Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ślisko, ślisko, lodowisko.

Go down 
+16
Rosa
desire
melanie
jacob.
louane
Shanna
paolo
ivy.
lewis
donat
deimante
Quarelle
sidney
carmen anna
delilah
butterfly
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Fantine
patrycjusz.
Fantine


Liczba postów : 402
Twarz : Terese Teglgaard
Wiek postaci: : 17
Registration date : 19/09/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 0:45

luksus kosztuje!!!!!! xd. boze jak galka dzisiaj sie smial... xd bo pan od po mowi do mnie 'przetrzec ci szyby?' i macha rekoma. ni, nie nosze okularow. a galka taki histeryczny smiech jak jakis kurcze kurcze ten no, tenor. - ah, tez racja. fantine. bez zadnych uroczych i slodkich zdrobnien. to chyba dobrze - przekrecila sie bardziej twarza do niego i podala mu dlon, usmiechajac sie nieco.
Powrót do góry Go down
dean
ko-rek.
dean


Liczba postów : 98
Skąd : Paryż.
Związany/a z : Nikiiim.
Twarz : Douglas Neitzke.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 19/10/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 0:50

tenor xd. chcemy mieć w miami bal, możesz byc moją parterką. dean uśmiechnąl się, rozważając w duchu, czy znał kiedyś jakąś fantine, ale doszedł do wniosku, że nie, a to chyba zupełnie miło, bo znając cztery katriny, zawsze miał problem z zapamiętaniem, która w telefonie, to która.
- fantine. fanny - uśmiechnął się jednokącikowo, ściskając jej dłoń, zwyczajnie; nie jak prezydentowi, ani nie jak kumplowi - często tu przychodzisz? nie...zaraz. mowilaś, że nie umiesz jeździć, więc pewnie nie, to logiczne, no tak, jasne - on zdecydowanie za dużo mówi, tak myślę, dlatego teraz może po prostu się przymknął i powędrował wzrokiem za jakimś dzieckiem (dziecko o dwunastej na lodowisku, jo), które z trudem dojechało do wyjścia, pewnie też miało obtarte nogi. w zasadzie, obecność fantne nieco go krępowała, ostatnio jedyną kobietą z jaką rozmawiał była jego mama.
Powrót do góry Go down
Fantine
patrycjusz.
Fantine


Liczba postów : 402
Twarz : Terese Teglgaard
Wiek postaci: : 17
Registration date : 19/09/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 1:01

otwarte nogi... prawie sie poplakalam... xd - fanny nie. - bo to tak jakby byla funny. a nie chciala byc, no wiesz, dzieci dekadentow i te sprawy. odchrzaknela i poprawila kurtke tak z tylu, bo jej zawedrowala do gory i fantine przewiewalo plecy. napisalam wlosy. - bardzo czesto! tak naprawde jestem mrocznym pedofilem i porywam dzieci.. a ty, jestes pedofilem? albo wyznajesz jakies inne seksualne dewiacje i takie tam gadzety? - zainteresowala sie, patrzac na niego uwaznie.
Powrót do góry Go down
dean
ko-rek.
dean


Liczba postów : 98
Skąd : Paryż.
Związany/a z : Nikiiim.
Twarz : Douglas Neitzke.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 19/10/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 1:06

wlosy na plecach pewnie. dean zaśmiał się, ale też nie w swoim typie, bo nie chciał przestraszyć fantine (może nie lubiła syrenki....). potarł jednak dłonią o pobliskie krzesełko, bo myślę, że mogły to być takie trybuny jak my mamy na czarnych i odchrząknął.
- niee, ja wolę zwierzęta - moim skromnym zdaniem zoofilia jest obleśna, chociaż nie wiem co gorsze - tutaj przychodzę tylko tak rekreacyjnie. a wiesz...jeśli miałabyś ochotę, to mogę cię kiedyś nauczyć jeździć na łyżwach. to w gruncie rzeczy nie takie trudne - teraz to pewnie będzie się bala o swojego psa/kota/konia/rybki/cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Fantine
patrycjusz.
Fantine


Liczba postów : 402
Twarz : Terese Teglgaard
Wiek postaci: : 17
Registration date : 19/09/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 1:09

-o ile obiecasz, ze nie bedziesz sie ze mnie smial. naprawde, jestem kompletna lamaga, pewnie obije sobie caly tylek i skrece piec nog. czy tam noge w pieciu miejscach, co to za roznica. jakie lubisz zwierzeta? tak juz nie mowiac o seksie. - jasne, tak naprawde wszystko kreci sie wokol seksu.
Powrót do góry Go down
dean
ko-rek.
dean


Liczba postów : 98
Skąd : Paryż.
Związany/a z : Nikiiim.
Twarz : Douglas Neitzke.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 19/10/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 1:13

- rybki, mam uczulenie na sierść, a przynajmniej tak stwierdził mój lekarz, kiedy poszedlem do niego z katarem, ale ja myślę, ze kłamał. zawsze wciągaliśmy z kolegami tabakę na lekcjach, to pewnie dlatego. ale to i tak nic dziwnego, koleżanka z klasy zawsze zjadła swoje sprawdziany, kiedy dostala jedynkę - u nas ernest zawsze tak je i jest to cholernie obrzydliwe - nie martw się, nie skręcisz, będę cię asekurował - ale i tak nie da rady, bo on ważył -46335643 kilo, a fantine, ciagle pisze delilah, pewnie +8765678.
Powrót do góry Go down
Fantine
patrycjusz.
Fantine


Liczba postów : 402
Twarz : Terese Teglgaard
Wiek postaci: : 17
Registration date : 19/09/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 1:18

tylko 8765677 ; d. - to jest cholernie obrzydliwe. moj kolega zjadał karteczki, takie z segregatorów. i nie wciągaliśmy tabaki. po co się wciąga tabakę? - no bo nie wiedziała na przykład.
Powrót do góry Go down
dean
ko-rek.
dean


Liczba postów : 98
Skąd : Paryż.
Związany/a z : Nikiiim.
Twarz : Douglas Neitzke.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 19/10/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 1:21

xd
- podobno na przeczyszczenie nosa, ale ja tam nie wiem - wzruszył ramionami spoglądając na zegarek - późno już - stwierdził, bo jutro wstaje ze mną na testy - dasz mi swój numer telefonu? ;< to umówimy się na łyżwy, zadzwonię, czy coś.
Powrót do góry Go down
Fantine
patrycjusz.
Fantine


Liczba postów : 402
Twarz : Terese Teglgaard
Wiek postaci: : 17
Registration date : 19/09/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 1:22

jebac testy. - aha, jasne. - powiedzmy ze mu podyktowala czy cos i odeszla w sinom dal ; d uczyc sie z angielskiego.
Powrót do góry Go down
dean
ko-rek.
dean


Liczba postów : 98
Skąd : Paryż.
Związany/a z : Nikiiim.
Twarz : Douglas Neitzke.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 19/10/2008

Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitimeWto 21 Paź - 1:22

poszedl!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ślisko, ślisko, lodowisko.   Ślisko, ślisko, lodowisko. - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ślisko, ślisko, lodowisko.
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Inne.-
Skocz do: