
zakon(n)ik
ed


Liczba postów : 63
Skąd : ingland
Twarz : dustin milligan
Wiek postaci: : 20
Registration date : 01/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 17:03

- cóż zyskam na tym, ze się odsunę? przeprosisz mnie? bo wierz mi, ja mogę chodzic za toba cały dzień, czekając aż mnie przeprosisz.. - bo czul sie szczególnie dotknięty i skrzywdzony przez los i ellie, nie miał zamiaru ustąpić, bo wtedy pewnie wyszedlby na jakąs ciotę.
Powrót do góry Go down
ellie.
groszek
ellie.


Liczba postów : 52
Skąd : paris
Związany/a z : z kim związana w grze jest twoja postać. (Obligatory)
Twarz : anne marie van dijk
Wiek postaci: : 19
Registration date : 22/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 17:06

nie mogła się w tym momencie nie uśmiechnąć, bo powiedzmy sobie prawdę ed robił z igły widły. jakby conajmniej rozjechała jego kota hulajnogą, albo postrzeliła jego żonę i dwójkę dzieci.
-jesteś jakiś chory, czy coś? - uniosła brew, doszukując się teraz u niego objawów jakiejś groźnej choroby, która oddziałuje na mózg.
Powrót do góry Go down
ed
zakon(n)ik
ed


Liczba postów : 63
Skąd : ingland
Twarz : dustin milligan
Wiek postaci: : 20
Registration date : 01/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 17:08

- nie, wlaśnie wyleczylem się z grypy, ale miło że pytasz - pociągnąl nosem i nie podobało mu sie, ze ona sobie jego kosztem urzadza jakieś podśmiechujki. skrzyżowal ręce na piersi i praktycznie zapomniał o tych nieszczesnych papierosach, co miał je kupić.
Powrót do góry Go down
ellie.
groszek
ellie.


Liczba postów : 52
Skąd : paris
Związany/a z : z kim związana w grze jest twoja postać. (Obligatory)
Twarz : anne marie van dijk
Wiek postaci: : 19
Registration date : 22/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 17:11

przewróciła oczami, bo powoli zaczynał ją irytować. mógł mieć swoje seksowne przyćpane spojrzenie, ale nie zmieniało to faktu że w tym momencie ogólnie pozytywnie nastawiona do życia ellie miała ochotę wydrapać mu oczy. na szczęście eda jej czerwone paznokcie były dopiero co spiłowane, więc raczej nic mu na tej płaszczyźnie nie groziło. wymamrotała więc coś pod nosem i wyminęła go powoli idąc przed siebie. bo co się będzie spieszyć?
Powrót do góry Go down
ed
zakon(n)ik
ed


Liczba postów : 63
Skąd : ingland
Twarz : dustin milligan
Wiek postaci: : 20
Registration date : 01/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 17:15

przewrocil oczyma, bo stwierdzil, że chyba faktycznie bedzie musiał za nią troche pochodzić, chociaż w zasadzie juz przestalo mu zależeć na tym, by ellie go przeprosila. mial jednak nadzieję, ze pozna jej imię, a może, jak dobrze pójdzie, dostanie jej numer telefonu, o łaaał. tak wiec kupił papierosy i jak zapłacił za nie, jednego wsunął sobie w prawy kacik ust i podbiegł do dziewczyny, pomachać jej dlonia przed oczyma. - eeej, okej, nie musisz mnie przepraszać. - znaj łaske pana. - jestem ed.
Powrót do góry Go down
ellie.
groszek
ellie.


Liczba postów : 52
Skąd : paris
Związany/a z : z kim związana w grze jest twoja postać. (Obligatory)
Twarz : anne marie van dijk
Wiek postaci: : 19
Registration date : 22/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 17:18

roześmiała się, ale nie jakoś skrzekliwie albo idiotycznie, tylko raczej dźwięcznie i miło dla ucha, bo ed ją rozbawił. całokształtem, nie będę się nad tym dłużej rozwodzić.
-ellie - odpowiedziała, przyglądając się jego ustom dla odmiany i pomyślała, że skoro już się przypałętał, aha, czemu miałaby nie poznać go trochę bliżej. w zasadzie nie miałaby nic przeciwko, gdyby w tym samym momencie nie zadzwoniła sąsiadka, mówiąc że nawiedził ją duch matki teresy z pytaniem czy ellie nie mogłaby czegoś na to poradzić. mruknęła że musi iść i uciekła bodaj nie zostawiając po sobie nic poza imieniem, jaka tajemnicza, bo idę na ang a prawie o tym zapomniałam i pewnie znowu się spóźnię.
Powrót do góry Go down
ed
zakon(n)ik
ed


Liczba postów : 63
Skąd : ingland
Twarz : dustin milligan
Wiek postaci: : 20
Registration date : 01/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Paź - 17:19

a ed poszedl do domuu.
Powrót do góry Go down
Shanna
buziaczek;3
Shanna


Female
Liczba postów : 684
Skąd : Frąs
Związany/a z : tobą, wieeesz?
Twarz : Jessica Stam
Wiek postaci: : 18
Registration date : 12/10/2008

kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitimeNie 26 Paź - 14:06

siedziała tutaj paląc slima. yeah.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kiosk i ławeczka. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kiosk i ławeczka.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Inne.-
Skocz do: