Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 apartament knocka w apartamentowcu nie knocka

Go down 
+4
Miuuuuuuuuuuuuccia
butterfly
aurelie
harold
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:29

- Jeju! - Wzruszyła się prawie, gryząc tosta z serkjem i innymi fajnymi rzeczami, ja nie wiem, wyciągając trochę nogi. - Dobra, gdzie chcesz iść. Ja też się tobą pochwalę.
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:40

sori że tak długo ale ada z anio dzwoniły i przyjeżdżają na noc kiedyśtam

-Nie ma czym, jestem nieogolony. - Taki zart, jak te o zydyach. - Jezu, jestem zmeczony.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:42

- Biedactwo! Zapij zmęczenie kawą. - Tak, to doprawdy genialny plan. Podrapała się po udzie prawym, machając łyżeczką jak dyrygent pałeczką.
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:49

-Jasne, dokąd idziemy? - on nie miał pomysłu, wybacz, ja za to nie mam weny.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:52

Witaj w klubie, idźmy spać.
- Chodźmy na wieżę ajfla. Albo coś takiego, huh? - Zaproponowała, drapiąc się po policzku, przyglądając się Knockowemu prawemu ramionkowi.
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:53

niezdrowo pisze sie razem, tak mysle, xd

-Oookej, dawno tam nei bylem - skladnia ssie, ale nie wiem, jak to powino sie pisac. - To ja pojde sie ubrac, hm? - ziewnal tez, w dlon, nie jadl juz.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:57

no, a gdzie napisałam osobno ;_;

- Yhy, idź, bo będzie ci zimno, ja też się ubiorę. - Ale skifa lekka, w to co wczoraj, nie mogę wcisnąć jej nowego seciku :< otarła usta brzegiem koszulki, i tak trzeba ją będzie wrzucić do prania!
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeSro 6 Sie - 19:00

w twojej randze? xd

Więc poszedł do sypialni ubrać się, a potem poszli jeszcze do niej i zaczniesz pod wieżąąąąą możesz zmienić jej secik! xd
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:02

przyszła i zapukała, żałując, że nie ubrała żadnych normalnych butów, to znaczy nie wysokich! :<
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:04

przyszedł też no dobra to tylko taki żart, bo ciągle siedział na dupie przed telewizorem w zacnych i klasycznych czarnych bokserkach hm powiedzmy kelwina i oglądał simpsonów. krzyknął coś na kształt 'otwarteee' i żwawo, rzwawo kurwa, zaczął zgarniać stosy paczek po czipsach z kanapy właśnie. elo,elo.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:08

eljot dzwoni do del, ja nie wiem czy wiesz...
więc otworzyła sobie sama, bo drzwi faktycznie nie były zakluczone. ściągnęła kurteczkę i buciki, parasol, z którym chodziła jak głupia po mieście bo myślała, że będzie padało, położyła wraz z tym wszystkim gdzieś z boku i poszła do salonu, gdzie stanęła za kanapą, trochę sie do niej przechylając. - czeeeść, knock!
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:14

nie wiedziałam ;o
-cześć, sori, trochę sprzątałem.. - stwierdził, mając nadzieję, że bjef uzna, że jest mega gospodarny. sratatata. rzucił gdzieś nieopodal paczkę po kranczipsach i podszedł do bjef, którą objął w talii i pocałował w skroń, swoimi ciepłymi ustami, a jego haha owłosienie na klacie bylo mokre, bo był pod prysznicem. jeżeli już pytasz to miał tylko mały meszek pomiędzy piersiami.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:18

- ach, łał, fajnie - stwierdziła, uśmiechając się jednokącikowo, stwierdzając, że harold jest mega gospodarny. - jesteś mokry i pachnący. miałeś imprezę, czy bałagan sam się zrobił? - pewnie pidżamas party mieli z eljotem. bf uśmiechając się wciąż stanęła na palcach i splotła dłonie na jego karku, by potem pocałować jego prawy kącik ust, smakujący czipsami paprykowymi czy jakimiś tam nie wiem. cipsami...
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:22

nieprawda, to były tylko paczki czipsów poza tym to jest rpg i tylko ja mogę pisać za niego okkk? : / xd
-sam się zrobił, raczej miałem, hm... - przesunął dłonią po jej plecach, pod sweterkiem i pod koszulkę i robił kółeczka obok jej kręgosłupa - lenia.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:25

no okej, możesz dać mi bana jak chcesz ;/
- ahaa, to tak jak ja ostatnio... - ostatnio przez cały czas powinna powiedzieć, ale niedomówienia są fajne, a poza tym niespecjalnie skupiła się nad tym, co mówi, bo jego ciepłe i duże (wielkie jak dom!!!!!!!) dłonie ją trochę, hm, rozpraszały, delikatnie mówiąc. - jaaak tam twoja głowa?
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:28

kk momęt.
-hm, już się polepszyło, zdecydowanie - uśmiechnął się z tej wyjątkowo sympatycznej okazji i nachylił się, żeby pocałować ją w szyję, po jej lewej stronie, a w zasadzie to przycisnął usta i zrobił jej malinkęęęę!
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:34

- więc niezmiernie się cieszę. - faktycznie się cieszyła, bo bedzie mogła się wozić po uczelni ze swoją malinką i wszyscy będą zazdrośni a jak ktoś ją zaczepi to powie 'uważaj bo naślę na ciebie mojego faceta a on jest groźny patrz jaką mi zrobił malinkę!!!!'. okej, może jednak nie, ale w każdym razie było fajnie, zwłaszcza że butterfly którąś tam dłoń wsunęła na jego tyłek do żinsuw też jego.
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:36

-doprawdyyy? napijesz sie czegoś? - a co u ciebie? pociągnął ją delikatnie w stronę kanapy i usiadł na jej kolanach okrakiem, pozdro del!
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 21:42

- chętnie. to znaczy niee, nie. - pokręciła główką, by potem pocałować harolda w usta namietnie raczej, jak jakiś wampir taki jak w supernatural! opierając dłonie o jego ramionka.
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 22:06

wciąż tu jesteś? nic już nie wymamrotał, tylko przekręcił głowę prawie kobieco i obcalowywał ją i obcałowywał macając jej biust pod koszulką, zero weny to chodziarz będę szybko pisać. przypomniał mi się jake chodziarz.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 22:11

bf przesunęła dłonią gdzieś po jego plecach, wzdłuż kręgosłupa, zastanawiając się, kiedy knock ostatnio ją macał i stwierdziła, że chyba bardzo dawno temu, więc uśmiechnęła się, do jego ust chyba.
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 22:15

i zasnął bo tata mnie goni hahahaha-.-
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimePon 1 Wrz - 22:17

ona też więc......
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeWto 2 Wrz - 19:54

dotarła bez problemów i zadzwoniła dzwonkiem, by mieć pewność, że knock usłyszy. rozpięła dwa guziczki swojego płaszczyka, potem kolejne dwa i na to na tyle.
Powrót do góry Go down
harold
kocurek
harold


Liczba postów : 816
Skąd : sverige.
Związany/a z : bjef
Twarz : louis prades.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 18/05/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeWto 2 Wrz - 20:06

lol weź ten podpis, xd wyszedł więc ubrany we wszystko co ma w podpisie i pocałował ją pospiesznie w usta, a potem zamknął drzwi swoim kluczem zawieszonym razem z jakimiś innymi sześćdziesięcioma kluczami i wrzucił go do kieszeni też, albo może lepiej niósł w ręce i brzęczał, raczej to, to znaczy jeszcze nie brzęczał bo jeszcze nigdzie nie szedł. w ogóle sori że tak długo, ale odkurzałam. - ej, idziemy coś zjeść!
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitimeWto 2 Wrz - 20:13

masz coś do niego!!!!!!xd bf jako że przyszła na kakao, to nieco się zdziwiła, ale ucieszyła przy okazji, bo na obiad jadła tylko zupkę chińską (hińską -.-') i zagryzła ją ciastkiem albo dwoma, które znalazła w szafce przy lodówce. westchnęła, uśmiechając się, musiała znowu zapiąć swój płaszczyk. - ach, no w porządku, chodźmy! - i zacznij heh....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: apartament knocka w apartamentowcu nie knocka   apartament knocka w apartamentowcu nie knocka - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
apartament knocka w apartamentowcu nie knocka
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Do Knocka.
» do knocka.
» do knocka.
» do knocka.
» Apartament Drusilli ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Nasze progi nieskromne. :: Apartamenty. :: Place de la Bastille.-
Skocz do: