Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksPORTAL,BICZ.SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)

Go down 
+18
nathan.
ed
diamond
deimante
donat
coralie
Julian
TIIU
Georgina
Josh
carmen anna
zooey
LittleNymphet
gabe
rosie
sebastien
Brooklyn
adm
22 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
adm
wyliżesz mi stopy?
wyliżesz mi stopy?
adm


Male
Liczba postów : 459
Age : 36
Skąd : afaf
Nastroj : zawsze zajebisty!
Związany/a z : edem łestłikieeem .
Registration date : 05/05/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 11:16

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) 1+Pavilion+Lenotre
le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) 12

TUTAJ.

tam jest też jakaś szkoła, jak chcecie się nauczyć robić ciasteczka to proszę bardzo;

: )
Powrót do góry Go down
https://cthulhu.forumpolish.com
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:05

Stukając swoimi butami o chodnik i całą resztę, przyszła na kawę, bo ten lokal był akurat niedaleko. Płaszcz zostawiła na wieszaku, znalazła przyjemny stolik przy oknie i zamówiła duże kapuczino i szarlotkę z bitą śmietaną. Pieprzyć kalorie, i tak nie tyła.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:10

Przyszedł tutaj, zmęczony nocą z Tiu, okej, wcale nie aż tak zmęczony. Miał pod pachą jakąś torbę z bliżej niewyjaśnionymi rzeczami i usiadł przy stoliku koło Brooke, nie zauważając jej bo był zajęty pisaniem smsów.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:16

Odchrząknęła, spoglądając na niego znad kawy, w której piciu jej przerwał. Nie, żeby miała zamiar go za to pozwać, czy cokolwiek, zwłaszcza, że był ładnym chłopcem. Uśmiechnęła się więc i rzuciła w jego stronę zwyczajne, ale jakże uniwersalne 'cześć'.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:19

/ kogo masz na nio? bo ja znam ten ryj.

Spojrzał na nią, ciężko wzdychając, zamówił sobie nawet kawę, u kelnera, który przyszedł do stolika i zamrugał leniwie powiekami.
- Cześć? - odpowiedział, luźno, wyciągając nogi przed siebie, tak, że przez przypadek ją kopnął - Sorry, powinienem w ogóle zapytać, czy mogę usiąśc. Mogę?
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:26

/ devynne scilingo.

- Pytanie się po fakcie o takie rzeczy jest głupie, acz urocze. Możesz, możesz - pokiwała głową, unosząc prawy kącik ust, wcale nie oczu, jak to napisałam. Skrzyżowała nogi pod stolikiem, bo przecież nie na i zajęła się przyglądaniem Sebastienowi, chociaż może winna była zapytać się o pozwolenie.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:40

Uśmiechnął się do niej, w sposób fajny, aczkolwiek żaden wyjątkowy, poprawiając się na krześle. Upił łyk kawy zamykając oczy.
- Aha, to dobrze - powiedział w końcu, kiedy odstawił filiżankę na stół - jestem Sebastję.
I doprawdy nie miał dziś ochoty na żaden flirt, seks, a to dziwne, po prostu Tiu rozjechała jego ambicje.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:45

- Brooke. Miło mi. Była taka bajka, Sebastien i Belle, nigdy za nią nie przepadałam. - Zmarszczyła czoło. Nie znaczyło to oczywiście, że i Sebastiena nie może polubić, póki co zrobił na niej zupełnie dobre wrażenie, fajnie.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:52

- Nie oglądałem bajek, raczej - powiedział, ochrypłym głosem, bo miał generalnie ochrypły. Upił kolejny łyk kawy - Brooke. To jak z Mody na Sukces, moja babka oglądała.
Okej, wcale nie wspominał seansów Mody na Sukces z babcią najlepiej, ale to nie znaczyło, że nie lubił Brooke właśnie, miała zupełnie przyjemną twarz, nawet się do niej uśmiechnął, stukając opuszkami palców w stolik.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 16:58

- To zdrobnienie od Brooklyn. O ile można to nazwać zdrobnieniem. Mama nigdy nie oglądała mody na sukces, więc nie sądzę, by to stąd wzięło się moje imię - zaśmiała się, mieszając kawę, bo dosypała jeszcze jedną łyżeczkę cukru, co jej szkodziło. - A skąd twoje imię, po jakimś dziadku, pradziadku? Ojcu? - Królu jakiegos dziwnego kraju?
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 17:23

Pokręcił głową, wlepiając wzrok w jej ładne nogi pod stołem. Były długie i zgrabne, co jak najbardziej mu się podobało, nawet się trochę z tej okazji rozkręcił.
- Nie mam pojęcia i nieszczególnie mnie to interesuje. Powiedz mi tylko, dlaczego twoja matka nazwała się podrzędną dzielnicą? Już lepiej taki Manhattan, hę? - on osobiście by wolał być Manhattanem niż Brooklynem - Poza tym Brooklyn brzmi męsko, będę na ciebie mówił Brooke w związku z tym.
Powrót do góry Go down
Brooklyn
dałn
Brooklyn


Female
Liczba postów : 842
Skąd : khaa.
Wiek postaci: : 17
Registration date : 01/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 17:29

- Wszyscy mówią na mnie Brooke. I nie wiem czemu Brooklyn, jakoś tak wyszło, a Manhattan brzmiałoby trochę, hm, dziwniej. - Podrapała się po skroni i zerkając na zegarek, dopiła kawę. - W każdym razie.. Czas na mnie, masz, jak będziesz chciał się czegoś napić, a wszystkie znajome dziewczyny dadzą plamę - wcisnęła mu swoją wizytóweczkę i wstała. - Pa, Sebastien. - I poszłaaaaa.
Powrót do góry Go down
sebastien
prosiaczek
sebastien


Liczba postów : 1308
Age : 38
Skąd : sicily!
Związany/a z : tju.
Twarz : james franco
Ostrzeżenia : 1
Registration date : 03/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSob 5 Lip - 17:38

I on poszedł, w sumie to trochę by mu się nudziło samemu.
Powrót do góry Go down
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeWto 8 Lip - 19:50

siedziała tu, pewnie chowając się przed pogodą, bo pogoda sotatnio cały czas jest brzydka. i pijąc swoją kawę obserwowała tego pana z obraska jak piekł ciastka z niespodzianką.
Powrót do góry Go down
gabe
ko-rek.
gabe


Male
Liczba postów : 115
Age : 33
Skąd : parysz
Registration date : 28/06/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeWto 8 Lip - 20:01

deszcz zagonił gabriela do tutaj, poza tym, widział zachęcającą reklamę w gazecie, jakaś promocja, kup jedną kawę, drugą dostaniesz gratis, czy coś w ten deseń, ale może to było w makdonaldzie. w każdym razie wbił i luk na wszystkich, rosie ma dwadzieścia lat, to nie jest w liceum, co xd?
Powrót do góry Go down
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeWto 8 Lip - 20:07

jest w pierwszej klasie bo troche nie przeszła... albo nie jest... w makdonaldzie jak kupisz sześć dużych kaw to dostajesz siódmą!
czyli nie znali się z licełka, ale rołzi zapytała go czy na zewnątrz jeszcze pada, bo niestety nie miała stolika z widokiem na okno, a z widokiem na pana od ciasteczek. poza tym czekała az przestanie padac milion lat i miała nadzieję, że jednak już przestało i nie będzie musiała zamawiać kolejnej kawy. bo to byłaby jej szósta dziś.
Powrót do góry Go down
gabe
ko-rek.
gabe


Male
Liczba postów : 115
Age : 33
Skąd : parysz
Registration date : 28/06/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeWto 8 Lip - 20:11

i pan z obraska tylko czekał, aż rołzi pęknie pęcherz... jak dżoli... spojrzał na zegarek, ale potem stwierdził, że to nie o godzinę się ona go pytała, lecz o deszcz, a dokładniej o to, czy wciąż pada, więc musiał się zastanowić i w międzyczasie strzepnąć ze swojej kurtki przeciwdeszczowej, nie z heloł kiti :c, krople deszczu. taka podpowiedź. - leje jak z cebra! i wszyscy się chowają w kawiarniach, cholerne tłumy. - tak, bo najpierw zahaczył o starbaksa, ale nie zdołał znaleźć miejsca dla swojego chudego tyłka, więc musiał szukać dalej :c dosiadł się do rołzi, pozbywając się kurtki, nie oddał jej dla biednych.
Powrót do góry Go down
rosie
okularnik.
rosie


Liczba postów : 455
Age : 35
Skąd : stąd
Związany/a z : robero
Registration date : 29/06/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeWto 8 Lip - 20:20

biedni czekali za drzwiami i skandowali 'kurtka! kurtka!' :c
- w klubie piekło podobno jest całkiem pusto! - poinformowała go, grzebiąc łyżeczką w kawie, bo może wyłowi z niej zaginiony skarb katowic. a potem spojrzała na ten tłum, który przyszedł za gabrielem archaniołem do tejże kawiarni i składał się z członków gangu schwarz i rozchichotanych zakonnic.
Powrót do góry Go down
gabe
ko-rek.
gabe


Male
Liczba postów : 115
Age : 33
Skąd : parysz
Registration date : 28/06/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeWto 8 Lip - 20:32

- czemuż to, czyżby lokal tamten miał jakąś zepsutą reputację? wieszają tam ludzi? - pstryknął palcami na kelnerkę i zamówił ymmmymmmymm ciastko z niespodzianką, bo kawy nie chciał, chciało mu sie za to siku, a bał się kibli publicznych. oparł się więc łokciami o stoliczek i westchnął. - nigdy nie byłem w klubie piekło... - mruknął, głupio mu było się przyznawać..
Powrót do góry Go down
gabe
ko-rek.
gabe


Male
Liczba postów : 115
Age : 33
Skąd : parysz
Registration date : 28/06/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeWto 8 Lip - 20:33

i poszedł sobie, bo roksi zjadł pies.
Powrót do góry Go down
gabe
ko-rek.
gabe


Male
Liczba postów : 115
Age : 33
Skąd : parysz
Registration date : 28/06/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeWto 8 Lip - 20:34

znaczy rołzi, nie roksi, xd.
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimePią 11 Lip - 19:44

Po stopniowym utraceniu słuchu na jednej z cięższych pod tym względem ulic Paryża, udała się do kawiarni, w której dotąd jeszcze nie była. Rozłożyła się z laptopem, i książkami na całej możliwej powierzchni stolika, i z miną: 'Nie przeszkadzać', zaczęła pisać notkę na fotobloga. No, i czekać na kakao.
A później się jej przypomniało, że przecież impreza jest. I się zmyła.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:12

Weszła wraz z c. do kawiarni. Rozsiadła się przy jednym z stolików, po czym kelnerka stanęła słuchając zamówienia.
- W takim razie - krążyła palcem po menu - wybieram firmowe karmelowe latte , a ty carmen co zamawiasz ? - zapytała.
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:22

- latte z cynamonem. - zamówiła zamykając menu. - aha, i jagodziankę do tego. - uśmiechnęła się lekko bo ostatnio wzięło ją na owoce leśne xd - ostatnio sama próbowałam zrobić jakieś super latte, ale nawet kawy nie umiem zrobić... - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:25

- ja właściwie mam nijak to nazwać hm. - dwie lewe ręce do gotowania, moje umiejętności gastronomiczne zakańczają się na dodaniu przyprawy, najlepiej jeśli to pieprz i sól - stwierdziła z rozbawieniem - choć wodę też umiem zagotować - uniosła brwi zamawiając jeszcze ciastka korzenne.
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:27

- ja nawet herbatę potrawię przesłodzić... - ale z niej sieortę zrobiłam xd - gdyby nie było kawiarni, restauracji i innych tym podobnych to prawdopodobnie by mnie już tu nie było. - zawiało zgrozą jak w dramatach! - chyba trzeba sie wbrać na jakiś kurs gotowania, hęę.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:32

- właśnie - moja postać wyszła lekko na nie do rozwiniętą - no cóż .
- ja przypadkiem kiedyś przesoliłam herbatę - stwierdziła z udawaną powagę - całkowicie przypadkiem.
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:37

- ja dałam do naleśników kechup i się na mnie patrzyli jak na idiotę. - zaśmiała się i kelnerka przyniosla zamówienie. ta już nie próbowała na nią wylać zawartości filiżanek. - i jak z tą nauka? - przypomniała jej się wczorajsza rozmowa o szkole.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:42

- właściwie jestem jeszcze w stanie naukowej hibernacji , ale na razie wcale nie mam ochoty na wielki powrót do szkoły - zamyśliła się na chwilę - a właściwie ty na jakie studia się wybierasz - zapytała zaciekawiona
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:51

- sama nie wiem. rodzice pewnie chcą żeby ich córka była wybitnym prawnikiem, ale jak mnie z domu wygonili to pewnie aż tak bardzo się nie martwią. - powiedziała i upiła łyk gorącej kawy. nie, nie poparzyła się. - ale mnie zawsze jakoś psychologia kręciła... ale nie jestem na razie do tego przekonana!
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 15:56

- psychologia, naprawdę fajny kierunek -westchnęła z uznaniem, pomyślała, że czeka ją jeszcze jeden rok nauki w szkolę - pomagałabyś ludziom, których nęka bezsenność, miłość czy choroba psychiczna lub fobia na punkcie mody na sukces - stwierdziła z uśmiechem- prawnik - zamyśliła się popijając kawę przegryzaną ciastkiem [prawie jak magda m. xP]
Powrót do góry Go down
carmen anna
pijak
carmen anna


Liczba postów : 1418
Age : 35
Skąd : londynn
Związany/a z : deejmon!
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 16:06

- podobno na psychologię idą ludzie którzy mają sami problemy. - pokiwała głową pozbawiając jagodzianki kruszonki (matko, mam ochotę na kruszonkę!) - z drugiej strony prawnik też niezbyt fajny zawód. musisz uważać, żeby psychol którego zamknęłaś nie wziąl lewej przepustki i cię nie zabił. - znów zgroza!
musze chyba lecieć do mój komputer bawi się w krejzola jak mariolka.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeSro 16 Lip - 16:12

- to w takim razie kto chodzi na psychiatrię - spojrzała z zakłopotaniem odgarniając grzywkę -
nie martw się najpierw swoją frustrację skupi na sędzi - uśmiechnęła się po czym jej telefon wydał zduszony dźwięk sms.
- muszę lecieć - sprawa dotycząca publikacji mojej twórczość, spotkamy się może wieczorem, a raczej w nocy - uśmiechnęła się po czym objęła przyjaźnie c. i wyszła płacąc rachunek.
[ok. ja zresztą też za chwilę ;/ będę wieczorem raczej]
Powrót do góry Go down
Josh
crazy frog.
Josh


Liczba postów : 143
Age : 35
Skąd : New York
Twarz : Chace Crawford
Registration date : 16/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:22

poszedł na kawe
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:35

weszły do kawiarni, stanęła przed drzwiami czekając na decyzję, który stolik zajmą.
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:37

Przepchnęła się nieco naprzód, i zerknęła na przytulny, oświetlony lampą stoliczek pod ścianą. - Może tam?
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:38

-z chęcią- wpadła do środka bo zrobiło jej się strasznie zimno i zajeła jedno miejsce- chyba musze kupić jakiś ciepły płąszcz- czytać sterte nowych uroczych płaszczy
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:39

- ja chyba też, jeśli pogoda się nie zmieni - westchnęła po czym usiadła na krześle pod ścianą ogrzewając ręce przy świeczce.
- co zamawiamy drogie panie?
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:41

-dla mnie latte karmelowe, duze i ciepłe- rozsiadła sie w fotelu
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:42

- Ja kakao! - Machnęła ręką na kelnera, i od razu zamówiła. Nie miała zbyt wiele czasu. - A co do płaszczy to możemy się razem wybrać.
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:44

-bardzo chętnie- klasneła zadowlona- mówiłąm ze mam do nich słabość? a i jeszcze do biżuterii Tiffanyiego i chanel i do kosmetyków DKNY i do...- heh kapneła się jak przytko to zabrzmiało- sztuki nauki i polityki??
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:45

uśmiechnęła się potwierdzająco.
- ja poproszę latte z syropem wiśniowym - powiedziała oddając menu kelnerowi.
Powrót do góry Go down
Josh
crazy frog.
Josh


Liczba postów : 143
Age : 35
Skąd : New York
Twarz : Chace Crawford
Registration date : 16/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:47

poszedł do kolejki do kasy zapłacić za kawe i zamówić jeszcze jedną, po czym zobaczył grupkę roześmianych dziewczyn, jedna wydawała mu sie znajoma ale siedziała tyłem wiec nie miał pewności.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:48

- właściwie znając życie po wyprawie po płaszczy skończy się na dwóch płaszczach co najmniej, mnóstwa biżuterii i stosów innych ciuchów do jeszcze większego zapchania szafy.
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:50

- Ja mam słabość do czekolady, o. - Chwyciła za podane kakao, od razu wypijając połowę gorącego napoju. - A firm ubraniowych lepiej nie wymieniam, bo nazw nie potrafię wymawiać. - Zaśmiała się, i posłała uśmiech temu ładnemu chłopcu. A co! - Ja pewno nakupuję sobie mnóstwo niepotrzebnych dodatków.
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:52

nie dodałaś ładny uśmiech, ładnemu chłopcu xP.
spojrzała się na niego, chociaż wydawał jej się znajomy, jednak pewnie pomyliła go z kimś z Toronto. Także uśmiechnęła się przyjacielsko.
Powrót do góry Go down
Josh
crazy frog.
Josh


Liczba postów : 143
Age : 35
Skąd : New York
Twarz : Chace Crawford
Registration date : 16/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:55

zobaczył ze jedna z tych-ładnych-dziewczyn uśmiechnęła sie do niego, zapłacił za kawę i podzszedł do ich stolika. a kiedy doszedł zobaczył dwie ładne dziewczyny i... swoją przyrodnią siostrę Georgie- georgina? (wiecie jak głupio sie robi przypadkowe spotkanie z sama sobą?)
Powrót do góry Go down
Georgina
buziaczek;3
Georgina


Female
Liczba postów : 680
Age : 34
Skąd : New York
Hobby : moda.
Nastroj : poniekąd dobry
Związany/a z : kosmetykami DKNY, biżuterią Chanel i Tiffany'iego i kolekcą iPodów.
Twarz : Michelle Trachtenberg
Registration date : 14/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:56

usłysząła znajomy głos za sobą- josh?- podniosła isę i rzuciła mu na szyję- co tu robisz? dziewczyny to jest mój przyrodni brat Josh a to zooey i sara
Powrót do góry Go down
zooey
CHOCO MILKSHAKE
zooey


Female
Liczba postów : 1912
Skąd : Kanada
Nastroj : pokręcony
Związany/a z : elviiisem.
Twarz : sheila marquez
Wiek postaci: : 18
Registration date : 13/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:58

[xP]
- cześć jestem Zooey - powiedziała bez ogródek podając mu rękę.
[: ) to miało być przed przedstawieniem ich sobie xP]
Powrót do góry Go down
LittleNymphet
mario forever
LittleNymphet


Female
Liczba postów : 1757
Skąd : Druga gwiazda na prawo i prosto, aż do rana.
Hobby : Wszystko, czego nie widziałeś na oczy - lub cokolwiek innego - i nigdy nie ujrzysz, boś ślepy człek.
Nastroj : Irradiacja uczuć.
Związany/a z : Tobą?
Twarz : Hayley Williams.
Wiek postaci: : 16.
Registration date : 05/07/2008

le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitimeCzw 17 Lip - 20:58

- Nie wspominałaś nam, że masz takiego brata, no wiesz! - Fuknęła żartobliwie, i zmierzyła go spojrzeniem. - Miło mi Cię poznać. - I również podała rękę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Empty
PisanieTemat: Re: le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)   le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
le pavillon elysée lenôtre (kawiarnia)
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Starbucks (kawiarnia)
» Carmen (kawiarnia)
» carmen (kawiarnia)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca. :: Restauracje.-
Skocz do: