Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 nowe mjeszkanje del

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 0:56

sory, kompalam sieu

tak więc delilah otworzyła drzwi, bo usłyszała skrobanie [xd] i wciągnęła koleżankę do środka. - jezu, nie zimno ci w tych butach? - zaczęła.

[zaraz się rozpiszę -.-']
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 0:58

[a ja chciałam zaraz iść spać, no ale nieważne.]

- zimno, ale nie mam cieplejszych! - poskarżyła się, to taka delikatna sugestia, że del może jej oddać trochę swoich butów. wcisnęła swoją kurteczkę na wieszak,który niebezpiecznie się zachwiał i przechylił. - boże, ale tu masz ciepło, palisz kotami w piecu?
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:12

[zgiiin]

-nie, mam kaloryfery na pięć. no, wiesz. idziemy spać czy ploty? - upewnić się chciała wpierw, ale ona osobiście ie była specjalnie śpiąca.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:15

- ploty, potem spać - ziewnęła, jakby dla zaprzeczenia swoich słów, ale to nie tak miało być, by zamaskować ziewnięcie podrapała się po brzuchu i znalazła włącznik światła,które było zapalone,więc je zgasiła i zapaliła z powrotem. no wiesz, żeby sprawdzić odgłos. - które to piętro? zjadłabym truskawek,o jezu, i to tak bardzo.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:25

-ookej, więc opowiedz mi coś hmm, drapieżnego czy coś. będę miała erotyczne sny. ewentualnie możemy uprawiac seks - właśnie, też drapieżny, nieno, delilah pociągnęła ją do sypialni, miały spać razem, no bo nie miała kilku łóżek jak pierre.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:30

pierre miał dużo dużo łóżek, siedzę i się z niego śmieję teraz.
- jeju dawno nie uprawiałam seksu. widziałam dzisiaj, jak staruszka zgubiła zęby,znaczy protezę, w sklepie. to chyba nie było drapieżne, raczej obrzydliwe. och, deeeel - westchnęła, opadając na łóżko,które jako że było raczej nowe, nie zaskrzypiało.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:39

masz komcia na nk xd

-zeby sa fajne. znaczy moje, hr, łotewa - nei wiem jak sie mowi hr ale del wiedziała i właśnie pokazała bijefce, zrymowało mi się z 'kurewce' ale to tylko ja. też opadła i rozpuściła włosy - wynajmijmy chłopców.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:46

łał xd. jesteś jakaś zacofana, my wciąż mówimy hr ;/
- pokaż zęby. dobra,ale skąd, nie wynajmowałam w paryżu nigdy!!! - poskarżyła się jej, machając prawą nogą, w dłoniach kryjąc twarz, żeby rażące światło żarówki,bynajmniej nie energooszczędnej, nie dawało jej po oczach.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:50

hrhr ;p
-nie wiem, może pod mulę rusz się kręcą, hm? - wplotła palce we włosy, czesać jej się nie chciało. - jak chcesz, to idź pod prysznic, ja mam zwolnienie lekarskie z lekcji do środy - pochwaliła sięu
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:54

- jesteś chora? to nie powinnaś się szlajać po mieście w poszukiwaniu męskich dziwek czy czegokolwiek! to znaczy,chodźmy, możesz mi pożyczyć szminkę,bo mi wsiąkła. - zmarszczyla aż nos, gdyby miała kota, oskarżałaby kota o zwinięcie jej ulubionej szminki,a tak to nie miała na kogo tego zwalać :<
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:58

-okej, jutro - i zasnela, sory -.-' mamo aj dont low jju
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 1:59

ona tee zasnęławtakim razie.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 15:51

delilah zwlokla się z łóżka, zastanawiając się, co też bf u niej robi, potem zerknęła na jej rangę i pomyślała, że na pewno się upiły, czy coś. prawdę mówiąc niewiele pamiętała, biorąc pod uwagę wczesną porę i takie tam, w każdym razie polazła do łazienki, gdzie wlazła pod prysznic, klnąc pod nosem, gdy zaczęła lecieć zimna woda, bo del była pewna, że odkręciła ciepłą.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 15:57

obudziła się, a to wszystko przez del, bo tak to miała się do czego przytulić itd, chociaż nie nadużywała jej przyjaźni, nie... w każdym razie podniosła się na łokciach, potem znów padła, bo głowa okazała się zbyt ciężka, ziewnęła i w końcu cała wstała i się przeciągnęła stojąc już na dywanie, który nawet nie był niczym usyfiony, bo przecież koty zostały u mamy! - deeeeeeeel - zajęczała, potykając się o lampkę, a zaraz już siedziała na blacie kuchennym i grzebała w szafce szukając kawy.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 16:05

delilah jej nie slyszala spod prysznica, wybacz jej bardzo, ale teraz juz wyszla, owinieta recznikiem w okolicach piersi i w kapciach pieskach, myla zeby i myslala, ze bf dalej spi!
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 16:08

biedna bf musiała sobie sama zrobić kawę, przez co na całym blacie była rozsypana kawa rozpuszczalna, bo bała się uruchamiać ekspresu. z kubkiem w kubusia puchatka usiadła na krześle przy stole i machała nogą, czekając, aż ta psita zrobi jej śniadanie!>/1/1/!??!
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 16:14

ookej co ja bede tu opisywac, Del wreszcie sie ubrala uczesala i takie tam i wlazla do kuchni dumnym krokiem, z wypieta klata, chociaz cycek nie miala. - Jezu, ale ty kopiesz w nocy, wiecej u mnie nie spisz - pokrecila oczyma i usiadla na parapecie - Zrobilas mi kawe?
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 16:16

właśnie, przecież miałam pisać wielkie literki =d.
- Wcale nie kopię, chyba ci się przyśniło, nie zrobiłam, ona jest paskudna, sama sobie zrób, masz jakieś banany, albo coś? - Pomachała do niej dużym palcem u prawej stopy i podrapała się za uchem, jej włosy były co najmniej rozczochrane i chyba powinna iść się umyć.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 16:22

chrum
-Po co ci banany? - pomyslala, ze moze BF chce sie pomasturbowac i jej sie skojarzylo az: - Znaasz to? Dlaczego dziewczyny swieca? - Zlapala czajnik i stanela nad kranem/zlewem i napuszczala hr wody, patrzac zza ramienia na BF.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 16:25

- Nie wiem, dlaczego? - Chyba bała się odpowiedzi, grzała więc łapki na kubku, który jeszcze miło grzał, mrugała intensywnie. - Jestem głodna, banany są pożywne. - Tak jej się wydawało, równie dobrze mogłaby zjeść cokolwiek innego.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 16:44

-Bo faceci ręką - zarechotała, zalewając dwie kawy, warto wspomnieć, że wcale nie rechotała jak jakiś stary pedofil, tylko raczej chichotała, ale no wiesz the deal, postawiła przed BF parującą filiżankę, albo moze kubek i usiadła po turecku na drugim stołku, ale zaraz jej spadła noga. - Banany mają dużo kalorii. - Del się odchudza cały rok.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 17:01

- No i co z tego, mogę zjeść jednego banana przez cały dzień i nic poza tym! Jesteś głupia, uczą was w szkole takich nieprzyzwoitych rzeczy? - Skrzywiła się, by zaraz jednak się roześmiać i szturchnęła ją w ramię, ale nie zwalała jej ze stołka, bo jeszcze Del by się coś połamało i BF musiałaby płacić odszkodowania -.-
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 17:04

-Nie, to opowiedzial mi akurat kolega, ale masz rację, szkoła nie jest zbyt fajna, hmm, fajnie, że mam zwolnionko - wyszczerzyła sięu - co na twojej boskiej uczelni, córko marnotrawna? Spac, spać, chce mi się spać... zresztą zawsze mi się chce - no właśnie, westchnęła i zanurzyła usta w kawie.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 17:14

- Nie wiem, nie byłam sto lat, przecież dopiero wróciłam, a dzisiaj jest dopiero poniedziałek i jestem u ciebie, więc w zasadzie to przez ciebie nie poszłam dzisiaj, jutro pójdę! Zwolnienie masz do środy, taaa? Co porobimy? =d - Spytała machając nogami, chciałaby iść o zoo, ale chyba w taką pogodę zwierzęta śpią.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 17:16

-Możemy gdzieś iść, na zakupy! Potrzebuję zimowych ciuchów, hm - tak własnie było, szybko dopiła kawę, bo piła gorącą, a potem cierpiała.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 17:18

- No dobra - pokiwała głową, w końcu mamy cholernie dużo sklepów, do których nikt nie chodzi, moga iść do wszystkich po kolei. ;p Wypiła duszkiem kawę i prawie nie zdążyła się oparzyć. - To ja pójdę się jeszcze umyć i ubrać, możesz mi pożyczyć coś ładnego, jak chcesz! - ale bez laski jak coś...
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 17:19

-Jasne, to idź do sypialni, całe szczęście nie mam żadnych krępujących gadżetów erotycznych... jak ty - zaśmiała się, przypominając sobie siedemnaste urodziny BF i zeskoczyla z parapetu, rzucając swoją filiżankę do zlewu, hm, i tak miała zmywarkę, ale cóż.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 17:21

- Spadaj, Del - mruknęła, ale wcale się nie rumieniła, bo to nie te lata, poszła do sypialni i zgarnęła najlepsze!!!! ciuchy Del co leżały akurat w miarę na wierzchu i poszła do łazienki, prarara ubrała się i umyła, wiadomo.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimePon 4 Sie - 17:22

A Del poszła jeszcze sikać i zacznij!!!
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 17:47

To przyszli z Elijotem, Elijahem xd, Delilah rzucila swój sweterek, buty i torebkę w kąt od razu przy wejściu i zapytała Eljota, czy mu w czymś pomóc. Inwalida powojenny, rajt.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 17:49

- Ze mną wszystko w porządku, Del. Naprawdę! - Zapewnił ją, ściągnął kurtkę i przyssał się do jej ust, znaczy Del ust, nie kurtki, przypierając ją trochę do szafy, dla odmiany.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 17:55

Zrozumiała, że to takie zapewnienie i roześmiała się, w przerwie znaczy, nie opluła go, i zarzuciła dłonie na jego szyję też, ze stopą prawą w okolicach jego łydki.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 17:58

- Seksi lejdi!- Wymruczał jej do ucha, musiałam, Amanda Lear lowe, i wsunął dłonie pod jej koszulkę na plecqach.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:03

Odruchowo wyprężyła się, [jak czarna kotka coś tam xd], i zadrżała też, usta że rozchylone miała, to normalka w jego towarzystwie, hm.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:05

W jego towarzystwie muchy miały nietrudny dostęp do jej ust =d. To jak Franek, co ogląda tv z otwartą buzią, cnie. Pocałował ją dwa razy, z czego za drugim razem namiętniej i pociągnął ją do pokoju chyba bardziej, nie wiem jakiegoś, tego, co był najbliżej.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:12

A Dzola tylko zaciera rece. Musimy zaprzyjaznic Dzo i Franka. - Uuuch, jak twoje plecy...? - zainteresowala sie, coby nie wyjsc na egoistke i zaraz znowu siegnela do jego ust, ale swoimi, nie reka.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:14

No, pasowaliby do siebie ;p - Uhm, wspaniale, praktycznie ich nie czuję. - Chociaż może to nie do końca dobrze, że ich nie czuł, wplótł jedną dłoń w jej włosy, ale ich nie ciągał i nie wyrywał.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:16

-To zrobie ci masaz! - wymyslila calkiem elokwetnie, jak na nia i wyszczerzyla sie szeroko, nadal stali, wiec pociagnela go na swoje duze i ladne lozko z posciela "bella".
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:19

- Łał! Umiesz? - Bo nie chciał, by mu coś zrobiła, bo co wtedy, usiadł tak czy inaczej na tym jej dużym i ładnym łóżku z pościalą 'bella'.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:22

-Nie, ale i tak jestem w tym dobra. To znaczy mam na myśli, że tego się nie uczyłam, ale i tak umiem masować, ale w praktyce, nie w teorii, nieważne, zdejmij koszulkę. - Właśnie, wlazła na łóżko za nim, bo mu kazała usiąść na brzegu.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:25

Zdjął koszulkę, tak jak kazała, wcale się nie krzywił, chociaż czuł, że ma poobijane kości i wszystko, ale nie chciał, by Del czuła się winna, nie. - No, pokaż co potrafisz! Ja nie umiem masować.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:35

-Okej, więc... - przysunęła się bliżej, klękała na kolanach generalnie, czy tam na nich siedziała i wzięła się za masowanie jego barków, niespecjalnie mocno, bo się bała.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:37

Najwyżej dostanie w twarz, to mogłoby być śmieszne. Zmrużył oczy, wzychając, póki co jeszcze specjalnie nie cierpiał, cieszył się, że Del nie chciała w ramach masażu mu chodzić po plecach, czy coś, bo widział w telewizji jakiś głupi program ostatnio...
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:41

ja dla kamila chodziłam ostatnio po plecach xdddddddddddddddddddddd i to w butach, na podwórku, xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

xdd



















-Czemu jeszcze mnie nie pochwaliłeś ani razu? - zachichotała i nachyliła się, bo trochę jej się nudziło, nad jego karkiem, po którym przeciągnęła koniuszkiem języka, ale spokojnie, zaraz znowu masowała, tym razem niżej, łopatki i tp.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:44

Co tam tp robiło, xd. Biedny Kamil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Ach, więc chwalę cię teraz, mogłabyś być zawodową masażystką, króliczku! Masz ręce które leczą, już prawie nic mnie nie boli. - Łał, ic medżik, heri, zarazwruce.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:52

wcale nie biedny sam chciał, del ma internet z telekomunikacji polskiej

-Już lepiej, od razu mam większe chęci i tak dalej, ale z drugiej strony to wcale mi się jednak nie chce, więc wybacz - zaplątała trochę, wlazła mu na kolana, skąd wiedziałaś? Tym razem twarzą do niego, błyszczały jej oczy, hmm, a ona się uśmiechała szeroko.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:54

- Masz świecące oczy - stwierdził, zastanawiając się, czy i w ciemnościach świecą tak samo mocno, pocałował ją w czubek nosa, mrużąc prawe oko. - Ech, więc moje plecy będą teraz tylko w połowie uleczone, no trudno, będę musiał z tym żyć..
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 18:58

-Będziesz skrzywiony, a to wszystko moja wina, więc bedę musiala z tobą w y t r z y m a ć do końca życia, mimo tego, że będziesz tak okropny jak na przykład bazyliszek, xd czy inny stwór i nikt inny nie będzie cię chciał, a ja będę musiała z tobą być dla wyrzutów sumienia i będziemy razem do końca życia - prawie romantyczne, zaśmiała się i pocałowała go w nos, głaskając jego szyję, a potem pierś prawą jego.
Powrót do góry Go down
elliot
buziaczek;3
elliot


Male
Liczba postów : 668
Skąd : virginia beach.
Związany/a z : sdel (serdel=d)
Twarz : bojt.
Wiek postaci: : 20?
Registration date : 03/07/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 19:01

- Ach, a potem umrę i ty też, z rozpaczy po mnie, taa? - Uniósł lekko prawy kącik ust, gładząc Delilahowe ramię dłonią. - To historia jak z jakiegoś filmu, dawno nie oglądałem żadnych filmów.
Powrót do góry Go down
delilah
szejk czekoladowy
delilah


Male
Liczba postów : 3546
Skąd : pariis
Związany/a z : MIUCCIĄ I PRADĄ ale tą z londynu
Twarz : Heidi Mount
Wiek postaci: : 18
Registration date : 16/05/2008

nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitimeSro 6 Sie - 19:02

-Ja oglądam cały czas, cały czas siedzę w domu. Możemy obejrzeć Shootera. Albo uprawiać seks. Albo to, i to. - Odgarnęła mu włosy z czoła, chociaż i tak zaraz spadły.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nowe mjeszkanje del - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nowe mjeszkanje del   nowe mjeszkanje del - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
nowe mjeszkanje del
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Nasze progi nieskromne. :: Apartamenty. :: La Défense.-
Skocz do: