Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 kiosk i ławeczka.

Go down 
+27
Shanna
stella
Nicodem
mariette
ethan
ryan.
gwen
sidney
Quarelle
carmen anna
jeff
desire
Sophie
donat
kyle
chitrinee
Kai
nadine
butterfly
LittleNymphet
sebastien
rosie
breth
delilah
Amy
TIIU
Daniel
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 19:09

- To świetnie - powiedział, raczej średnio entuzjastycznie - jesteś niemiła - stwierdził po chwili, jakby to był jego największy życiowy problem i poprosił paczkę jakichś papierosów, wszystko jedno jakich. Miał ochotę nawet na cygaro, ale śmierdziało!
Powrót do góry Go down
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 19:14

- doprawdy? - była miła, na przykład dla pani kioskarki, której podziękowała uśmiechając się perliście. zwinęła swoje papierosy, swoją zapalniczkę i cały swój majdan (pozdro radek!) i powędrowała na przykioskową ławeczkę w celu zapalenia! miała ochotę wrócić się jeszcze po jakąś gazetę, ale mogłaby zupełnie przypadkowo dostać łokciem w zęby. więc wolała nie ryzykować.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 19:26

Wziął swoje papierosy i poszedł jej śladami, w sumie z racji takiej, a nie innej, że Sebastję raczej już się na nią napalił, a nie wyglądała na napitą, jak Tiu, a to szkoda, więc nie będzie łatwo. Zapalił papierosa, śpiewając pod nosem Gosię Andrzejewicz, albo może nawet Hilary Duff, coby uczcić pamięć o niej. Choć ja nie znam piosenek Hilary.
Powrót do góry Go down
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 19:35

proponuję zorganizować imprezę upamiętniającą dorobek artystyczny świętje pamięci hilary.
- swoją drogą ty też nie jesteś szczególnie miły, nie żeby mnie to w jakimś stopniu obchodziło... - powiedziała, kiedy już był całkiem blisko. Poprawiła się na ławce, bo coś uwierało ją w łopatkę i założyła nogę na nogę, a potem patrząc w niebo próbowała ustalić pogodę na najbliższe piętnaście minut, ale niestety nie znała się na meteorologii.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 19:40

- Okej, a jak powiem, że masz ładne nogi, to znaczy, że będę miły? Bo nie wiem kiedy jestem miły, a kiedy niemiły, to mój problem - wyznał jej, unosząc oba kąciki ust do góry. Miętolił drugiego już papierosa w palcach, przyglądając się jej kątem oka - Słyszałaś o Hilary? Na pewno słyszałaś! A jak zaproszę cię na drinka ze świeczkami dla Hilary, to też będę miły? Oczywiście, że świeczki będą się palić obok, nie w drinkach.
Powrót do góry Go down
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 19:47

- no właśnie, to twój problem. - stwierdziła, że na pewno nie jej. spojrzala przelotnie na swoje rzekomo ładne nogi, a potem na niego, unosząc przy tym brwi, bo nie wyglądał na szalonego fana hilary. to znaczy nie był trzynastoletnią dziewczynką z różową grzywką i notesami hsm w plecaku. - byłoby cztery razy oryginalniej, gdyby świeczki paliły się w drinkach, ale to chyba łamanie przepisów przeciwpożarowych.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 19:53

- Okej, następnym razem załatwię coś takiego, to chyba nawet jest do zrobienia - on miał swoich ludzi, choć wątpię, że jakiś podrzędny gangster umiałby wyczarować świeczki w drinku. Nie chciało mu się jednak nad tym zastanawiać, więc wsadził sobie papierosa za ucho, przyglądając jej - aha, nazywam się Sebastien.
Powrót do góry Go down
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 20:02

-rosie. następnym razem? - zapytała dośc ironicznie,bo nie zakładała żadnego następnego razu, a jej dopracowany w każdym calu plan na wieczór obejmował jedynie powrót do domu, wpakowanie się do wanny i dolewanie gorącej wody do samego rana. albo dopóki nie znikną wszystkie bąbelki, bo kąpiel bez piany to już mniej fajnie. wygładziła spódnicę (nie falowała jej, jak britney w gwiazdory rpg...) i zastanawiała się, czy sebastienowi od tych świeczek w drinkach, albo obok nich kiedyś zapaliła się firanka. albo brwi.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 20:12

Miał brwi. Chciałam napisac, że jak widzimy na załączonym obrazku, ale nie widzimy.
- Jestes naprawde niemiła. Bo ja się starałem, a ty nie - powiedział, obrażony nawet na nią i skrzyżował ręce na piersiach.
Powrót do góry Go down
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 20:23

https://2img.net/r/ihimizer/img79/9121/ejdjwoen4.png już widzimy.
-dlaczego miałabym się starać? - zapytała. być może dlatego, że właśnie zaczynało padać (przeczytałam pogodę yeah yeah yeah) i kropla deszczu spadła jej na nos, więc prychnęłą jak kot i zaczęła szukać w torebce parasola. bezowocnie, bo najwyraźniej zostawiła go w domu. na dodatek w pobliżu nie było żadnej taksówki, a ona naprawde nie lubiła moknąć. zwłaszcza, że mieszkała na drugim końcu parysza. - och, cholera, moga być nawet drinki w świeczkach.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSob 5 Lip - 22:12

Pokiwał głową, on był pieszo, ale zaraz wyczarował kierowce i pojechali do niego, bo muszę się skupić na mysleniu, więc z tej okazji zacznę.
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeWto 8 Lip - 23:10

Usiadła sobie na ławeczce, i cieszyła z wieczorowej pory. Pozwoliła, nawet na wyciągnięcie gumy, i energiczne żucie jej przy różnego rodzaju rozmyślaniach.
Powrót do góry Go down
breth
kwiatuszek.
breth


Liczba postów : 870
Age : 34
Skąd : lille
Związany/a z : anne
Twarz : mathias lauridsen
Registration date : 02/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 11 Lip - 15:29

usiadł na ławce i palił.
Powrót do góry Go down
breth
kwiatuszek.
breth


Liczba postów : 870
Age : 34
Skąd : lille
Związany/a z : anne
Twarz : mathias lauridsen
Registration date : 02/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 11 Lip - 15:47

poszeł -,-
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimeSro 13 Sie - 21:51

Kupiła w kiosku papierosy i usiadła z nimi na ławce, pierwsze dwa wywaliła do śmietnika w ramach uciekania od nałogu, ale trzeciego już zapaliła, dłużej powstrzymywać się nie mogła :<
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 18:36

przyszła tutaj, w ramach wycieczki 'nadine poznaje paryż' i postanowiła sobie zrobić przerwę. generalnie ona lubi wszelkiego rodzaju ławki, krawężniki, trawę i tak dalej i właśnie na ławeczce sobie usiadła i podkuliła pod siebie nogi, bo takie miała widzimisię. w uszach miała słuchawki od ajpoda, pewnie łonderłol jej teraz leciało, jak mi. właściwie to zastanawiała się, co by teraz ze sobą zrobić.
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 18:58

kupił w kiosku jakąś gazete i spojrzał na dziewczynę. miejsce obok niej było wolne więc postanowił z tego korzystać. usiadł, zapalił papierosa i otworzył gazetę na ostatniej stronie.
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:04

nadine zmierzyła chłopaka spojrzeniem, ale nie jakimś podłym, czy coś, raczej zaciekawionym. wyjęła jedną słuchawkę z ucha, bo znając życie, słuchała za głośno i nic by nie słyszała, jak ja zawsze. rzuciła okiem na gazetę.
- jest coś ciekawego? - zapytała i przeniosła spojrzenie z gazety na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:09

- jeśli ciekawią cię jakieś chińskie komórki czy inne badziewia to tak - powiedział, zamykając gazetę i patrząc na nią uważnie. - Jestem Kai, a ty piękna dziewczyno jak masz na imię? - spytał unosząc jedną brew do góry.
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:17

nadine uśmiechnęła się krzywo, bo rzeczywiście chińskie komórki nie leżały w zakresie jej zainteresowań.
- nadine - odpowiedziała i uśmiechnęła się. - i od chińskiego badziewia bardziej mnie teraz zastanawia, czy wiele dziewczyn słyszy tego typu komplementy? - zapytała trochę uszczypliwie, ale nie wrednie i właściwie zrobiła całkiem podobną minę do niego, bo brew powędrowała jej do góry, pewnie lewa, bo prawej nie umiała tak unosić.
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:21

- miło mi. - odpowiedział. - nie, nie wszystkie - rzucił i dokończył papierosa. przyjrzał jej się uważnie. nie wyglądała na taką co da sobie w kaszę dmuchać, co jeszcze bardziej go zaintrygowało. - a co przeszkadza ci to? - spytał jeszcze.
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:26

nadine przygryzła wargę i spojrzała w niebo udając, ze bardzo mocno się nad tym zastanawia.
- w sumie nie - odpowiedziała i popatrzyła na niego z jakąś figlarną iskierką w oku (pomyślałam sobie teraz przez to o kurwikach w oczach i nie mogę ze śmiechu xd w każdym razie u nad to nie były kurwiki xdd). - chyba byłam ciekawa odpowiedzi - dodała.
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:31

/ej, kurwiki są dobre ;d

- czemu siedzisz tak tutaj sama - spytał, bo dziś miał jakąś manie zadawania pytań. - co, nadine? a swoją drogą to bardzo ładne imię - powiedział z szerokim uśmiechem, bo znów oczekiwał, że spyta ilu dziewczynom to mówi. drażnił się z nią trochę, a co.
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:39

teraz już nie zapytała. dobra dobra, ona zna takie bajery, ma starszego brata, cnie xd
tak więc reakcją na ten kolejny z resztą komplement był uśmiech i spojrzenie z ukosa, ale znowu takie radosne, to pewnie dlatego, ze dzisiaj nikt nie rozpisał pogody dlatego zakładam, że był ładny dzień ;d
- poznaję paryż na własną rękę - powiedziała i przez chwilę zatrzymała spojrzenie na jakimś chłopcu z fretką na smyczy. - i jak widać już nie jestem sama, więc chyba nieźle mi idzie - dodała i uśmiechnęła się do kaia w sumie całkiem uroczo.
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:45

- idzie ci całkiem nieźle - powiedział wyciągając paczkę papierosów, i miał nadzieje, że to nie zabrzmiało dwuznacznie. wyciągnął paczkę w jej stronę i uśmiechnął się lekko. - palisz?
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:53

nadzieję mógł mieć, nadine miała bujną wyobraźnię, więc cóż xd
- okazjonalnie - odpowiedziała i poczęstowała się papierosem, fajnie by było, gdyby to był szczęśliwy, ale może kai miał nową paczkę, nie wiem. - cóż, więc zostańmy przy tym, że idzie mi całkiem nieźle. to brzmi lepiej niż 'już się nawet tak często nie gubię' - zaśmiała się i odgarnęła z twarzy jakiś niesforny kosmyk.
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 19:57

przyjżał się jej przenikliwym wzrokiem. odgarnęła ten kosmyk w taki słodki sposób. uśmiechnął się do siebie i zapalił papierosa.
- aha, czyli nie jesteś z Paryża - zagadnął. - a więc skąd pochodzisz, nadine? - spytał, wypuszczając tym samym dym uformowany w kółeczka, o taki bajer.
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 20:03

a ona nigdy tak nie umiała, zawsze ją zastanawiało, jak to się robi. tak więc zmarszczyła czoło i przyglądała się tym kółeczkom. ale stwierdziła, że jeszcze kiedyś go o to zapyta, bo zabrzmiałaby jak jakaś napalona małolata 'ojejku jejku, jak ty to robisz?*.*' xddd
- nie - odpowiedziała i zabrała mu zapalniczkę, w ramach akcji zrób to sam. całkiem ładnie i uroczo wyglądała ze spuszczonymi na papierosa i zapalniczkę oczami. - jestem francuzką z ameryki - dodała i uśmiechnęła się ironicznie, bo stwierdziła, ze śmiesznie to zabrzmiało. no i oddała mu zapalniczkę.
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 20:12

- francuzką z ameryki? - zapytał śmiejąc się. - a jak to się stało, że tu trafiłaś? - spytał. - nie jest ci zimno. - dodał jeszcze z troską.
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 20:23

dobra, to było słodkie, w nadine czasem po takich pytaniach budziła się sierotka marysia. to znaczy, wszystko zależy od tego, kto pyta ;d
- nie jest tak źle - odpowiedziała bohatersko, ale przyjrzała się niebu i stwierdziła, ze jej bohaterstwo ma swoje granice. - ale napiłabym się kawy - dodała i całkiem sugestywnie się uśmiechnęła. widać nie jest aż taką sierotką marysią, przynajmniej na razie. - cóż, teraz usłyszysz moją straszną historię - rzekła i zrobiła straszną i poważną minę, albo przynajmniej się starała taką zrobić. - też byłbyś francuzem z ameryki, gdyby matka zaraz po urodzeniu wywiozła cię za ocean. tak więc jestem francuzką, która jeszcze dwa tygodnie temu znała paryż tylko z opowieści - zaśmiała się, bo to była taka straszna historia. - okay, teraz ty możesz mi opowiedzieć coś o sobie - uśmiechnęła się, jak zwykle, uroczo, bo samo jej tak wychodziło.
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 20:27

- naprawde straszna - powiedział z zatroskaną miną obejmując ją ramieniem. po chwili jednak wybuchnął śmiechem. - narazie mogę ci powiedzieć, że jestem francuzem z francji, a reszty dowiesz się w jakimś cieplejszym miejscu. co powiesz na starbucks? - spytał z rozbrajajacym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
nadine
pokraka.
nadine


Liczba postów : 526
Skąd : z szafy
Związany/a z : khemkhem
Twarz : susan eldridge
Wiek postaci: : 17
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 20:30

nad zrobiła minę cwaniaka zza rogu.
- jasne, takie historie to tylko u mnie. i żadnego śmiania się, francuzie z francji, to nie jest zabawne zgubić się w deszczu w środku nocy! - zawołała i walnęła go pięścią w bark, ale przecież nie mocno. - a starbucks uwielbiam - dodała i uśmiechnęła się na myśl o frapuczino.
i zacznij?; >
Powrót do góry Go down
Kai
rodzynek.
Kai


Liczba postów : 262
Skąd : z kont
Twarz : jamie johnston
Wiek postaci: : 18
Registration date : 15/08/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePią 15 Sie - 20:32

to poszli. i zaczynam.
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 18:16

chitrinee wybrała się do kiosku, bo jej się nudziło i kupiła sobie do poczytania elle. następnie zasiadła na ławce nieopodal i rozpoczęła czytać o najmodniejszych płaszczykach w tym sezonie, cnie.
Powrót do góry Go down
kyle
oh haii
kyle


Liczba postów : 71
Skąd : spod mostu
Związany/a z : starą skarpetką
Twarz : rajan gie.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 18:24

i tak się złożyło, że kajl poczuł straszną potrzebę zapalenia papierosa, ale jakimś dziwnym trafem nie mógł znaleźć swoich całkiem nowych cameli, zakupionych niedawno. podejrzewał swoją siostrę o zdefraudowanie ich, ale cóż... ani nadine ani papierosów nie było, więc z braku laku pofatygował się do kiosku.
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 18:30

a ona sprytnie zauważyła, że te oto camele leżąły nieopodal, bo mu wypadły. nie wiedziała, że ich szukał, ale mimo to spytała podnosząc je i machając nimi.
- hm, to nie twoje?
Powrót do góry Go down
kyle
oh haii
kyle


Liczba postów : 71
Skąd : spod mostu
Związany/a z : starą skarpetką
Twarz : rajan gie.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 18:40

kajl odwrócił się w kierunku, z którego dochodziło pytanie i jego wzrok padł najpierw na paczkę cameli, a potem na dziewczynę, która nią machała. potem znowu na camele.
- hm, to całkiem możliwe - odpowiedział, uśmiechając się do szczęśliwej znalazczyni. ostatecznie niedawno zgubił kurtkę, więc paczkę papierosów też mógł, bez większego problemu, prawda? jasne, że prawda.
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 18:43

- a więc proszę - wyciągnęła do niego rękę z camelami. w sensie, że mu je podała. przyjrzała mu się uważniej, bo uważała, że był całkiem fajowy, cnie. i uchroniła go chyba od kupna następnej paczki, niepotrzebnie by kupił, a tak zaoszczędził.
Powrót do góry Go down
kyle
oh haii
kyle


Liczba postów : 71
Skąd : spod mostu
Związany/a z : starą skarpetką
Twarz : rajan gie.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 18:53

bo rajan to kajl, a kajl to ja, cnie <3 xd

no, same plusy. on też to zauważył, bo to bystry chłopczyk.
- uchroniłaś mnie przed kupieniem nowej paczki, dzięki - powiedział z rajanowym uśmiechem, wszyscy wiemy jakim. a potem wyciągnął w jej kierunku ową paczkę. w sumie nie wiedział, czy pali, ale dzisiaj miał dzień dobroci dla świata. - zapalisz? - zapytał, a jego twarz przybrała pytający wyraz.

/zaraz się rozkręcę, jak mi wszyscy przestaną głowę zawracać -,-
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 18:56

- hm, nie dzięki, nie palę - bueheh, cnie. bo ona była taka wysportowana w końcu, zdrowe odżywianie i w ogóle. dobra, przsunęła się lekko na ławeczce, aby mógł usiąść, gdyby tylko zechciał.


/mi też zawracajo ;////////////
Powrót do góry Go down
kyle
oh haii
kyle


Liczba postów : 71
Skąd : spod mostu
Związany/a z : starą skarpetką
Twarz : rajan gie.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:01

usiadł więc, tak. wzruszył ramionami i sam zapalił, w końcu o to mu chodziło. zaciągnął się dymem, wypuścił potem, ale nie w formie kółeczek, bo wszyscy tak robią i to się stało mało oryginalne ;/
- hm, jestem kajl - rzucił po prostu, gdyż bywał dość bezpośredni.
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:06

- miło mi, kajl - uśmiechnęła się, bardzo ładnie - jestem chitrinee - podała mu łapkę nawet, tak uczyła ją mama - jest stąd? - standardowe pytanie, trzeba je zadać, cnie.
Powrót do góry Go down
kyle
oh haii
kyle


Liczba postów : 71
Skąd : spod mostu
Związany/a z : starą skarpetką
Twarz : rajan gie.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:14

uścisnął jej rękę, jego też mama dobrze wychowała, kiedy miałą czas, w przewie między jedną a drugą książką. bob była pisarką. znaczy jest. czitrini, ciekawe imię, ale nie skomentował tego, bo pewnie i tak sama o tym wiedziała, cnie. uśmiechnął się pod nosem, bo to dość częste pytanie, ale skąd ona mogła wiedzieć, że słyszał je 8675 raz. no nie mogła, więc:
- cóż, właściwie nie - odpowiedział. - jestem...cóż, francuzem z ameryki - dodał. nie wspomniał, ze ta odpowiedź była perfidnie ściągnięta od jego siostry, cóż, zły kajl ;>
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:17

- hm, rozumiem - mruknęła, bo rozumiała. to znaczy nie wiedziała o co cho, ale się domyślała, że pewnie mieszkał za granicą czy miał rodziców francuzów czy coś w tym stajlu. w międzyczasie schowała gazetkę do torebki.
Powrót do góry Go down
kyle
oh haii
kyle


Liczba postów : 71
Skąd : spod mostu
Związany/a z : starą skarpetką
Twarz : rajan gie.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:22

pokiwał głową, właściwie nie wiem, czy w odpowiedzi na to, że ona rozumie, możliwe.
- a ty, czitrini? to imię nie brzmi zbyt francusko, ale może ja się nie znam - powiedział, bo właściwie ona z eksperta od francuskich nazw i imion uchodzić nie mógł, chociaż się tu urodził. no ale pierwszy raz paryż zobaczył jakieś dwa tygodnie temu, więc trudno mu się dziwić.
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:34

- w ogóle dziwnie brzmi, nie wiem skąd wzięli je moi rodzice - stwierdziła zakładając nogę na nogę - jestem z norwegii - rzekła w końcu, przyglądając się swoim nowym bucikom, hehe. no, ale dobra tam potem popatrzyła na kajla, żeby nie było, że jakaś samolubna albo coś.
Powrót do góry Go down
kyle
oh haii
kyle


Liczba postów : 71
Skąd : spod mostu
Związany/a z : starą skarpetką
Twarz : rajan gie.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:41

- przynajmniej nie dostałaś imienia w spadku po jakimś idolu z ich hippisowskiej młodości, albo z opakowania po płatkach, czy coś w tym stylu - powiedział kajl i uśmiechnął się ironicznie, bo znał takie przypadki. a mi się przypomniało, że jak moja ciotka była w ciąży i pytała wujka, jak nazwą dziecko, jak się urodzi chłopiec, a wujek powiedział, że tołdi xd pozdro wujek xd <3 popatrzył na nią z zaciekawieniem. - z norwegii? to coś nowego. zazwyczaj słyszy się, że ze stanów - powiedział i w sumie to się całkiem wyszczerzył, ale było mu z tym ładnie.
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:44

- hm, notak. ale rodzice w sumie siłą mnie tu przenieśli, nie chciałam tu przyjeżdżać - taka prawda, cnie. spojrzała na niego i stwierdziła, że serio ładnie wygląda wyszczerzony. popatrzyła w niebo, bo jej się zdawało, że zaraz zacznie padać - ale podoba mi się paryż. jesteś tu od dawna?
Powrót do góry Go down
kyle
oh haii
kyle


Liczba postów : 71
Skąd : spod mostu
Związany/a z : starą skarpetką
Twarz : rajan gie.
Wiek postaci: : 19
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:51

- no, ja przeprowadziłem się zupełnie z własnej woli - powiedział, chociaż nie pytany, ale on się generalnie mało przejmował takimi szczegółami. - i jesteśmy tu jakieś dwa tygodnie - odruchowo użył liczby mnogiej. - właściwie chyba zawsze chciałem tu mieszkać.
Powrót do góry Go down
chitrinee
krakersik.
chitrinee


Liczba postów : 296
Skąd : z Norwegii
Związany/a z : Tobą!
Twarz : caroline winberg
Wiek postaci: : 18
Registration date : 29/07/2008

kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Sie - 19:55

- a więc wychowałeś się w usa? - zapytała tak bez powodu, no ale o co miała pytać. usmiechnęła się przy tym, całkiem ładnie. potem podrapała się w ramię, przyglądając mu się - czym się zajmujesz?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kiosk i ławeczka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk i ławeczka.   kiosk i ławeczka. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kiosk i ławeczka.
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Inne.-
Skocz do: