Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 dziedziniec

Go down 
+31
abigail
maxime
louane
Shanna
parker
paige
giselle
Joshua
Sophie
seth
donat
lulu
gauvain
Yuki
nadine
othello
mathilde
dominique
breth
Anne
noah.
delilah
Quarelle
Brooklyn
toulouse
sidney
gabe
sophie.
martin
marquise
adm
35 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Elijah.
maluszek
Elijah.


Male
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : michal guga
Wiek postaci: : 20
Registration date : 26/10/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:05

- kurwa. - mruknął, wyrwany z myśli czy coś, ale po chwili zreflektował się na szczęście, i może nawet nieco się uśmiechnął. - spoko, nic się nie stało. - wyciągnął jednego papierosa z paczki, poczym podsunął ją dziewczynie, pytając, czy nie chce co nie, bo według niego niegrzecznym byłoby gdyby jej tego nie zaproponował.
Powrót do góry Go down
marseille
kłazimodo.
marseille


Female
Liczba postów : 184
Skąd : london.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 09/08/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:12

- hm, nie. nie palę - odpowiedziała i odetchnęła z ulgą, by opaść teraz obok elijaha. podrapała się po nosku, bo akurat ją swędział, co może być logiczne, no wiesz, rozumiesz - naprawdę przepraszam, jestem dziś trochę nieobecna - bo na ogół nie wpada na ludzi, nie rozlewa nikomu czerwonego wina na bialą koszulę, ani nic takiego. przesuwała dłonią po okładce książki, to zapewne było coś w stylu 'prawo i ja' xd nie no nie wiem, coś związane z uczelnią.
Powrót do góry Go down
Elijah.
maluszek
Elijah.


Male
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : michal guga
Wiek postaci: : 20
Registration date : 26/10/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:29

prawo i ja xd........
- spoko, nic mi się nie stało przecież. - zaśmiał się chowając papierosa z powrotem do paczki, bo był dobrze wychowanym młodzieńcem i nie palił przy niepalących pięknych kobietach, przy tych brzydkich oczywiście również nie, no ale mniejsza.
Powrót do góry Go down
marseille
kłazimodo.
marseille


Female
Liczba postów : 184
Skąd : london.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 09/08/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:39

- hm, to w porządku - pokiwała więc głową, obserwując umalowane jedynie odżywką paznokcie - marseille - miała nadzieję, że zrozumie, iż tak ma na imię, a nie zapyta co z marsylią, czy coś ;< często spotykała się z takimi reakcjami i milion lat musiała tłumaczyć ludziom, że jej rodzice właśnie w marsylii się poznali, dlatego postanowili nazwac tak córkę. tylko matthew wiedział, że tak ma na imię. pieprzyć matthew i jego głupich rodziców!
Powrót do góry Go down
Elijah.
maluszek
Elijah.


Male
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : michal guga
Wiek postaci: : 20
Registration date : 26/10/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:45

- Elijah. - powiedział po dłuższej chwili, bo na początku nie skumał co z Marsylią, dopiero potem pomyślał sobie, że tak pewnie ma na imię! nie był widać aż takim skończonym idiotą, jak momentami mogłoby się wydawać, hm.
Powrót do góry Go down
marseille
kłazimodo.
marseille


Female
Liczba postów : 184
Skąd : london.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 09/08/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:49

ona znała dotychczas tylko tego elijaha z władcy pierscieni, czy gdzie on tam grał.
- jesteś z anglii? - zapytała, odgarniając pasmo jasnych włosów za ucho, by lepiej mu się przyjrzeć. nie wyglądał co prawda na anglika, ale miły kołnierzyk wystawał mu spod kurtki. uśmiechnęła się, do owego kołnierzyka właśnie, choć może własnie do szyi elijaha.
Powrót do góry Go down
Elijah.
maluszek
Elijah.


Male
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : michal guga
Wiek postaci: : 20
Registration date : 26/10/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 19:54

- nie, a co, hm? - trochę zdziwiło go to pytanie, bo jednak zawsze dla każdego był francuzem na pierwszy rzut oka. podrapał się po policzku z lekkim zakłopotaniem, ale nie zaczerwienił się czy coś tam, spoko w oko.
Powrót do góry Go down
marseille
kłazimodo.
marseille


Female
Liczba postów : 184
Skąd : london.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 09/08/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:00

- no nie wiem, to w zasadzie angielskie imię, więc tak tylko pytam ;< - i wcale nie czuła się niezręcznie, bo to marseille, ona z reguły czuje się raczej pewnie w tym co mówi/robi, bo jest mądra. zresztą wszyscy studenci prawa są mądrzy! wyciągnęła przed siebie nogi i westchnęła ciężko. czekało na nią w domu milion rzeczy do zrobienia, a tymczasem siedziała na schodach, z jakimś facetem i gadała o...niczym?
Powrót do góry Go down
Elijah.
maluszek
Elijah.


Male
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : michal guga
Wiek postaci: : 20
Registration date : 26/10/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:05

- taak, po prostu to pomysł mojej matki i jej fascynacji anglią też. - uśmiechnął się jednokącikowo, zastanawiając się czy Marseille nie marznie tu siedząc z nim, więc nawet o to zapytał, popatrz ty go jaki troskliwy.
Powrót do góry Go down
marseille
kłazimodo.
marseille


Female
Liczba postów : 184
Skąd : london.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 09/08/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:25

- trochęę. ale nie chce mi się wracać do domu, mam mnóstwo roboty w sensie z uczelni i tak dalej, więc wolę tutaj posiedzieć i poudawać, że wcale nic nie muszę robić - odpowiedziała, zakładając nogę na nogę. nic jej się nie chciało, nie miała żadnej motywacji do życia, jej jedynym marzeniem było, by zasnąć i się nie obudzić, ewentualnie żeby wrócił matthew ;<
Powrót do góry Go down
Elijah.
maluszek
Elijah.


Male
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : michal guga
Wiek postaci: : 20
Registration date : 26/10/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:31

- jak chcesz możemy iść na kawę, albo do mnie, i tam poudawać, że nic nie musimy robić. - zaproponował zupełnie niezobowiązująco, zastanawiając się jeszcze czy Marseille jest wolna, poczym pokręcił głową ze zrezygnowaniem, stwierdzając, że to niemożliwe by tak piękna kobieta jak ona była sama.
Powrót do góry Go down
marseille
kłazimodo.
marseille


Female
Liczba postów : 184
Skąd : london.
Wiek postaci: : 20.
Registration date : 09/08/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:43

- okej, to pójdźmy do ciebie? a następnym razem, zaproszę cię do mnie, oczywiście kiedy już ogarnę. powinnam zatrudnić jakąś gosposię nigdy nie mam na nic czasu, to moje pierwsze po południe od wielu, wielu dni, kiedy nic nie robię. i hej, masz fajne oczy, to znaczy ładne - bo fajne według niej brzmi nieco tandetnie i ogólnikowo, a elijah faktycznie miał ładne oczy.
Powrót do góry Go down
Elijah.
maluszek
Elijah.


Male
Liczba postów : 19
Związany/a z :
Twarz : michal guga
Wiek postaci: : 20
Registration date : 26/10/2008

dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitimeSro 29 Paź - 20:51

zaśmiał się, ale jej nie wyśmiał, ani nic z tych rzeczy poczym poszli do niego, napisałam podeszli, pozdro i zacznę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





dziedziniec - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: dziedziniec   dziedziniec - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
dziedziniec
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» dziedziniec
» dziedziniec
» dziedziniec
» dziedziniec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Liceum.-
Skocz do: