Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 parc des buttes-chaumont

Go down 
+38
ralph
Graciella
lulu
donat
Julian
Sophie
Adelaine
alan
clarise
chitrinee
coralie
Carmella
damon
GASPAR
aurelie
seth
ELVIS
carmen anna
blaise
Georgina
zooey
butterfly
sidney
Quarelle
rosie
Heidi
Roberto
Liam
Eliza
LittleNymphet
Brooklyn
Daniel
skye
delilah
elliot
jacob
martini
adm
42 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimePią 11 Lip - 19:34

dobrze, że nie dostał czerwonej kartki...
Powrót do góry Go down
Quarelle
bananek
Quarelle


Female
Liczba postów : 1439
Skąd : NYC
Związany/a z : ze sobą kurwa..........
Twarz : Elianne Smit
Wiek postaci: : 18
Registration date : 03/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 14:57

usiadła na ławce, jedynej wolnej warto dodać, gdyż inne zajmowały starsze pary, querelle dziwnie czuła się będąc tam jedyną osobą, która ma mniej niż 65 lat. ale cóż, nie przejmowała się tym. w końcu znalazła chwilę by poobcować z naturą. wyjęła nowy numer vogue i zaczęła go pobieżnie przeglądać, nie miała ochoty zgłębiać się w tych wszystkich modowych nowinkach i etcetera.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:04

słyszał, że ostatnio przebywał tutaj rowerto we włąsnej osobie i przyszedł, może znajdzie jego buta czy coś. dobra, żartuję, z tego co pamiętam to sid bil sida,xd przyszedł więc i usiadł obok kłarel, nie bierz sobie do serca jego kapelusza w ubany w i siedział....xd.
Powrót do góry Go down
Quarelle
bananek
Quarelle


Female
Liczba postów : 1439
Skąd : NYC
Związany/a z : ze sobą kurwa..........
Twarz : Elianne Smit
Wiek postaci: : 18
Registration date : 03/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:15

spojrzała na sida i miała wrażenie że skądś go zna ale nie znała chyba! - hej, chłopcze, myślę, że nieeleganckim jest siadanie koło kogoś nieznajomego bez zapytania go o pozwolenie - zachichotała i przewróciła kartkę, jakby chciała udać, że była niezwykle zajęta lekturą, co nie.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:24

-znam cię, chodzisz ze mną do klasy-xd pozdro sid-tylko nieczęsto tam bywam, jestem sidnej-wyciągnął do niej dłoń, nie wiedział, czy zauważyła spod firanki rzęs itp itd.
Powrót do góry Go down
Quarelle
bananek
Quarelle


Female
Liczba postów : 1439
Skąd : NYC
Związany/a z : ze sobą kurwa..........
Twarz : Elianne Smit
Wiek postaci: : 18
Registration date : 03/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:28

- a ja querelle. no cóż, ja równie nieczęsto, więc pewnie się mijamy. - uśmiechnęła się trochę głupkowato,xd - chcesz? - zapytała wyciągając paczkę gum miętowych w kierunku sidneja - rzucam palenie, a podobno gumy pomagają, tylko że chyba nie mnie. - zachichotała. - a co tam słychać u ciebie, hm?
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:31

-no patrz, mnie jakoś nigdy nie ciągnęło do palenia, to znaczy kiedyś z chłopakami próbowaliśmy, ale oni wszyscy teraz wydają kupę forsy na te nikocośtam, a ja nie muszę!-pochwalił się, w sumie zawsze wolał dżojnty, i wziął jedną gumę-wielkie dzięki, wprawdzie to nie jest marzenie mojego życia, ale dzięki i tak-odwinął gumę miętową i wsunął do ust, bawiąc się papierkiem-zrobić ci wrózbę,xd?
Powrót do góry Go down
Quarelle
bananek
Quarelle


Female
Liczba postów : 1439
Skąd : NYC
Związany/a z : ze sobą kurwa..........
Twarz : Elianne Smit
Wiek postaci: : 18
Registration date : 03/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:35

- ja palenie mam chyba we krwi, od urodzenia żyję w środowisku pełnym dymu, pewnie już mam raka płuc albo coś tam. - uśmiechnęła się, przypominając sobie że już czas na badania, bo może rzeczywiście zostało jej na przykład pół roku życia? - możesz zrobić, chociaż zawsze myślałam, że chłopacy tudzież mężczyźni tego nie potrafią,xd.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:40

-z gumy umiem. jak umrzesz, to zapisz mi w spadku perfumy, są ładne, a ja nie mam prezentu dla siostry na urodziny. kiedykolwiek by je miala mieć-wyszczerzył się, i porwał papierek po gumie na trzy kawałki tam gdzie był kosz, usta i taka koperta!!11 i zgiął je w trzy takie te i podsunął jej dłoń pod nos-pomyśl imię chłopca i losuj! xd.
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:44

(brooklyn ma urodziny w lutym............)
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:46

/o cintia nawet sie nie przywitalaxd
Powrót do góry Go down
Quarelle
bananek
Quarelle


Female
Liczba postów : 1439
Skąd : NYC
Związany/a z : ze sobą kurwa..........
Twarz : Elianne Smit
Wiek postaci: : 18
Registration date : 03/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:47

-hahaha. mogę ci po prostu je kupić dla twojej siostry, tak w ramach podziękowania za wróżbę. - zaśmiała się. - hmhmhm, tylko czyje by tu imię. - z braku laku pomyślała imię sida! xd - okej, już. - i wylosowała jeden z papierków, dajmy na to że ten gdzie były usta co nie,xd
Powrót do góry Go down
butterfly
leszczu z krainy deszczu
butterfly


Female
Liczba postów : 2713
Skąd : usa.
Nastroj : fluffy!
Związany/a z : haroldem chyba.
Twarz : jessica stam.
Wiek postaci: : 19.
Registration date : 24/06/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:48

(bo jeszcze nie mam ciuszków na dzisiaj, no jak to tak........)
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 15:59

-okej, znaczy że ten ktoś cię pocałuje, to głupie-roześmiał się i zgniótł papierki co miał w dłoni i wyrzucił do kosza, nie trafił, bo nie patrzył wcale na kosz xd-to stare, hej, kłarel, chodźmy stąd, zaczyna padać-sama pisalam to w pogodzie, pzodro dla mnie?!?!
Powrót do góry Go down
Quarelle
bananek
Quarelle


Female
Liczba postów : 1439
Skąd : NYC
Związany/a z : ze sobą kurwa..........
Twarz : Elianne Smit
Wiek postaci: : 18
Registration date : 03/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 16:03

-no, głupie. - zaśmiała się również! - ej ej ej, nie zaśmiecaj środowiska, chcesz żebyśmy zgnili w śmieciach? okej żartuję. no, nienawidzę jesieni, nienawidzę deszczu. tylko gdzie chcesz iść?!?!?! pozdro dla ciebie.
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 16:14

soreks że tak długo ale mam przygody z mamo-nie wiem, na kawę, ale do mnie, nie lubię tych frajerskich kaw w starbaksach etece itepe itede-wzruszył ramionami.
Powrót do góry Go down
Quarelle
bananek
Quarelle


Female
Liczba postów : 1439
Skąd : NYC
Związany/a z : ze sobą kurwa..........
Twarz : Elianne Smit
Wiek postaci: : 18
Registration date : 03/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 16:18

- przynajmniej dowiem się gdzie mieszkasz, lubię czyjeś mieszkania, wiesz? - zachichotała.

/ja muszę iść ale będę za nie wiem dwie godziny!!!!!!!!! to zagramy okej ?!?!?!?!!?!
Powrót do góry Go down
sidney
misiaczek.
sidney


Male
Liczba postów : 828
Skąd : memfis
Związany/a z : swoim ego hahahihi
Twarz : imants rozalintskis
Wiek postaci: : dziewietnascie
Registration date : 09/05/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Lip - 16:23

/okej to ja sobie obejrze film w pomiedzyczasie miedzyczasie cześć.......................Smile
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:20

usiadła na jakieś przemoczonej ławce, wyszeptała jedynie jakieś przekleństwo po czym rozpatrywała fakt, że jej buty są całkiem przemoczone. podwinęła nogi i oparła na nich głowę popijając kawę, zimną zresztą.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:25

przyszła w końcu- hej przepraszam ze tak długo ale strałąm sięnei wpaść w jakąs kałuzę.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:27

uniosła głowę i uśmiechnęła się po czym spojrzała na swoje buty.
- hm? mi raczej to się nie udało - podała kawę g. jej przynajmniej była ciepła, tak czułą przez zielony styropianowy kubek, przynajmniej, chociaż jej zdaniem bezcześcił smak kawy, a zresztą.
- co u Ciebie, a właściwie powinnam też zapytać jak tam Josh i jego nowe życiowe natchnienie? - zapytała spoglądając na swoje zziębnięte ręce, po czym owinęła je szalikiem.
Powrót do góry Go down
blaise
hot stuff.
blaise


Liczba postów : 555
Age : 35
Skąd : francja
Związany/a z : karmen&karmel
Twarz : kevin flamme
Registration date : 17/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:30

usiadł na jakieś teoretycznie suchej, choć praktycznie niestety wilgotnej ławce, ściskał w dłoni papierosa z, którego uwalniał się powoli duszący tytoniowy zapach. rozłożył się na ławce wykrzywiając głowę w kierunku nieba. co do jasnej cholery robię w tym mieście, patrzę jak pada deszcz - zamyślił się po czym spojrzała na stojące, a zarówno i siedzące dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:31

-dzięi- wzieła kawę do Z-u mnie ziomno,ale jestem przynajmniej sucha- spojrzałą ze współczuciem na Z- a u josha? bo ja wiem... wziął m o j e życiowe natchnienie na spacer. podejrzewam że nie poszedł sam- uśmiechneła sie, po chwili sobie przypomniałą o co chciałą ją spytać- czytałaś te nowe plotki?

/JAAA! twój znajomy nieznajomy osobnik ^^
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:33

- o tych małoletnich osiemnastkach i dziewiętnastkach z świty, tak czytałam - popatrzyła na chłopaka siedzącego w pobliżu, wydawał jej się znajomy, a zresztą, znowu jej się pewnie wydawało, bo w życiu większość rzeczy jej się zdawała.
/ ciii! *_*
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:41

-i w ogóle że jesteśmy w świcie gorszej elity należącej do Sary- właściwie nie wiedział co o tym sądzić tak cyz siak uśmeichnełą się- ale bardziej mi sie podobało o tym że to grupa nieletnich matek alkoholiczek i lesbijek czy jak to szło- usmiechneła się dochłopaka który siedział sobie na tej półmorkej łąwce niedaleko
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:44

- ogólnie nie zdawałam sobie sprawy, że swoim zachowaniem wyodrębniłyśmy siebie, jako elitę, a do tego gorszą - powiedziała przeciągle, nagle spojrzała na swojego psa nadciągającego z prawej strony - puściłam go na chwilę bo dookoła jest pusto w taką pogodę - spojrzała dookoła i zapięła psa na smycz - chyba wczorajsze urodziny nie wypaliły - westchnęła- żadna część elity się nie pokazała.
Powrót do góry Go down
blaise
hot stuff.
blaise


Liczba postów : 555
Age : 35
Skąd : francja
Związany/a z : karmen&karmel
Twarz : kevin flamme
Registration date : 17/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:46

jego usta przedstawiły nikły grymas przypominający coś na wzór prawokącikowego czy też lewokącikowego uśmiechu. zaczynało mu się robić zimno, właściwie nie wiedział nawet, która godzina, nie był też pewny jaka jest pora dnia, może spowodowała ta ciągła pochmurna pogoda, nieważne.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:49

spojrzała na chłopaka zmrużonymi oczami była śpiąca jak teletubisie po wieczornej emisji, w każdym razie odetchnęła, a całe jej płuca przepełniły się mroźnym wiatrem.
- co tam, pewnie nie długo pojawi się plotka, że chadzam nocami po parku złakniona kawy, czy coś w tym idiotycznie-niemoralnym stylu - stwierdziła poprawiając sweter.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:52

spojrzałą an chopaka, wyjladał an jakeigoś takiego hmm... zkołowanegoo czy zagubionego ^^- wiesz mnie już za neidługo nic nie zdziwi no bo włąsciwie nie iedziałam ze tutaj jest jakiś wielki podiał na milion małych i większych elitek
Powrót do góry Go down
blaise
hot stuff.
blaise


Liczba postów : 555
Age : 35
Skąd : francja
Związany/a z : karmen&karmel
Twarz : kevin flamme
Registration date : 17/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:56

wyciągnął z kieszeni telefon, pomijając fakt, że to cholernie groźne, mam na myśli promieniowanie, nie ważne i zaczął pisać jakiegoś przydługiego sms'a. Po czym podniósł się i podszedł do dziewczyn.
- wiecie może, gdzie jest Place de la Bastille - zapytała drapiąc się po głowie z niepewnym uśmiechem na twarzy, uprzedzonym chęciom zrobienia dobrego wrażenia. Może nie chciał wypaść jako seryjny parkowy gwałciciel, na którego widok wstaną i uciekną.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:57

- nie jestem pewna co do szerokości geograficznej z długością raczej też będzie ciężko - spojrzała z g. - Georgina, może ty wiesz? - zapytała z przygłupią miną-jak zawsze.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 22:58

-oczywiście ze wiemy- powiedziała szybciej niż pomyślała, po cyzm uświadomiłą sobie ze tak naprawde nei ma pojęciaa gdzie to i spojrzała wymownym wzrokiem na Z xD
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:00

hm? - zmieszała się nie co po czym stwierdziła, poczekaj chwilę, wyciągnęła z torby telefon, po czym otworzyła mapę Paryża - tak miała okolicę Paryża w telefonie, a nawet jego plan, co z tego inaczej nie trafiłaby nawet na przystanek znając jej wspaniałą orientację.
- proszę - odwróciła w jego stronę ekran telefonu.
Powrót do góry Go down
blaise
hot stuff.
blaise


Liczba postów : 555
Age : 35
Skąd : francja
Związany/a z : karmen&karmel
Twarz : kevin flamme
Registration date : 17/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:02

wykrzywił nie co usta i uśmiechnął się pokazując idealnie proste białe zęby - nie mam pamięci fotograficznej, chociaż podam Ci mój numer, a ty najzwyczajniej w świecie mi ją prześlesz- zapytał zmieszany, podając jej swój numer.
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:04

ej wtrące się do was!
no przebiegała tutaj bo musiała na kawę! nałóg. kątem oka zobaczyła dwie znajome i jakiegoś chłopaka. ale ona jak to ona musi sobie otworzyć w myślach jakas głupią ksiąze adresową szczególnie jak nie piła kawy i byla 'piękna' pogoda. cofnęła się o kilka kroków i stanęła na jednej nodze przyglądając się zooey i georginie czy to napewno one xd o mało się nie wywaliła!
- czeee-śćć! omatko, co wy tu robicie w taką pogode?
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:05

wuala(voilà), mam nadzieje, że trafisz - wydobyła z siebie uśmiech pomimo ogólnego paraliżu wywołanego zimnem. - napisz czy trafiłeś, będę sie martwić, tak już mam współczucie w kierunku zagubionych.
- w skrócie? siedzimy. pijemy. uwalniam psa na wolność. chwilową. marznę. pomagam ... , właściwie mam na imię zooey- przedstawiła się blejsowi xP, geniusz zła ze mnie.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:06

-Hej CA-przywitałą sie do neiej radośnie- umiałą byś wytłuczyć dokłądniej gdzi ejet Place de la Bastille?
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:08

- hęęę... - na jej twarzy pojawilo się lekkie zakłopotanie - tam prosto chybaaaaa, aleee lepiej nie polegać na moim gps w głowie.
Powrót do góry Go down
blaise
hot stuff.
blaise


Liczba postów : 555
Age : 35
Skąd : francja
Związany/a z : karmen&karmel
Twarz : kevin flamme
Registration date : 17/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:09

- blaise - uśmiechnął się nikle spoglądając na psa siedzącego pod ławką - jest twój? wyjątkowy - miał nadzieje wypaść jak intelektualista z papierosem w ręce i telefonem w drugiej z wilgotnymi od deszczu włosami.
- w takim razie dziękuje - ukłonił się z dyskretnym uśmiechem mówiąc do z.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:11

no tak, powiedziałabym, że nie ma sprawy, a jednak musiałam sięgnąć po telefon do torby, a wymaga to zużycia pewnych zasobów energii.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:12

ale z ciebie Z zło wcielone,a koleżanek to sie jUż nie przedstawi? xP trudno sam abd musiała- ja jestem Georgina a to jest Carmen Anna-przedstawiła bo była dobrem wcielonym ^^
/ wiem wiem, za późno wyskakuje ztym postem, ps czy ty wąłsnei flirtujesz sama ze sobą? xD ale ciii
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:14

/ czy ja flirtuje, skoro co mam robić - mam powiedzieć to nie wiem, spadaj - good idea ;/
- a no tak to właśnie moje przyjaciółki - powiedziała - czy wy nie zauważyliście, że leje jak z cebra, a poza tym pies mi zwiał, a wy mi karzecie jeszcze się przedstawiać - rzekła z piskliwym dramatyzmem o ile tak owy istnieje.
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:15

uśmiechnęła się tylko bo nie chciała powtarzać dwa razy swojego imienia.
What a Face omatko, kocham tę (tą?) buźke!
spojrzała do góry i deszcz lał już solidnie więęc... odwróciła się za siebie, a tam latał pies zooey! chyba miał byc pod ławką. podlazła szybszym krokiem do psa o mało nie wywalając się o mokre liście i wzięła bestię!
- ejj, myślałam, że będzie mniejszy! - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
blaise
hot stuff.
blaise


Liczba postów : 555
Age : 35
Skąd : francja
Związany/a z : karmen&karmel
Twarz : kevin flamme
Registration date : 17/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:16

stał przez chwilę w deszczu.
- macie moją kurtkę, z tej skomplikowanej jak na mój umysł mapy wypada, że mam do domu kilkanaście kroków - podał swoje 'odzienie' g.
- żegnam, bezzwrotne - rzekł po czym skierowała się biegnąc w stronę Place de la Bastille
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:19

- o niee! trzeba będzie zwrócić jeszcze kurtkę - spojrzała na g.
- dziękuje Ci Carmen za uratowanie mojego przedstawiciela psiej rasy - czyt. el cretino. - podeszła w stronę c. po czym poślizgnęła się o rozdeptane opakowanie po soku, ale nie upadła.
- zwariuje - powiedziała zakłopotana, ściskając przyjacielsko c.
- dzięki jeszcze raz za poświęcenie.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:20

-dzięki- krzykneła za nim- i tak ja kiedyś zwrócę- stwirdziła- 'weszła' pod płaszcz- ej mam tutaj jeszcze miejsce powiedział zachęcająco
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:21

no nic, odprowadziła wzrokiem osobnika płci przeciwnej do póki nie znikł gdzieś za drzewami/budynkami/ i innymi takimi.
- uważaj! - chwyciła z za rękę kiedy się poślizgnęła. - może, pójdziemy gdzieś gdzie... nie pada?!
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:22

-zadaje ise ze proponujesz kawę-uśmeichenałsie do CA
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:22

/ geniusz zła ze mnie - really!
-kiedyś - uśmiechnęła się - pewnie wkrótce.
- gdzie idziemy, chyba że postoimy jeszcze na deszczu? - zapytała retorycznie.
- i znowu dziękuje, ha!- zrobiła idiotyczną minę po czym uśmiechnęła się wdzięcznie do c.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Lip - 23:23

- może chodźmy do mojego domu, wysuszę psa i możemy gdzieś iść, poczęstuje was kawą - zaproponowała machając dłonią zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





parc des buttes-chaumont - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: parc des buttes-chaumont   parc des buttes-chaumont - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
parc des buttes-chaumont
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» parc des buttes-chaumont
» parc monceau
» parc monceau.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Na Zewnątrz.-
Skocz do: